TEMMUZ 2024 TÜP BEBEK TEDAVİYE BAŞLAYACAKLAR HERKES BURAYA

Merhabalar kızlar tüp bebek tedavisi hakkında bende birkaç cümle yazmak istiyorum 🥰 6 yıllık evliyiz eşimde ileri derecede sperm bozukluğu ve varikosel vardı. Eşime uygulanan Çeşitli tedaviler sonucu ancak bu yıl tüp bebek tedavisine başladık. Nisan ayında adetliyken olduğum muayene sonrası İğne ve ilaçlarla opuya hazırlık yapıldı 12 yumurta toplandı ancak 5. Gün embriyosu olarak 3 embriyo kaldırlar. Polikistik over hastası olduğum için 2 adet dönemi beklemek zorundaydık ve embriyolarımı dondurdular. Temmuz başında tekrar muayeneye gittim ve ilaç tedavisine başladım 12 temmuzdada transfer oldum 24 Temmuz tahlil günüm. Diyeceğim o ki zaman o kadar hızlı geçmiş ki endişelerim korkum sıkıntılarım hepsi boşmuş kendimizi yoruyoruz sadece. Olacak olan her türlü oluyor biz kendimize bakalım Rabbim nasip edecek zamanı biliyor. Bizi en iyi biz anlarız sizlere en içten dileklerimle sabır diliyorum Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah Hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Umutlarımızı emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah ha vermiyorsada vardır bir hayır 🤲🏼❤️kalın sağlıcakla 😇

Mucverm beb adetimin 2. Günü tedaviye başlamıştım sende vakitlice git eğer derse bu ilaclara yarın basla diye sonra başlarsın. Bnde 4 yumurta vardi 2 si iyiymis hayirlisi. Doktorum iyi 10 dak kadar sanirim narkoz etkisindeydim şimdi dua ediyorum 2 embriyimda iyi olsun diye cmrteside trnasfer var bu yumurtalar ve eski donmus embriyoları degerlendirip bakacagiz hanhisini koyacağımıza

Mucverm beb adetimin 2. Günü tedaviye başlamıştım sende vakitlice git eğer derse bu ilaclara yarın basla diye sonra başlarsın. Bnde 4 yumurta vardi 2 si iyiymis hayirlisi. Doktorum iyi 10 dak kadar sanirim narkoz etkisindeydim şimdi dua ediyorum 2 embriyimda iyi olsun diye cmrteside trnasfer var bu yumurtalar ve eski donmus embriyoları degerlendirip bakacagiz hanhisini koyacağımıza
Canım yarın adetimin 2. Günü benim de yarın gideceğim. Hemen başlar umarım benim de🙏🏻🤍o yüzden opuyu sordum. Opu için yumurtam olur inşallah 🙏🏻 ☺️

Eskiden kaç tane vardı canım?

Canım yarın adetimin 2. Günü benim de yarın gideceğim. Hemen başlar umarım benim de🙏🏻🤍o yüzden opuyu sordum. Opu için yumurtam olur inşallah 🙏🏻 ☺️
Evet evet tabiki daha fazla olur benim surecimde hedef sadece rahim kalınlaştırmaydı 75 ml ilaç verildi sende hedef yumurta elde etmek olacak. Avokado havuç iyi geliyor diyorlar istersen yumurta buyutmek icin gıda olarak ne iyi gelir diye sor😇

Eskiden kaç tane vardı canım?
Canım bn pkos hastasiyim yaşım olmasına ramen biraz fazla yumurta oluyor ama buyutme konusunda zorlanıyorum 300 ml hormon ile 25 yumurta ultrasonda gorunmustu 17 toplandı 9 döllendi 2 tanr 3. Gün embriyisu 1 tane 5. Gün embriyosu olmustu fakat eski doktorum benle ilgilenmedi hicbir tahlim yaomadan koydu acikcasi benimde acemiligime geldi o embriyolari ziyan ettik. Adenomiyazis varmis trombozit oksapardan dolayı 31 e dusmus prolaktin yuksekmis... şimdiki dr miz herseyi inceliyor ve sorunlarimi cozuyor

Merhaba benimde bugun yumurta toplama işlemim vardı 2 yumurta var umarım embriyo olurlar... cmrteside transfer islemim var eskiden kalma 2 tane 3. Gün embriyom var inşallah hersey guzel olsn
Benimde tek yumurta tek embriyo oldu cuma günü transfer oldum. Sizin oldumu transfer

Evt cmrtesi yani dün transfer oldum çarşamba opu vardi ordan 2 tane 3. Gün embriyosu koydular.. idrara cok sıkışıktim transfer sobrasi sonda ile idrarimi aldılar odaya ciktim 3 saate yakin orda yattim hic ayaga kalkmadan inşallah bu sefer tutar.. sizin embriyonuz kaçıncı gün embriyosu

Merhaba ben haziranda donmus 3. Gün embriyimu koyacaktım ama ilacımı yanlış kullanmışım rahmim kalınlaşmadı bu ay inşallah tekrardan cuma günü adetimle rahim kalınlaştırmaya başladık cuma kontrole gideceğim inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız
İnşaallah canım benim 🤲

Evt cmrtesi yani dün transfer oldum çarşamba opu vardi ordan 2 tane 3. Gün embriyosu koydular.. idrara cok sıkışıktim transfer sobrasi sonda ile idrarimi aldılar odaya ciktim 3 saate yakin orda yattim hic ayaga kalkmadan inşallah bu sefer tutar.. sizin embriyonuz kaçıncı gün embriyosu
Benimde 3.gun embriyosu

Bu gün rahmimde yumurtalarimda ağrı var normalinden daha sert gibi... dün ve bugun sadece tuvalete yemek yemege kalktım sakin sakin yatiyorum aksama biraz yuruyus yapacağım. Sizin ağrı varmı rahminizde
Çok değil hafif bı ağrı var bende de ve halsizlik var

Bendede hafif bi ağrı inşallah iyiye yoralım test ne zaman yaptıracaksınız

Kizlar transfer sonrasi duş aldınız mi ben çekiniyorum biraz duş almaya ya bişey filan olurmu die

X