Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

folik

nickimin kenarı
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
5.950
2.649
Selam hanımlar, bu ay benim gibi aşılama sürecine başlayanlar varsa haydi beraber bekleyelim, bekleyip güzelleşelim :KK70:
Anne AdayıİlaçDenemeAşılama TarihiSonuç
D derya1717 Puregonilk5 Temmuz:p
tweety23Puregonilk7 Temmuzsonlandı
halemoonMenogonilk2 Temmuz-negatif-
mienseraKlomen2.3 Temmuz-negatif-
Berrak2004 Berrak2004 Puregonilk3 Temmuz-negatif-
catlove87Gonal-filk4 Temmuz-negatif-
mmeeGonal-filk4 Temmuz-negatif-
E ECEM8736 Klomenilk8 Temmuz-negatif-
tuğçe8787Klomenilk5 Temmuz-negatif-
evlimutlu44Gonal-filk8 Temmuz-negatif-
denizdamlaaKlomen2.9 Temmuz-negatif-
sanhatGonal-f2.9 Temmuz-negatif-
ner19minMenogon-aşısız-9 Temmuz-negatif-
tantiPuregonilk11 Temmuz-negatif-
tahmina38Gonal-f2.11 Temmuz-negatif-
shibjiyGonal-f2.11 Temmuz-negatif-
folikKlomenilk14 Temmuz-negatif-
ağustos72Klomenilk16 Temmuz-negatif-
cems85 - ilk16 Temmuz-negatif-
halide25Klomen2.17 Temmuz-negatif-
fndkrGonal-filk18 Temmuz-negatif-
adno28Femarailk18 Temmuz-negatif-
selindanKlomenilk19 Temmuz-negatif-
cander25Puregonilk19 Temmuz-negatif-
ccilemmFostimonilk22 Temmuz-negatif-

Son düzenleme:
selam ben aslında hazıranda aşılama yaptırıcaktm malesef yumurta gelişmedi gelişme tamamlanırsa temmuzda inşallah ilk AŞILAMAM , Ama benim pek umudum yok önceki aşılama topicklerinin tamamını okudum defalarca ama hıc ilk aşılamada tutana denk gelmedim iğneler ilaclar cebimizden gidiyo ve cok masraflı umudum yok ama inşallah başarılı olur aşılamalarımız allahım herkesin gönlüne göre versin
Selam hanımlar, bu ay benim gibi ilk aşılama sürecine başlayanlar varsa haydi beraber bekleyelim :21:

Folikcim hayırlı olsun topiğinnnn
sarıçiçek karamsarlık yok tutanda çok olumsuz düşünüp kendimizi üzmeyelim

bende regl belirtiler başladı hemen gelsin de başlıyım diye sabırsızlanıyorum
doktorumla konuştuk 2. gün gel artık yapalım dedi çok heyecanlıyım kızlar inşallah bu ay aşılamamız tutar ve hepimiz hamile kalırız :KK16:

selam ben aslında hazıranda aşılama yaptırıcaktm malesef yumurta gelişmedi gelişme tamamlanırsa temmuzda inşallah ilk AŞILAMAM , Ama benim pek umudum yok önceki aşılama topicklerinin tamamını okudum defalarca ama hıc ilk aşılamada tutana denk gelmedim iğneler ilaclar cebimizden gidiyo ve cok masraflı umudum yok ama inşallah başarılı olur aşılamalarımız allahım herkesin gönlüne göre versin

amin cnm hoşgeldin, seni diğer topikten hatırladım cnm :KK53: ben de başarısız olması durumunda her ay üst üste tekrarlanacağını bildiğim için özele değil de bir araştırma hastanesine başladım. cebimden bari çok gitmesin de olmazsa tüpe saklayalım enerjimizi diye :KK53: ilk seferde tutan çok az kişi var evet, ama 2. ve sonrakilerde tutan çok. düşünsene yıkanmış ayıklanmış aklanmış paklanmış süpermenleri senin yumurtanın yanıbaşına bırakıolar, daha ne olsun cnm :KK52: hiç öyle şansı düşük falan deme, kimin vesilesi ne olacak Allah bilir. Hareket bizden bereket Allah'tan :KK19:

doktorumla konuştuk 2. gün gel artık yapalım dedi çok heyecanlıyım kızlar inşallah bu ay aşılamamız tutar ve hepimiz hamile kalırız :KK16:

hoşgeldin cnm benim de ilk randevum bugün, adetin 4. günü. birazdan çıkarım. gelince tekrar konuşuruz. inşallah bu ay! öpüyorum.:KK54:

canım arastırma hastanesi yok yaşadıgım ilçede bir tek devlet hastanesi var ordada zaten yaptırmam aşılama oldugunuda sanmıyorm herçi:KK43: benm eşimdede bendede sorun yok hayırlısı bakalım hoşbuldum bu arada topigin hayırlı olsun inşallah bir mucize gerceklesir ve temmuzdaa aşılama yaptıran herkes hamile kalır bol bebişli bi topic olsun inşallah

canım ben ilk ayda isyanlardaym gelecek aya sanmıyorm iğne ve ılac tedavısı almam cok asırı kılo aldım kaldıki 3.kutuda iğne , aşılamadada umudum yok ama bakıyorm etrafıma bana ilk aşılamada tutan gösterin çok az :KK43: vucudum hormon doldu yürüyen facia oldum 14 kılo aldım ocak ayında düşükten sonra:KK43:

Topiğin hayırlı olsun Folik :KK16::KK16::KK16::KK16: Temmuza dahil değilim ama takiplicem sizi.. Ara ara mudahale ederim ona göreee :KK34:

kızlar peki AŞILAMADAN SONRA kendimizde birlikte olabiliyormuyus eşimizle aşılamadan sonra cinsel birlikteliğe izin veriryorlarmı boşa gitmese bukdar emek denesek dıyorm sürekli:)
Topiğin hayırlı olsun Folik :KK16::KK16::KK16::KK16: Temmuza dahil değilim ama takiplicem sizi.. Ara ara mudahale ederim ona göreee :KK34:

hoşgeldin cnm benim de ilk randevum bugün, adetin 4. günü. birazdan çıkarım. gelince tekrar konuşuruz. inşallah bu ay! öpüyorum.:KK54:

canım ben ilk ayda isyanlardaym gelecek aya sanmıyorm iğne ve ılac tedavısı almam cok asırı kılo aldım kaldıki 3.kutuda iğne , aşılamadada umudum yok ama bakıyorm etrafıma bana ilk aşılamada tutan gösterin çok az :KK43: vucudum hormon doldu yürüyen facia oldum 14 kılo aldım ocak ayında düşükten sonra:KK43:

folikcim 4. günmü çağırdı seni benimki 2. gün dedi
hadi hayrlısı gelince yaz mutlaka neler olduuu ayy çok heyecanlııı :KK1:

kız sarıçiçekkk senmiydin o kilo muhabbeti yapan evett eveett sensdinn :KK9: ya beni korkutmaaa hakaten çokmu kilo alınıyor yaaa :18: diğer arkadaşlarda sölesin yaaa :KK53:
ya burada topikte okudum ben çok fazla tutan var ama denk gelmemişsin sen be canım umudunu yitirmeeee :KK20:

kız sarıçiçekkk senmiydin o kilo muhabbeti yapan evett eveett sensdinn :KK9: ya beni korkutmaaa hakaten çokmu kilo alınıyor yaaa :18: diğer arkadaşlarda sölesin yaaa :KK53:
ya burada topikte okudum ben çok fazla tutan var ama denk gelmemişsin sen be canım umudunu yitirmeeee :KK20:

Kilo alımı kişiye göre değişmekle birlikte accuk alınıyor evet :KK30:

kızlar peki AŞILAMADAN SONRA kendimizde birlikte olabiliyormuyus eşimizle aşılamadan sonra cinsel birlikteliğe izin veriryorlarmı boşa gitmese bukdar emek denesek dıyorm sürekli:)

hoşgelsin kuzummmm bizi yalnız bırakma olurmu bu arada inşallah ilaçların etkisi devam ediyordur vede kendiliğinden gelir minik :KK16:

sarıçiçek bencede mantıklı ama bu defada ikiz üçüz olmasın :KK1: bak aklıma ne geldi burda bir arkadaş aşılamada hamile kaldı bide doğal yoldan şuan üçüzlere hamile naberrrrrr tutmuyo diyosun bakkk böleside var yakın zamanda kaldı oda hatta hadi sana umut olsun :KK16:

kilomuuuuuuuuuuu sendemi china yapmayın abi yaaaa :KK53::KK53::KK53::KK53: :18::18::18::18: :KK9::KK9:
ya normalde takılmam amaaa düşünsenize hamiş kalınca bide kiloyla kalcaz eyvahlar olsunnn :KK49:

hoşgelsin kuzummmm bizi yalnız bırakma olurmu bu arada inşallah ilaçların etkisi devam ediyordur vede kendiliğinden gelir minik :KK16:

sarıçiçek bencede mantıklı ama bu defada ikiz üçüz olmasın :KK1: bak aklıma ne geldi burda bir arkadaş aşılamada hamile kaldı bide doğal yoldan şuan üçüzlere hamile naberrrrrr tutmuyo diyosun bakkk böleside var yakın zamanda kaldı oda hatta hadi sana umut olsun :KK16:

İnşallah tatlım sağolsan :KK16::KK16:

kilomuuuuuuuuuuu sendemi china yapmayın abi yaaaa :KK53::KK53::KK53::KK53: :18::18::18::18: :KK9::KK9:
ya normalde takılmam amaaa düşünsenize hamiş kalınca bide kiloyla kalcaz eyvahlar olsunnn :KK49:

Doğum kilosunu dert etme, kısa sürede yavaş yavaş aldığın için vermesi biraz daha kolay olur. Emzircen bebeğin peşinden koşacan falan kilomu kalır Allaaa senn :KK52: bi olsunlarda kilosunda felan değilim napalım bıngıl bıngıl gezeriz etrafta :KK1:

Doğum kilosunu dert etme, kısa sürede yavaş yavaş aldığın için vermesi biraz daha kolay olur. Emzircen bebeğin peşinden koşacan falan kilomu kalır Allaaa senn :KK52: bi olsunlarda kilosunda felan değilim napalım bıngıl bıngıl gezeriz etrafta :KK1:

doğru söylüyorsun valla ama bu sarıçiçek insanı bunalıma sokar yaaa vallahi işlem öncesi stres yok olumsuz düşünceler yok diyolar ama hatun çok karamsar yaaa :KK20::KK20::KK20:

canm iğneden iğneye degısıyordur benm kullandıgım puregon ve yan etkisinde internettede yazıyı gunluk 1kg cıvarı aldırır dıye ben aldm valla yürüyen efsane gibiyim suan :KK43:

hadi ya tutuyorsa ne güzel ben denk gelmedim demekki ilk aşılamada tutan varsa yazsın deneyimlerinden faydalanalım valla benm ekonomık durumum gayet ıyı ama her ay 1500tl asılamaya veremem (iğnelerle birlikte) tüp bebek daha mantıklı geldı bana

cnm ıgneden ıgneye degısıyo puregon aldırıyo ve ıcındede yan etkılerındede yazıyo ınternete puregon yazarsan görürsin diğer arkdaslarn kullandıgı baska bı ıgne okudum belkı o aldırmıyodur ben aldım hemde yuruyus yapmama ragmen ekmek kesmeme ragmen hemde 3 kutu ıgnede aldım :S

X