TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Yumurtlama yani pik gördüğün günde olması çatladığı an içerde hazır spermler olması demektir 3gün canlı kalabiliyor spermler. Çatladığı gün de olsun ilişki canım. Eğer eşinde bi sıkıntı yoksa 3gün üstüste öneriliyor ama bence en sağlıklısı gün aşırı yani 1dolu 1boş şeklinde ☺️
Ay biri bana söylesin ben mi yanlış biliyorum yoksa 😁
Haklısın canım bizim doktorumuzda gün aşırı ilişki dedi ama eşimde sperm sorunu da var malesef

Haklısın canım bizim doktorumuzda gün aşırı ilişki dedi ama eşimde sperm sorunu da var malesef
Eğer öyleyse 2günde 1değerlendirmen sağlıklı olacaktır canım. Benim eşimde de hız sorunu varmış yeni öğrendik ama değerin çook çok aşağısında değil sınırda çıktı. 2doktora gidiyorum birisi günaşırı dedi biri 3gün üstüste değerlendir dedi bize tine de gün aşırı daha iyi gelince öyle denedik yine

Çatlamak üzere olduğu ya da çatladıgı için değerlendir dedi şansın var dedi. Valla ben oğlumda ne yumurtlama bildim ne ağrı ne sancı korunurken hamile kaldım bide bunda ne kadar uğraştım yaa. Ayın 17 sinde progestona bakacak kan vericem yumurtlama kaliteli mi diye.

X