TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kesinlikle öyle o sonuçtan sonra zayıflamaya karar verdim eşim diyor ki biraz daha zayıf olursan yok olacaksın pcos varmış işte dedim sanki her pcoslu kilolu olacak gibi
Bilmiyorum iyi değilim
Kıyamam ya kilolu değilsen takma zayıflmaya beslenmende dikkat et yine de her şey olacağına varır böyle akıl veriyorum da ben de farklı değilim gerçi ahaha

İnşallah canım hepimizin gönlündeki olsun inaşallah bu arada gece yine kahve rengi sarımsı akıntı gelmiş benden böyle olunca da insan bi ümitleniyor üff

Ay hadi İnşallah yaa benden hiç renkli akıntı gelmedi. Peçeteye çok az beyaz kremsi akıntı geliyor. Bende o yerleşme belirtisi olmuyor.

Ay hadi İnşallah yaa benden hiç renkli akıntı gelmedi. Peçeteye çok az beyaz kremsi akıntı geliyor. Bende o yerleşme belirtisi olmuyor.
Ama belli olmaz ki ben kızım da hiç hatırlamıyorum böyle kahve rengi akıntı geldiğini her hamilelik bile farklı bence. Senden de gelmeyebilir yani canım

Ama belli olmaz ki ben kızım da hiç hatırlamıyorum böyle kahve rengi akıntı geldiğini her hamilelik bile farklı bence. Senden de gelmeyebilir yani canım
Evet canım haklısın, geçen ay kimyasal yaşadığımda da gelmemişti zaten. Kaç yaşında kızınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…