Tembel,rahat,vurdumduymaz kocasi olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayy inanin okurken bile gına geldi. Ben yoruldum. Detaylar detaylarrr. Acikcasi bu nasil evlilik merak ediyorum.. zira biz görev icabı 8 kere tasindik. Eger evi bulduysak tasinmamiz 3 gunde bitiyor. Sabah erkenden esim koli gazete koli bandi ne varsa aliyor 3.gunun aksamona kadar yikanacak varsa yikayip kolileyip hazir ediyoruz 3+1 evimizi.. El birligiyle. Vee 2 kucuk cocuga ragmen. Esiniz gercekten cok tembelmis.

Evet ben bunu da duydum. Oyle bir firma da varmis ama onada annem comak soktu arkadasi taşındı yakın zamanda neymis firlatarak atıyorlarmış calisanlar suriyeliymis dağınıkmış sanırım sen kendin kolile dedi. Gercekten çıldıracağım goren dag basinda oturuyorum sanacak
Gerci oyle sayılır.

Onun icinde ne diyor biliyor musun ev kirlenir daha temizletmeyelim
Bombos ev nasil kirlenicekse esyasiz insansiz bir ev

Böyle eşlere gercekten saygi duyuyorum imreniyorum helal olsun diyorum. Benim babamda boyle bir insan. Babamdan boyle görmüşüm kocam cok tembel olunca hastalik sahibi oldum nerdeyse. Sanki sadece ben yasiycam o evde

Iste bu süper bi fikir:)))

Onun icinde ne diyor biliyor musun ev kirlenir daha temizletmeyelim
Bombos ev nasil kirlenicekse esyasiz insansiz bir ev

İyi de bu Ada'mla uğraşmakta değmez

Temizletin nakliyeyi ayarlayın akşam öbür eve gel deyin diyecektim de Adam hep evde

O zaman parodilerde olur ya koltuğu ile taşınan Adam öyle yapın en iyisi taşımacılar onu da koltuğu ile taşısın

Hayır işini gayet ciddiyetle yapan nakliye firmaları var, eşyaları sigortalıyorlar üstelik, evinize gelip herşeyi koliliyor, sökülmesi gereken eşyaları söküyorlar, taşınacağınız evin kaçıncı kat olduğuna göre gerekirse asansörlü araç getiriyorlar, yeni evinize herşeyi taşıyıp mobilya montajınızı da yapıp gidiyorlar, normal nakliyelere göre hizmet fazla olduğundan bir miktar fiyatı fazla olur ama asgari ücretle 3-4 kadın ayarlamak+nakliye ücreti derken aynı hesaba gelir neredeyse, yeni evinizi de annenizle kayınvalideniz nasılsa yardım edecekmiş gider üçünüz boşken şöyle bir siler temizlersiniz, ertesi günde eşyalar taşınır, büyük eşyalar yerine yerleşip montajı yapılınca diğerlerini yavaş yavaş yaparsınız zaten, bence birkaç ciddi firmayla görüşün derim.

Hahahahhahahahahahahahahahah

Adam 7/24 haftaici haftasonu aksam,sabah evde nadiren carsiya cikiyor 2 saat sonra anahtar sesi baktim gelmis.

Bir adamin surekli evde olmasi da cok kotu gercekten

Böyle eşlere gercekten saygi duyuyorum imreniyorum helal olsun diyorum. Benim babamda boyle bir insan. Babamdan boyle görmüşüm kocam cok tembel olunca hastalik sahibi oldum nerdeyse. Sanki sadece ben yasiycam o evde
Maalesrf canim iste kimse dört dörtlük olmuyor. Sanırım siz buyuk tepki verince isin ciddiyetini anlayop kalkacak oc basindan.
Dondurmam kaymak ta soykendigi gibi.. Bir cinnet her seyi çözer :))

Bunu gercekten düşünüyorum 3 5 kurus daha fazla verip boyle yapsak daha iyi olcak bizim icin.

Suanki ev 4.kat ,tasincagimiz ev de 3. Kat
.esimin görüştüğü nakliye firması,siz kendi kisisel eşyalarınızı toplayin biz mobilyanın sökülüp takılmasını,montajini yapiyoruz beyaz esyalarinda demis. Butun esyalari hallediyorlar kolo olayi hariç.

Ama dediginiz gibi kaliteli hizmet veren düzgün bir firma ayarlamak daha iyi basım agrimaz en azından. Kaynana da moral verirmis gibi bide bana eşyaların zarar görcek taşınırken diyor.

Bayrama kadar zaten taşınmanız lazım ki evinizi yerleştirebilesiniz.Erkekler kadın demedikçe iş yapmazlar. Kolileri yapsaydınız lazım olacak bikaç.şeyi dışarıda bırakırdınız eşinize de beraber kolileyelim deyin siz yatınca o da yatıyor. Ya da gelecekse anneniz gelsin yoksa yetişmez.Temizlikçiyle de siz konuşun alın numarasını eşiniz nasıl anlaşıyor Suriyeli biriyle. Kaynananın işi varmış e haliyle bayram planı da vardır eşin götürmese bilr gidecek o yüzden eşinize yaptırın

Zaten dogru dürüst anlaşamıyor,telefonu bana veriyor benim biraz arapcam var ben konusuyorum.
Annemde anneannemin yaninda persembe gunu burda olcak annem yol yorgunu cuma gelse desem anneme tasinma yine onumuzdeki haftaya sarkcak . Oyle mi yapsam?

Ahahaha konum atmak super olur yalniz haklisin Munecagzim

İyi de siz de bi sey yapmiyorsunuz ki. Yapmasi icin durtmuyosunuz da ustun koru soyleyip geciyosunuz, sizde de usengeclik var sanirim biraz.
İyi kotu bi kadin tutup evi temizletip kolileri yapacaksiniz adama da diyeceksiniz ki nakliyeyi ara.
Evde butun esyalar koliliyken koltukta uzanacak hali yoktur herhalde

Valla asgari ucrete zor. Cunku sigorta da yapmaniz lazim. Onlar da yatili kalanlar. Kira masraflari olmadigi icin o parayi kabul ediyorlar. Git gel yapacak insan asgari ucrete calismaz. Sigorta ister hakli olarak,bulamazsiniz. Bulduklarinizdan da memnun kalmazsiniz

Adam sırtını dayamış sana ohh valla.

Bu kadar herşeyin altından kalkma bende yapamıyorum yapmıyorum ne olacak şimdi de.

Elinden elektrik işi geldiği halde beni uzun süre bekletir bı priz için ://

Yaklaşık bir haftadır kornej düştü tabi perde de yok dolayısıyla artık yapmayacağım diye yemin ettim ve monte etmedim adam yine kalkıp yapmadı

Hatta gelen misafirim samimi insanlar çok yakın gülerek görüyormuşun dedim eşim ne acelesi var diyor

Balkon banyo derz atılacak sen yap diyor kaygisizca

Benim ki de çok rahat çare varsa bana da söyleyin

Aklima sey geldi ya:) deterjan filan dedin:))

Gecen vanilya sekeri istedim kek yapcam:)) esime ismarladim aldigi sey vanilyali puding toz olanlardan:))) ahaha geberdim yaa evet icinde vanilya kelimesi geciyo:)) bir cok ismarladigimi yanlis alir.. mesela ulker potibor biskuvi ismarladim bebe biskuvisi almis:)) diyom niye bundan aldin? Bide bunu denesin kizim:) benbilmiyomuyum bundan almayi? Ee niye almiyon o zaman? Cunku daha sekerli..

Neysede ben olsam takilirim eylule kadar nasilsa tasinilacak skma canini

Bazi arkadaslar yeterli dedi kafam karisti gelen kisi çünkü 4_5 saat çalışacak yani sabah 8 öğlen 1 hergun 4 gunde tatil asgari ücret az mi ki bu sartlarda asgari ucretle calisanlar da git gel yapiyorlar islerine ve 8 saat çalışıyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…