Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

ayy canım benim hayırlısıyla inş. alırsın kucagına dogumdan hemen sonra haber ver bana bak üner bey nasıl bir dogum gercekleştiriyor nasıl geciyor senden sonra hayırlısıyla o dogumhaneye ben giricem

ayy canım benim hayırlısıyla inş. alırsın kucagına dogumdan hemen sonra haber ver bana bak üner bey nasıl bir dogum gercekleştiriyor nasıl geciyor senden sonra hayırlısıyla o dogumhaneye ben giricem

:))))) Allah iyiliğini versin kız ben memnun kalmazsam sen başka doktoramı yaptıracan doğumu :))))
Ben doktorumuza güveniyom merak etme sen rahat rahat bayılabiliriz :roflol: yanlız inşallah eli çabuktur bi an önce çıkarır bizi o doğumhaneden.
Gerçi senin kesin belli değil herhalde sezeryan olacağın bu arada sana bişey söylimmi normal doğumda mesai saati dışında gelirse bebiş doktorunu çağırmıyolarmış hangi doktorsa nöbetçi o yaptırıyormuş doğumu bilgin olsun

yırtarım o hastaneyi ben gidince söylerim valla özel numarasını alır aratırım neyse hayırlısı olsunda offf

yırtarım o hastaneyi ben gidince söylerim valla özel numarasını alır aratırım neyse hayırlısı olsunda offf

Allah gönlünden ne geçiyorsa ve hayırlısı neyse onu nasip etsin tabikide
ama bana senin doğumun sezeryan olacakmış gibi geliyo niyese sadece his bu
dediğim gibi Allah hayırlısını nasip etsin ve gönlüne göre versin canımm

aslında normal istiyorum ama herşey bu cuma belli olucak bakalım plesenta bize bir adilik ederse aynı gün doguruyoruz kız

ben anlamam sıranı bekle sabah önce beni alıcak doğuma :))))) önce ben aldım randevuyu benden sonra sen olabilirsin :))))
Arzucum bu arada 6. katta suit odada kalıcam yan odayıda sen tut ta bari canımız sıkılmaz sohbet muhabbet 2 iki gün çabuk geçer sırnaşık şey

ben anlamam sıranı bekle sabah önce beni alıcak doğuma :))))) önce ben aldım randevuyu benden sonra sen olabilirsin :))))
Arzucum bu arada 6. katta suit odada kalıcam yan odayıda sen tut ta bari canımız sıkılmaz sohbet muhabbet 2 iki gün çabuk geçer sırnaşık şey

allah iyiligini versin kız ama sanmıyorum 20sine versin sabah sen varsan senin sırandan sonra başkalarıda vardır gerci belli olmaz ama belki 21ne verir yinede ben normal istiyom bakalım inş. bir sorun yokturda kızım kendi gelir sezeryan istemiyorum ben yaw bide sen gördünmü odaları nasıllar anestezi uzmanıyla tanıştırdımı seni üner bey

allah iyiligini versin kız ama sanmıyorum 20sine versin sabah sen varsan senin sırandan sonra başkalarıda vardır gerci belli olmaz ama belki 21ne verir yinede ben normal istiyom bakalım inş. bir sorun yokturda kızım kendi gelir sezeryan istemiyorum ben yaw bide sen gördünmü odaları nasıllar anestezi uzmanıyla tanıştırdımı seni üner bey

Odayı daha önce gördüm arkadaşım doğum yapmıştı onun ziyaretine gittiğimden biliyorum ama 18 inde gittiğimde yine bi bakıcam görücem odayı anestesi uzmanı ve doğumuma girecek bebek doktoruyla o gün tanışıcam

Odayı daha önce gördüm arkadaşım doğum yapmıştı onun ziyaretine gittiğimden biliyorum ama 18 inde gittiğimde yine bi bakıcam görücem odayı anestesi uzmanı ve doğumuma girecek bebek doktoruyla o gün tanışıcam

canım nasıl biriler falan haber vermeyi unutma bana olurmu Şeniz

Tamam merak etme hepsini ispiyonlucam sana :))))
Şaka bi yana merak etme aklımda zaten önce bi görim haber vericem ben sana

kızlar şaka maka doğum yapacağımız günleri konuşur hale geldik içim ürperdi valla adasu bereno ne kadar az kaldı değil mi kızlar 37 haftaya kadar çalışıyorum ben inşallah bir terslik çıkmazda hayırlısı ile tamamlarım günümü Allah hepimizin yardımcısı olsun

semrascımmm zaten senle ben bu gidişle çalışırken doğurcazz valla....
artık sabahları zorla kalkıyorum tam bir işkence gerçekten....

ay bereno kısss bişey kalmamış senin... beni heyecan bastı valla... sen ne durumdasındır kim bilir :))

semrascımmm zaten senle ben bu gidişle çalışırken doğurcazz valla....
artık sabahları zorla kalkıyorum tam bir işkence gerçekten....

aynen öyle canım neyse hayırlısı ile tamamlarız inşallah ben bu hafta odamızı çantamızı hazırlıyımda artık nasip vaktinde saatinde gelsin minişler inşallah haftaya 12sinde randevum var bakalım heyecanlanıyorum şimdilik arasıra kasılmalar oluyor adet olacak gibi ama doktor birsey olsa derdi herhalde çalış tabiiki evde oturup ne yapacaksın sapasağlamsın dedi:teytey:

aynen öyle canım neyse hayırlısı ile tamamlarız inşallah ben bu hafta odamızı çantamızı hazırlıyımda artık nasip vaktinde saatinde gelsin minişler inşallah haftaya 12sinde randevum var bakalım heyecanlanıyorum şimdilik arasıra kasılmalar oluyor adet olacak gibi ama doktor birsey olsa derdi herhalde çalış tabiiki evde oturup ne yapacaksın sapasağlamsın dedi:teytey:

bende bu haftadan sonra artık iş yapmaya başlarım ilk önce çamaşırlarını yıkamam lazım en son çantayı hazırlıcam... ne olur ne olmaz hazırda dursun..

1-Bereno................20 haziran-2008-erkek KAYRA-16
2-Ruzgarim.........25 haziran-2008- erkek (ikiz)-ETHEM-DENİZ-21
[/B][/B]

Kızlar benimde sezeryan olacağı için doğum tarihim belli oldu bugün 20 haziran Cuma günü Allah kısmet ederse bebeğime kavuşacağım :teytey:

demek 2 kişiyi haziran annelerine kaptırdıkkk neyse hayırlısı olsun hayırlısıyla bebişlerinize kavuşalım da.:nazar::nazar::nazar::nazar:..

aman ağustosa sarkmasın da heralde kimsenin o kadar sabretcek hali kalmadı en azından liste başındakilerin.a.s...

demek 2 kişiyi haziran annelerine kaptırdıkkk neyse hayırlısı olsun hayırlısıyla bebişlerinize kavuşalım da.:nazar::nazar::nazar::nazar:..

aman ağustosa sarkmasın da heralde kimsenin o kadar sabretcek hali kalmadı en azından liste başındakilerin.a.s...

Hayirlisiyla saglikli sihhatli dogsunlarda :emir_bebek:.Haziran temmuz fark etmez onlar yinede temmuz annesi bizeneeee:dance::dilcikar:.Benim bile haziran sonunda olsa hayir demem yani son zamanlar cok zor geciyor 1 ay sonrayi hayal bile edemiyorum sicaklardan ALLAH yardimcimiz olsun:nazar: canum sirasi gelen doguracak hayirlisi sunun surasinda birsey kalmadi dogum hikayelerini okumaya.insallah

u2rem canım , fatos doğru söylüyor biz yinede temmuz annesiyiz böyle başladı böyle kalacak :)))))aslında hazirana kaydık diyede üzüldüm diyemicem 1 günü bile hesaplar oldum yahuuuuu hele şimdi hiç geçmez oldu :))

X