TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

kan uyuşmazlığınız yok bencede devlete gitmeyin 😂😂😂 evet mükemmel bir meslek.bebek konusunda 10+ yıl tecrübeliyim sıra kendi bebeğimi yapıp bakmaya geldi artık ahahah
İşin garibi eşimin kan grubunu bilmeden sadece benden kan alıp şaaak diye kan uyuşmazlığı pozitif yazıyor sonuçta 😅 ay inşallah hadi güzel haberler verirsin bize 😍🥰

Merhaba kızlar ayın 10'unda yumurtam çatladı akıntı ile anladım yumurtam çatlayınca meme ucu hassasiyetim olur maks 2 gun surerdı. Bir iki gün sürdü cuma günü geçmeye başladı derken cuma gecesi deli gibi meme ucu acım başladı tırnağım bile değdiremiyorum arada göğsüme de sızılar giriyor en önemlisi de cumartesi pazar pazartesi dahil rahimde batmalar delınıyormus gb oldu adet agrıları gibi ağrılarım oldu özellikle yürürken ve iş yaparken aniden batmalarım oluyor 4gündür. Yaklaşık 2 günde belimde ve bacağımda ağrım oldu bir kere de sırtım ağrıdı yerleşme evresini düşünüyorum açıkçası hepsini geçtim bir gün meme ucu hassasiyetim olursa onu Kale alacağım sadece derdim ama deli gibi yani deli gibi sütyen bile takamıyorum adetime 6 7 gün var normalde genelde kadınlarda adete kadar meme ucunda ağrı falan olmaz gebelik işaretidir genelde benim gibi olan oldu mu hiç acaba ya da var mı şu anda öyle olan. Kızımda da uçlarım acımıstı cunku?

Merhaba kızlar ayın 10'unda yumurtam çatladı akıntı ile anladım yumurtam çatlayınca meme ucu hassasiyetim olur maks 2 gun surerdı. Bir iki gün sürdü cuma günü geçmeye başladı derken cuma gecesi deli gibi meme ucu acım başladı tırnağım bile değdiremiyorum arada göğsüme de sızılar giriyor en önemlisi de cumartesi pazar pazartesi dahil rahimde batmalar delınıyormus gb oldu adet agrıları gibi ağrılarım oldu özellikle yürürken ve iş yaparken aniden batmalarım oluyor 4gündür. Yaklaşık 2 günde belimde ve bacağımda ağrım oldu bir kere de sırtım ağrıdı yerleşme evresini düşünüyorum açıkçası hepsini geçtim bir gün meme ucu hassasiyetim olursa onu Kale alacağım sadece derdim ama deli gibi yani deli gibi sütyen bile takamıyorum adetime 6 7 gün var normalde genelde kadınlarda adete kadar meme ucunda ağrı falan olmaz gebelik işaretidir genelde benim gibi olan oldu mu hiç acaba ya da var mı şu anda öyle olan. Kızımda da uçlarım acımıstı cunku?
Her insan farklı tabi ki bende geçen aylarımda kesin gebeyim demiştim bu sebeplerden ötürü ama değildim yani bence çokta belirti aramayalım tek belirtisi reglin 5 günden fazla gecikmesi 💞

Kızlar benim yok büyük ihtimalle dört günüm geçiyor dün sadece silik çizgi çıktı onun haricinde her yaptığım negatif çıktı bugün yine denedim ve negatif demek ki bebek yok bu ay çok kafaya taktım bir de benim bebeğim var emziriyorum o da etkilemiş olabilir diye düşünüyorum Rabbim herkese yaşatsın inşallah benim on yıl çocuğum olmadı Yurtdışında yaşıyorum geçen yıl da Türkiye’ye geldim tedavi olmaya gittim uçaktan iner inmez doktora gittim hamile olma ihtimalim var dedi önü bayramdı sonra gel dedi ve evde kaç tane test yaptıysam hepsi pozitif ama inanmıyorduk bir türlü çünkü bizi daha önce testler de yanmıştı şu an bebeğim küçük yedi aylık belki beni saçma görebilirsiniz ama ben çok istiyorum yeniden hamile kalmayı çünkü korkuyorum bir daha çocuğum olmazsa diye yine de elhamdülillah Rabbim bana oğlumu nasip etti herkese hayırlı hayırlı evlat nasip etsin Rabbim doğum yaptığımdan beri hiç korunmadım o yüzden stres yapıyorum olmaz diye

Benimde adetime 8 gün var bazi belirtiler var ama emin olmak icin adet gunumun gecmesini bekliyorum. Galiba cogumuz ayni anda test yapacagiz 😂

X