Temizlik çok büyük dert diyenler buyrun dertleşelim

günaydınnn
dun benım cocuk hastaydı hastaneden fılan gelısımız gec oldu hıc bısey yapamadım..
her yer heryerde dıyebılırım
bu aksam ınsallah

Ütülere vernel tarzı şeyler koymak ütünün içini çürütüyormuş kızlar. :KK31:

Benden de bir soru ; yerleri neyle siliyorsunuz?
Vileda...mop...elle vs ? :KK6:

Ben yerleri yardımcımız geldiğinde havlu kullanarak el ile sildiriyorum. Ama evde kendim temizlik yaparken vileda mop kullanıyorum.
Mop o kadar kolay ki evin bir ucundan başlayıp diğer ucundan çıkmak 10-15 dk sürer.. Mop, koltukların, yatakların mutfak dolaplarının altına çok rahat giriyor.
heryerin temiz olduğunu bildiğinizden içinizde rahat ediyor..

Birde mop ile silmek çok keyifli. Stres attırıyor sanki. sildikçe ev misss gibi kokuyor.

ELLE sılınınce cok guzel sılınıyorda..
bazen elde sılıyorum ama cok asırı oyalıyor
bırde evımde buyuk
yerlerde cok acıklık
egıl kalk egıl kalk ölüyosun
viledam var sımdı
ucumda yenı
oda eskiyince
su döndürmeli yeşil renk moplardan alıcam
kv ve anneme aldım cok rahat ve temız sıldıgını soyluyorlar

kızlar bugün mutfak temizliği günüm ankastre ürünlerinizin temizliğinde ne kullanıyorsnz:nazar:

kızlar bugün mutfak temizliği günüm ankastre ürünlerinizin temizliğinde ne kullanıyorsnz:nazar:

ankastre ürünlerimle birlikte krem temizleyici vermişlerdi, onunla siliyorum, ıslak bezle temizleyip kurutuyorum. sonra da yine kremle verilen yağ var, ondan da azıcık döküp siliyorum yepyeni gibi oluyor. çizilmiyor ve pürüzsüz oluyor ama nerede satılır fikrim yok.

temizlik bana dert değil çünkü ailecek temizlik hastasıyız
:KK1:
hergün ama hergün ev dip köşe bol deterjanlı suyla silinir süpürge çalıştırılır her pazartesi çamaşır suları cifler yağ çöz kir çöz bol miktarda kullanılır
:KK24:
en büyük masraf temizlik malzemelerine yapılır

genetik :21:

bol deterjanlı suyla silinir bende öyle silerdim taa ki eşim kayıp düşene kadar :) evi silip ablama gittim eşimde gece vardiyasından gelmiş evde uyuyordu. ben çıktından hemen sonra zil çalmış, eşim kapıya bakmak için yataktan kalkmış hızla kapıya giderken, bol deterjanlı suyla sildiğim evde ayayı kayıp düşmüş. artık bol derterjan kullanmıyorum. gözüm korktu yaklaşık 3 ay önce eşimin kolu çıkmıştı Allahtan bişey olmamış düşünce

ankastre ürünlerimle birlikte krem temizleyici vermişlerdi, onunla siliyorum, ıslak bezle temizleyip kurutuyorum. sonra da yine kremle verilen yağ var, ondan da azıcık döküp siliyorum yepyeni gibi oluyor. çizilmiyor ve pürüzsüz oluyor ama nerede satılır fikrim yok.
benimde vardı bitti bulamıyrum aynısından :KK52::KK52:
süngerin üstüne bulaşık deterjanı döküp silerim sonra elbeziyle durularım cam benim ankastre mis gibim oluyı :KK53:

bir süredir bende öyle yapıyorum birde cifin çamasır suyu katkılı olanları var yesil jel şeklınde o da yağı fin alıyor davlumbazdaki ama hafif mat kalıyor sankı yada bana öyle geliyor:KK53::KK53::KK53:

dün akşam tyemzilik yaptım mutfak banyo ohhh misss gibi...her yeri elimle sildim..
bir arkadaş yumuşatıcı koyduğunu sölemişti suya..denedim ve süper oldu..ev miss gibi koktu..bu akşamda pasta zamanı..yarında misafir :21::21::21:

dün akşam tyemzilik yaptım mutfak banyo ohhh misss gibi...her yeri elimle sildim..
bir arkadaş yumuşatıcı koyduğunu sölemişti suya..denedim ve süper oldu..ev miss gibi koktu..bu akşamda pasta zamanı..yarında misafir :21::21::21:

ya ben ütüye koymak istiyorum ama bişey olurmu ki :26:

bende 3 çocuk bide akrabamızınki var en küçüğümde hasta. şu anda evi evimi görseniz cıfıt çarşısı mübarek:KK23::KK23::KK23::KK23: :KK4::KK22:

Sevgili günlük,
Servis hala gelmedi, bulaşık makinam ve ben hala ayrıyız
Tam 6 gündür elde bulaşık yıkıyorum. :KK43:
Depresyona meyilliyim
Bugünde gelmezse servisi basıp elimdeki tabletleri teknik ekibe yutturmayı düşünüyorum :KK5:

Son düzenleme:
İslak zeminleri vileda ile parkeleri el ile siliyorum.İslal zeminler icin cif yuzey temizleyici ,parkeler icin ayda bir kere pronto ve yine ayda bir kere pronto fisfis onunla siliyorum diger gunler parkeleri nemli bezle prontoyu her gun koyarsak parkeler zamanla asinma yapar ve omru. Kisalir. Ankestreyi ilk aldigimizda servisi bulasik deterjani ile silin ardindan inox parlatici var kopuk gibi onunla silin demisti bizd dedigini yapiyoruz.

Sevgili günlük,
Servis hala gelmedi, bulaşık makinam ve ben hala ayrıyız
Tam 6 gündür elde bulaşık yıkıyorum. :KK43:
Depresyona meyilliyim
Bugünde gelmezse servisi basıp elimdeki tabletleri teknik ekibe yutturmayı düşünüyorum :KK5:

allah yardım etsin
benim şu an ki evimin mutfagı o kadar küçükki elimde hiç birşey yıkamıyorum tezgahta ufacık bitabak bile olsa yerim daralıyo:KK37: o yüzden b ulaşık mk elim ayağım çok iyi anlıyorum
müşteri hizmetlerini arayın basın fırçayı :KK47:

allah yardım etsin
benim şu an ki evimin mutfagı o kadar küçükki elimde hiç birşey yıkamıyorum tezgahta ufacık bitabak bile olsa yerim daralıyo:KK37: o yüzden b ulaşık mk elim ayağım çok iyi anlıyorum
müşteri hizmetlerini arayın basın fırçayı :KK47:

Fırça manyağı yaptım onları ama adamların umrunda değil.
Beğışıklık kazanmışlar sanki.
Bugün de gelmezlerse gerçekten canlarına okuyacam :KK4:

X