Temmuz 2008 bebek bekleyenler

:nazar:Merhaba kızlar bır aksılık olmazsa benımde temmuzun ılk haftasında dogacak bebısımmmm:)

merhaba kızlaaarr..kısmetse bende temmuz un ilk haftası bebeğimle buluşucam

:nazar:Merhaba kızlar bır aksılık olmazsa benımde temmuzun ılk haftasında dogacak bebısımmmm:)

şu bebek takvimini nasıl yaptın banada yaparmısın
l.gif
t.gif
f.gif
e.gif
n.gif

kızlaaar hadi canlanın biraz!!! bu sayfaya hiç yazan olmuyo nedense!! hadi temmuz annişleri,nasılsınız, şişti mi göğüsler, var mı şikayetler??? :)))

Selam Canim senin ne zaman dogum .Valla bend butun belirtiler var tek olmayan sey kusmalar. oda cok sukur henuz baslamadi. ben hamile oldugumu adetime 4 gun kala ogrendim.ve ik gun arayla test yatim pozitif cikti normal adet gunmde 1 kasimdi zaten.

bende bel agrisi oluyor birde boyle karnim cok geriliyor bazen zelikle uyuyana kadar bayagi bir donuyorum yatakta cuma gunu bayagi bir ayakta kaldim arkadasla bir de manti felan yaptik aksam bayagi bir kivrandim agridan Belirtiler oyle cabuk olmaya basladi ki yani 5 ekimde son adet gunumun ilk gununu yasamasam iki aylik bebek diyicem ama bu zaten cok imkansiz olurdu cunku zaten 5 ekimde evlendim.Anliyican balayi bebegimiz .

bende 12 ekimde hastalandım en son bekliyoruz bakalım şimdi belki psikolojik belki gerçek bilmiyorum ama hafif bulantılarım var sabahları yatakta yatarken sırtık çok ağrıyor 3 gündür bide feci gaz var karnımda inşllah bebek olur

Bencede dedikleri gebelige isaret ben cok cabuk anladim.Surekli atesim cikiyordu esimde her defasinda sen hamilesin diyip duruyordu sonunda dayanamyip 29 ekimde test yaptik ki daha adetime 4 gun vardi ve pozitif cikti ben iki gun sonra tekrar test yaptim emin olmak icin ve sonuc pozitif cikti.

Ben de 6 haftalik hamileyim, kismetse 1 temmuz'da dogacak bebekk :) hamile oldugumu ogreneli 10 gun kadar oluyor, dun mide bulantilarim basladi. ama istifra etmedim hic, sadece midemde kotu bir tat varmis gibi oluyor..

selam kizlar nasilsiniz temmuz anneleri bakiyim Minik sincap bende cok korkuyorum su dusuk olayindan.Bu bir aradasimin 2,5 aylik ikizlerini nasil dusurdugunu ogrendigmdem beri dorktorlardan da korkmaya basladim.Adam altan muahane yaparken dusurmus bebeklerini.

merhabalar, temmuz anneleri, aranızda kan testi yaptıran var mı, varsa sonuçlar neler? Bilgi verebilir misiniz.

X