TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Eylülde 3 yil olacak, Şubat ayindan beri bebek deniyoruz
Canım ben de korunmasız ilişkiden 7 ay sonra gittim hastaneye, 1 yıldır olmuyo diye de yalan söyledim yapacak bişi yok yoksa ilgilenmeyeceklerdi.
Bak ben pişmanım keşke daha önce hareket etseydim, korunmayı bırakınca hemen olur sandım ilk 6-7 ay da hiç kafama takmadım olmamasını ama sonra niye olmuyo diye düşünüp gittim doktora, bir kez femara+ovitrelle ilişki ile denedik olmadı. Sonra da ben açıkçası kendim kaçtım hastaneden, uzak kalmak istedim. Kendimce takviyeler buldum denedim içtim yok olmuyor işte. Sadece de pcos var dedi o da çok yüksek seviyede değil. Geçen ay 3500 lira para verdim aldıgım küre,vitaminlere. Umutluydum olmadı.
Eşin bence bi gözüksün, sen de git bi bakılsın.

İş catlamadan sonra bat a kadar beklemekte bu kez de bu belirtim var şu belirtim var diye gezerim mini bir tatildeyiz tatille sonra eve döndükten sonra temizlikle vakit geçirmeyi düşünüyorum inşallah erken test yapmam

Erkeklerim kesinlikle olması lazım benim eşimde problem çıkmıştı mesela

kızlar burda aşılama yaptıran oldu mu? Benim sıradaki aşamam o. Ama hastaneye adım atmak gelmiyo içimden napıcam böyle bilmiyorum

Evet yarın çatlayacak muhtemelen bizde değerlendirdik inşallah tutar benim bir iki gün oynadı erken yumurtladım ama çok iyi oldu böyle. 8 Ağustos veriyordu benim de ama yarın çatlama olursa yarından sayılıyor 14 gün diye biliyorum ben

İş catlamadan sonra bat a kadar beklemekte bu kez de bu belirtim var şu belirtim var diye gezerim mini bir tatildeyiz tatille sonra eve döndükten sonra temizlikle vakit geçirmeyi düşünüyorum inşallah erken test yapmam
Ben kesinlikle yapmayı düşünmüyorum erken test boyumun ölçüsünü aldımm

Sizde 1 yıldır bekliyorsunuz bizde rabbim nasip etsin tüm bekleyişte olanlara

İnşallah sağlıklı gebelik olur bu ilk femara kullanışın mı
Hayır canım ben defalarca kullandım 1yıldır süreç devam etti klomen femara değişti işte en son baktım olmuyor doktor değiştirdim ve incir kürü yaptım bu doktorla ilk denemede hamile kaldım çpk şükür yoksa ben de artık aşılama yapacaktım hatta bu ay dedi doktor düşünür müsün diye ben kendim denemek istiyorum dedim çatlatma iğnesi verdi işte e2değerimi takip etti o şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…