TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Yaaa seninle bir gün var aramızda. Regl gelene kadar umut var canım inşallah gelmez. Ben pek anlamıyorum ısıdan ama yerleşme düşüşü olamaz mı acaba ?
Canım yerleşme düşüşü daha önce olabilir diye düşünüyorum ama bu zamanlarda da olur mu ki bilemedim geçen ay da regl den önce düşmüştü böyle o yüzden ümidim yok ama regl gelmezse ümitlenebilirim

Aa neden erteliyorsun canım?
Eylül de Türkiye’ye gidicez düğünler falan var canım gerçi şimdide hamileysem yine zorlanırım ama risk aldım bu ay artık kendimce geçen ay denk getiremedik ya pek ondan bu ay da denemek istedim. Sonrasında ki aylarda kızımın ilkokula başlama zamanına gelicek gurbetteyim zaten zorlanırım çok diye önümüzdeki seneye erteledim artık

ahahha dimi tam olarak aynı şeyi yaşamışız doktoru tam anlayamadım eczacı da 1 yazmış dediğin gibi yarım içeyim doktor arkadaşıma da sordum ama size de danışayım dedim bi mutlaka deneyimi olan vardır diye <3

Lh fsh kaç çıktı. Amh baktırdın mı ?

Lh fsh kaç çıktı. Amh baktırdın mı ?
Lh 5, fsh 6.17 çıktı bir sorun yok dedi doktor amh bakmamış. Senin amh maceranı okudum bu arada ama yazamamıştım bir bilgim yok diye ahhaha onun üzerine sordum burda bakılmıyor sana gerek de yok dedi neye göreyse artık küçük bir hastane de değil devlet ama. 21.gün çağırdı tekrardan progesteron için. O tahlilden sonra da özeldeki doktoruma gitmeyi düşünüyorum

Benim hormon sonuçlarıma göre fsh 5.67 lh 8 01 amh bakmamıza gerek yok dediler prolaktin yüksekti sadece onun için tekrar regl olunca kan ver dedi 5 e düşmüştü. Sonraki sürecim progesteron oldu o da 11.6 çıktı. Bunlar devletteki muayenelerimde oldu. Bana sürekli çocuğun olmaması için sebep yok dendi. Özele geçtim amh sordu yaptırdım malum sonuç ortada hsg çekilicem hala pcos olduğuma inanmıyorum o ayrı

Ay çok benzer şeyler yaşıyoruz şu an hahaha devlet inatla amh bakmıyor ama cidden seninkinde yanlışlık var gibi ya hsgden önce tekrar verecek misin?

Anladım canım hayırlısı inşallah ya ben ilkokulu hiç düşünmedim Aklıma gelmedi daha doğrusu. Ben de olacağı varsa olur modundayım artık ne bileyim ya

Ay çok benzer şeyler yaşıyoruz şu an hahaha devlet inatla amh bakmıyor ama cidden seninkinde yanlışlık var gibi ya hsgden önce tekrar verecek misin?
Aslında amh sonucum çıktığında tam regl günümdü doktor hormon istedi vermedim. Amh tekrar baktır da demedi bana. Hormon ve hsg çekilecek yazdı. Pcos olmam için yumurtlama sorunum olması lazım benim yok gibi sanki o kadar karıştı ki ya inan bilmiyorum. Çok sıkıldım sadece onu biliyorum

Anladım canım hayırlısı inşallah ya ben ilkokulu hiç düşünmedim Aklıma gelmedi daha doğrusu. Ben de olacağı varsa olur modundayım artık ne bileyim ya
Ay gurbette olunca herşeyi düşünmek zorunda kalıyorum malesef canım Türkiye de olsam bi şekilde olur derdim belki ama burda kim gelebilir ne olur ne biter hep bi kafamı kurcalıyor o yüzden düşünüyorum

Çok iyi anlıyorum seni ben çok fazla gitmediğim halde bana bile bıkkınlık geldi doktora gitmek tahlil cart curt çok büyük stres ve kurcaladıkça da bir şey çıkıyor sürekli

Çok iyi anlıyorum seni ben çok fazla gitmediğim halde bana bile bıkkınlık geldi doktora gitmek tahlil cart curt çok büyük stres ve kurcaladıkça da bir şey çıkıyor sürekli
Kesinlikle öyle o sonuçtan sonra zayıflamaya karar verdim eşim diyor ki biraz daha zayıf olursan yok olacaksın pcos varmış işte dedim sanki her pcoslu kilolu olacak gibi
Bilmiyorum iyi değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…