TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Bence de testi tekrar yaptır canım biri görmedi diğeri mi de görmedi yani
Yani dimi o kadar çok doktor değiştirdim ki hepsi bana bi sorun yok dedi hormon sonuçlarımı gördüler ona da bişey diyen olmadı prolaktin 44 küsür çıktı onda bile çok yüksek değil ama ilaç verelim dediler. Pcos olmam için 33 yaşına mı gelmem gerekiyordu yani oğlumda sıkıntısız hamile kaldım en azından o zaman biri söylerdi diye düşünüyorum

Yani tam olarak yükselmesine etkisi yoktur ama buraya bi kaç kişi konu açmış ordan okudum eminde değilim doktora sordum etkisi vardır dedi o da. Fakat benimki aşırı yüksek o kadar yüksek değerle alakalı bişey de bulamadım net olarak pcos yazıyor da bilemiyorum hiç bi doktor pcos demedi bana anlayamadım kafam karışık yani. Senin amh kaç
0.50 🤭 bence baska bi sey var lab kaynakli olabilir

Raporda aynen şu yazıyor. Çalışma tekrar edilerek sonuç teyit edilmiştir. Klinik olarak gerek görülürse tekrar çalışılması önerilir yazıyor

Geçen ay tarot baktırmıştım gebe kalacaksın ama bi engel var onu öğrenceksin o ortadan kalkacak gebe kalacaksın demişti ahajajaj üff yaa ne hallere düştüm aha sorun buymuş demek ki bu değilse tüplerde sorun var 🤣🤣🤣 şu bebe yüzünden neler yapmışım🤣

Annemle konuştuk ona söyledim kızım bi yanlışlık olmasın 35 e geldin azalması gerekmiyor mu dedi 🤣 bilemiyorum anne dedim pkos falan yazıyor işte dedim sülalemizde yok pkos o nerden çıktı dedi 🤣🤣

X