Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

Ayın 26 da randevum ve ikili tarama testim vardı..Herşey normal,sonuçlat gayet güzel çok şükür..

% 80 kızımız olacak galiba..Doktorumuz kesin olmamakla beraber,kız olacağını duyurdu açıkçası..Bu kez babamızın istediği olacak galiba:)Bir de oğlum var, benden başka mutlu yoktur..
Herkese sağlıklı sıhatli bebekler versin Allah:))

Temmuz 5 de ikinci kez anne oluyorum..

ne güzel canım Allah gönlüne göre vermiş testlerin güzel çıkmasınada çok sevindim bizim bebiş göstermedi hala yaramaz :çok üzgünüm:eek:lsun sağlıklı olsunlarda kız erkeği hiç önemli değil a.s.

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR. BENİM MORAL SIFIR CANIM SIKIN. DR GİTTİM CUMARTESİ TESTLERİ GÖSTERDİM. EŞİMLE KAN UYUSMAZLIGI ÇIKTI. O YETMEZ GİBİ BİDE BENDE GUATIR BAŞLANGICI ÇIKTI. ONUN İÇİN T3 T4 TEST YAPILACAM..BUNU YANINDA BEBEĞİ GÖRDÜK KALP ATIŞINI DUYDUK DR GAYET İYİ DEDİ.. BENİM SAT A GÖRE 8 HAFTALIK OLMASI GEREK FAKAT DR 1 AY 10 GÜNLÜK DEDİ..ÜFFFFFFF İŞTE BÖYLE.. ALLAHIM BEBEĞİMİ KORUSUN O SAĞLIKLI ELİ AYAGI DÜZGÜN OLSUN DA BEN TEDAVİ OLURUM.AMA TEK O SAĞLIKLI OLSUN. GUATIR İÇİN SANIRIM TEDAVİ YAPILACAK KAN UYUSMAZLIGI İÇİNDE 6 AY BAŞLANACAK SANIRIM TEDAVİYE.HAKKIMIZDA HAYIRLISI ARTIK ARKADAŞLAR..
EEE FİKRİ OLAN YOKMUUUUUUUUUU

bıdış gülşahs ben bu yeni nickim..
beni listeden çıkarabilirsin bebeğimin kalbi 12.haftada durmuş.cuma günü önce doğum yaptım sonra alındı kürtajla yavrum..
temmuz annesi değilim artık.anne değilim daha doğrusu..

canım benim üzme kendini daha doğrusu üzülmemeye çalış moralini yüksek tut ki tekrar hamile kalabilesin her serde bir hayır varmış Allah beterinden saklasın
bak en azından anne olabiliyorsun bunu biliyorsun tez zamanda tekrar hamile kalırsın inşallah Allah tekrar yaşatmasın a.s.

Günaydin Arkadaşlar. Benim Moral Sifir Canim Sikin. Dr Gittim Cumartesi Testleri Gösterdim. Eşimle Kan Uyusmazligi çikti. O Yetmez Gibi Bide Bende Guatir Başlangici çikti. Onun Için T3 T4 Test Yapilacam..bunu Yaninda Bebeği Gördük Kalp Atişini Duyduk Dr Gayet Iyi Dedi.. Benim Sat A Göre 8 Haftalik Olmasi Gerek Fakat Dr 1 Ay 10 Günlük Dedi..üfffffff Işte Böyle.. Allahim Bebeğimi Korusun O Sağlikli Eli Ayagi Düzgün Olsun Da Ben Tedavi Olurum.ama Tek O Sağlikli Olsun. Guatir Için Sanirim Tedavi Yapilacak Kan Uyusmazligi Içinde 6 Ay Başlanacak Sanirim Tedaviye.hakkimizda Hayirlisi Artik Arkadaşlar..
Fikriniz Varsa Yardim Alabilirmiyi. Böyle Olan Varmi Aranizda.....

sevgili ayse çok geçmiş olsun... kan uyusmazlığının önemli birşey olduğunu düşünmüyorum. aynı şekilde guatr da tedavi edildiği sürece zarar vermez diye düşünüyorum. ben 16 haftalık hamileyim ve 1,5 yıldır tiroid tedavisi görüyorum. ayrıca nodülüm de var. ama çok şükür tedavim iyi gidiyor ve bebeğim de gayet iyi... yalnız guatr için mutlaka iyi bir endokrinolog bul.

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR. BENİM MORAL SIFIR CANIM SIKIN. DR GİTTİM CUMARTESİ TESTLERİ GÖSTERDİM. EŞİMLE KAN UYUSMAZLIGI ÇIKTI. O YETMEZ GİBİ BİDE BENDE GUATIR BAŞLANGICI ÇIKTI. ONUN İÇİN T3 T4 TEST YAPILACAM..BUNU YANINDA BEBEĞİ GÖRDÜK KALP ATIŞINI DUYDUK DR GAYET İYİ DEDİ.. BENİM SAT A GÖRE 8 HAFTALIK OLMASI GEREK FAKAT DR 1 AY 10 GÜNLÜK DEDİ..ÜFFFFFFF İŞTE BÖYLE.. ALLAHIM BEBEĞİMİ KORUSUN O SAĞLIKLI ELİ AYAGI DÜZGÜN OLSUN DA BEN TEDAVİ OLURUM.AMA TEK O SAĞLIKLI OLSUN. GUATIR İÇİN SANIRIM TEDAVİ YAPILACAK KAN UYUSMAZLIGI İÇİNDE 6 AY BAŞLANACAK SANIRIM TEDAVİYE.HAKKIMIZDA HAYIRLISI ARTIK ARKADAŞLAR..
EEE FİKRİ OLAN YOKMUUUUUUUUUU

öncelikle geçmiş olsun canım hiçbir fikrim yok ama moralini bozma bak bebeğin sağlıklı doktorunun tavsiyelerinede harfiyen uy diyeceğim canım zaten SAT'a göre yapılıyor hesaplama ne zaman hamile kaldığını bilmedikleri için doktorlar ama adetin biter bitmez hamile kalabilirmisin sence tabiiki olmaz böyle birsey sonra bebek büyüdükçe ultrason ölçümlerine göre gerçek gebelik yaşın ortaya çıkıyor o yüzden tasa edilecek hiç bir sey yok aslında sen bunları dert etme bence umarım tedavi sürecini sorunsuz geçirirsin canım kendine iyi bak a.s.

sevgili ayse çok geçmiş olsun... kan uyusmazlığının önemli birşey olduğunu düşünmüyorum. aynı şekilde guatr da tedavi edildiği sürece zarar vermez diye düşünüyorum. ben 16 haftalık hamileyim ve 1,5 yıldır tiroid tedavisi görüyorum. ayrıca nodülüm de var. ama çok şükür tedavim iyi gidiyor ve bebeğim de gayet iyi... yalnız guatr için mutlaka iyi bir endokrinolog bul.

ÇOK SAĞOL..ARKADAŞIM.. ÖZEL DR GİDİOM CANIM YANİ ÖZEL HAS. CANIM EMİNİM DR İYİ YÖNLENDİRİ..a.s.

meralcim günaydın canım nasılsın şimdi filiz hanım'la görüştüm cuma saat 08.50'te randevu verdi canım inşallah gösterir bizim yaramaz :)

meralcim günaydın canım nasılsın şimdi filiz hanım'la görüştüm cuma saat 08.50'te randevu verdi canım inşallah gösterir bizim yaramaz :)

günaydın semracım. iyiyim ben çok sağol. cuma günü senin haberlerinle daha da iyi olacaz inşallah :))) sabah sabah inşallah uyuyor olmaz seninki... yine tatlıları yiyip öyle gel tamam mı, belki işe yarar bu sefer :)))

bıdış gülşahs ben bu yeni nickim..
beni listeden çıkarabilirsin bebeğimin kalbi 12.haftada durmuş.cuma günü önce doğum yaptım sonra alındı kürtajla yavrum..
temmuz annesi değilim artık.anne değilim daha doğrusu..

üzüldüm cnm allah tan gelene ne mümkün ..olsun tekrar anne olursun inş.kendini üzme diyecem ama ne fayda yinede mutlu ol...sevgiler:çok üzgünüm:

bende merakla ayın 20 sini bekliyorum..o zaman dr. gitcem ve inş. bana cinsiyetini sölicek tabii bizimki gösterirse..

hadi bakalim hayirlisi olsun semras insallah bu defa gosterir senin yaramaz :)

bir heves gittik havamızı aldık geldik :roflol:
1 paket çikolata yedim zar zor göstersin diye banamısın demedi bütün gün midem yandı çikolatadan :sm_confused:
zaten hayatta ağzıma koymam bir umut deneyelim dedik ikilidede çok uğraştırmıştı bizi tam 5 saat saat 12'de gittik saat 5'de olduk ikili testimizi oturmuş duruyor çok yaramaz çok :eek:klava:

aman semras herseyin hayirlisi vallaha saglikli hayirli olsunlarda bekleriz nedelim ama degil mi
neyse bende bi dusa gircem vallaha yorgunum boyle bi banyoya girem de yorgunlugum gitsin gorusuruz sonra insallah

kızlarrr ögrendim melegimi kızım oluyormuşşş:sm_cool::asigim:

1-esinsi..................1-temmuz-2008-erkek
2-Bereno...............2-temmuz-2008-erkek
3-Alleyna..............2-temmuz-2008-erkek
4-sessiz çığlık.......3-temmuz-2008
5-hafsaa............... 5-temmuz-2008- erkek
6-Bersule..............5-temmuz-2008
7-fındıkiçim..........5-temmuz-2008
8-adasu................ 6-temmuz-2008 - Kız
9-gülsene.............. 7-temmuz-2008 – kız
10-Hidennisko ......12-temmuz-2008- erkek
11-askito .............. 12-temmuz-2008- erkek
12-görs................. 12-temmuz-2008-kız
13-facundia........... 12-temmuz-2008-erkek
14-eylülnehir......... 13-temmuz-2008- kız
15-Melekk84..........13-temmuz-2008 - kız
16-egemavisi..........14-temmuz-2008
17-İlgnur................ 15-temmuz-2008-kız
18-semras.............. 15-temmuz-2008
19-gsy................... 15-temmuz-2008
20_ghaneli..............15_temmuz_2008_erkek
21-çorumluucadi......15-temmuz-2008
22-yeşimnur............17-temmuz-2008
23-semty.................17-temmuz-2008
24-zinedilla.............18-temmuz-2008
25-meral76..............19-temmuz-2008-kız (%90)
26-bıdışım............... 20-temmuz-2008 - erkek
27-nurcanogretmen. 20-temmuz-2008-Kız
28-Tulpzaad............ 22-temmuz-2008
29-gül güzelim........ 22-temmuz-2008-erkek(ikiz)
30-yaseminkg...........22-temmuz-2008-erkek
31-elmas..bll.............22-temmuz-2008
32-genciza................ 23-temmuz-2008-erkek
33-nilşah....................25-temmuz-2008
34-Çiğdem..................25-temmuz-2008
35-yelsan.................. 26-temmuz-2008
36-Rengin 35 ............26-temmuz-2008- erkek
37-biblo..................... 26-temmuz-2008
38-rhodora................. 27-temmuz-2008
39-oNcA................... 27-temmuz-2008-Kız
40-Maeves..................27-temmuz-2008-Kız
41-Reşo......................27-temmuz-2008-erkek
42-aystuncer...............27-temmuz-2008-Kız
43-febi....................... 28-temmuz-2008
44-tub83.................... 30-temmuz-2008-erkek
45-Saruboceg.............
46-hüzzam.................31-temmuz-2008
47-sixfinger.............. 31-temmuz-2008
48-ebtuna...................31-temmuz-2008

yaşasın allah gönlümüze göre verdi eşimle benim cok şükür melegim kızım geliyor :sm_cool:Şeniz

sagol canım ne güzel erken ögrenmişsin sen, bizim kız nazlı cıktı yeni gösterdi annesine ama cok mutluyuz süper bir duygu gönlümüzde hep kız vardı cok şükür allahıma allah herkezin gönlüne göre versin inşallah

kızlar bir melek haberi de benden a.s. benim de kızım olacak inş. :teytey:

Zaten bir paşam vardı,şimdi öğrendim ki bir de meleğim olacakmış:)

5 temmuz da ikinci kez anne olacam inş..
Herkese hayırlı ve sağlıklı bebekler inş..

X