TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

canım varsa 14. günde çıkar diye biliyorum ama nasip inşallah hayırlı zamanda olur hepimiz için
İnşallah canım 7 aylık bebeğim var 10 yıl sonra oldu o yüzden korkuyorum hemen ikinci olsun istiyorum
Rabbim herkese bu güzel duyguyu nasip etsin inshallah

Merhaba, ovülasyon testinin kullanma kılavuzunda idrara 10 sn boyunca batırın diyor ama öyle yaptığımda her iki çizgi de çok silik oluşuyor. Siz ne kadar süre bekletiyosunuz acaba?
Doğru yapıyorsun canım ben de 10-13sn kadar bekletip çıkarıyordum. İlk önce silik çıkıyor ama yumurtlama zamanı t çizgisi zaten önce kırmızı olmaya başlıyor anlarsın. Sonuç için de 10-15 dk içindeki test geçerli. 🌺

Canım t çizgisi tıpkı yumurtlama zamanındaki gibi koyu oluyor gebelik varsa. Bak benim mesela geçen seneki gebeliğimde böyleydi
Bak benim de böyleydi geçen sene 🤲 inşallah bu sene de böyle olur hayırlısıyla 🙏

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-15-14-15-20-902_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-15-14-15-20-902_com.android.chrome.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 19
ovulasyon yaptım regle tahminimce 8 gün var. Yumurtlamanın üstünden de 7 gün geçti. Ama silik çizgi var olsaydı koyu çıkar mıydı sizce bilemedim 😅
bel ağrım olunca bi ümitlenmiştim saldım kendimi artık püffff🙃

ovulasyon yaptım regle tahminimce 8 gün var. Yumurtlamanın üstünden de 7 gün geçti. Ama silik çizgi var olsaydı koyu çıkar mıydı sizce bilemedim 😅
daha var canım bekle. benim de 11 gün kaldı. ama bu ara koşturmalarım var misafirlerim gelip gşdiyor ben gidiyorum bi yerlere. ve bide şey düşünüyorum ya kendimizi dinledikçe belirti buluyoruz belirti buldukça ümitleniyoruz olmayınca üzülüyoruz. en iyisi hiçbişey yapmadan beklemek fjdnd

Kızlarr bir şey soracağım geç döllenme ile gebe kalındığında kaç gün sonra testlerde çıkar acaba? adetin çok mu geçmesi lazım bir bilginiz var mı ?

Valla acikcasi benim de modum dustu agrilarim vardi onlar da yok oldu zaten 😒 belirti aramaktan da yoruldum saldim artik :halay:

Valla acikcasi benim de modum dustu agrilarim vardi onlar da yok oldu zaten 😒 belirti aramaktan da yoruldum saldim artik :halay:
Valla iki gündür benim belim çok ağrıyo ama nasıl anlatsam normal bi bel ağrısı değil hani tutuldum ağrıdı falan gibi değil hatta ilk kez yaşıyorum böyle bi ağrı, o bana bi acaba dedirtti 😂 ama düşünmüyorum bişi zaten yarın yatılı misafirim geliyo biraz oyalanırım öyle vakit geçer bakalım gecikirse ancak öyle test yaparımmmm

Valla iki gündür benim belim çok ağrıyo ama nasıl anlatsam normal bi bel ağrısı değil hani tutuldum ağrıdı falan gibi değil hatta ilk kez yaşıyorum böyle bi ağrı, o bana bi acaba dedirtti 😂 ama düşünmüyorum bişi zaten yarın yatılı misafirim geliyo biraz oyalanırım öyle vakit geçer bakalım gecikirse ancak öyle test yaparımmmm
Benim yumurtlamadan beri (carsamba gunuydu) bi kasik bi bacak agrisi, akinti derken dun aksamdan beri sifirim 😂 bedenim kucuk surprizler yapiyor bana 🤣 bende iş falan oyalanacagim artikk

X