Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

amin canım rabbim büyük hepimize verecek bekledigimiz yavruları amma erken amma geç
allahtan umudu ahmaklar kesermiş
ben ya musavvir çekiyorum her boş anınızda sizlerde çekin inşallah

Kızlar sol kısığım çok ağrıyo inanılmaz akıntım var ayaklarım şişti 13. Gün sizde de bu durumlar oldu mu

bende neden hiç agrı olmadı ya sadece ovitrelleden 2 gün sonra ishal de olan karın agrısı oldu hepsi o daha bi kez olsun kasık bel gögüs agrım olmadı
hepinizin var bi benim yok

Kızlar hepimizin vücudu apayrı dolayısıyla hepimizinki özgün bir süreç olacaktır. Aşılama sonrası ilk günlerdeki hassasiyet muhtemelen iğne etkilerdir. güzel anne adayları umutlu olun. Ayrıca da doktorunuzun önerdiği test vaktine kadar sabırla bekleyin. Ya da en azından 14 gün tamamlansın kızlar.

Aynen katılıyorum arkadaşım herkesin vücud hormon bünye yapısına göre durum halleri değişiyor . Kiminin Ağrı'sı çok olur kiminin olmaz . Bencede erkenden test yapmamak lazım moral bozukluğu oluyo

Aynen katılıyorum arkadaşım herkesin vücud hormon bünye yapısına göre durum halleri değişiyor . Kiminin Ağrı'sı çok olur kiminin olmaz . Bencede erkenden test yapmamak lazım moral bozukluğu oluyo
Evet kuzum bana da doktorum kızdı çok erken davranmışsın dedi. Ben değer düşük diye kahırlandım, sonra az arttı diye dellendim. İnsan boşu boşuna stres yaşıyor.

Evet kuzum bana da doktorum kızdı çok erken davranmışsın dedi. Ben değer düşük diye kahırlandım, sonra az arttı diye dellendim. İnsan boşu boşuna stres yaşıyor.

Ya gerçekten kendimize yapıyoruz ve bu aşılama da strese girmek tehlikeli moral bozukluğu yapıyo bende 11. Gün test yaptım negatif çıktı moralim yerle bir oldu doktorlarında bir bildiği varmış ki yapmayın diyorlar

bende neden hiç agrı olmadı ya sadece ovitrelleden 2 gün sonra ishal de olan karın agrısı oldu hepsi o daha bi kez olsun kasık bel gögüs agrım olmadı
hepinizin var bi benim yok
Canım bnm herkesin vücudu farklı tepki verebilir neden taliyosun ki ağrı meselesini

Evet mutlaka canım ben de öyle düşünüyorum. Doktorun tarihini bekleseydim değerim 256
Çıkacaktı ben altı gün önce yapınca değerim 21 çıktı kolumu fazladan üç defa deldirdim. Üstelik boşu boşuna stres yaşadım. 11. Gün daha erken Can'ım.

Ya aslinda adete 3 gun kala cikiyor idrarda ama umarim gec dollenmedir..oluyordu agrilar

İkiz olabilir senin bu sekilde katlanmissa eger..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…