TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Hiç sorma adet ağrım falan da yok daha belirti de yok normalde 10gün öncesinden başlardı ağrım ama sizin nasıl var mı belirti
Evet yumurtlamadan iki üç gün sonra sağ kasigim çok ağrıdı ara ara ayağa kalkınca bı anda bıçak saplanır gibi ağrı giriyor bugün yine oldu ama bugün regl ağrısı yaşadım moralimi bozdu

Kızlar selam ben ilk katıldığımda Şubat Mart topigindeydim sonra biraz giremedim buraya bir soru sormak için geldim size. Biz de 5 aydir deniyoruz adetim de düzenli olur bu ay geciktim 3 gün oldu daha test yapmadim ama vajinamda bazen kaşıntı oluyor ve küçük wc yaparken en sonda aci oluyor sonra geçiyor enfeksiyon gibi değil ama.hamile olabilir miyim acaba bide 2 gündür erken kalkıyorum istemsiz aşırı karnim acikiyor ve de regl ağrısı gibi ağrı oluyor bazen olcam diyorum ama olmuyorum regl test yapmamak için tutuyorum kendimi

Son düzenleme:
Test yap nasıl duruyorsun

Kızlaarr tüm mesajları üşenmesen okuduumm ajsfdggk grubun enerjisi çok güzel burayada bakarım artııkk çatlamadan sonraki 2. Günüm benimde beklemedeyim yanii artık. 2 gebelik kaybım var ve pkosum 3. Gebelik için uğraşmaya başladım bu ay tekrardan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum

Kızlar ben 4 gundur iliski deniyoruzz valla pikto iki gün, bugünde siliklesecegini düşünüyorum yani catlama oldu bence inşallah tutmustur yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…