TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Adet dönemi belli bir oranda lh yüksekliği normal ama işte fsh den yüksek olunca genelde pcos deniyor. benim bilgi bu kadar Bence senin lh yi yükselten bir şeyler var ne bilmiyorum ara ara yokluyorlar
Ahahaha bende anlamadım cidden ya bu ay doktora falan gitmicem zaten eylülde hsg çektircem sadece tüplerin durumunu merak ediyorum. Çocuk işi artık beni sıkmaya başladı akışa bıraktım

Ahahaha bende anlamadım cidden ya bu ay doktora falan gitmicem zaten eylülde hsg çektircem sadece tüplerin durumunu merak ediyorum. Çocuk işi artık beni sıkmaya başladı akışa bıraktım
Öyle yapmak lazım en güzelii Her şeyin bir vakti var zamanı bekliyor Hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah tez vakitte kolaylıkla gebe kalırız Sonuçlarından haberdar et beni de merak ederimm

Öyle yapmak lazım en güzelii Her şeyin bir vakti var zamanı bekliyor Hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah tez vakitte kolaylıkla gebe kalırız Sonuçlarından haberdar et beni de merak ederimm
Tamam kuzu ederim sen ne zamandır istiyorsun yaşın gençse hiç sıkıntı yapma:)

Bence olamaz tum amh i dusuk insanlara ben dahil folik asit verirlerdi ki ben kac aydir aliyorum ama artmadi
Yani tam olarak yükselmesine etkisi yoktur ama buraya bi kaç kişi konu açmış ordan okudum eminde değilim doktora sordum etkisi vardır dedi o da. Fakat benimki aşırı yüksek o kadar yüksek değerle alakalı bişey de bulamadım net olarak pcos yazıyor da bilemiyorum hiç bi doktor pcos demedi bana anlayamadım kafam karışık yani. Senin amh kaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…