tellwe.com'da bakılan fallar!

hydra aynı şeyi bana da yaptı 2 defa redetti türlü bahanelerle..Falda bişey göremeyince iade ediyolar sanırım Sana tavsiye kahve için sezgilerindili ve hisler enerjidir kesinlikle baktır Tarotu tavsiye etmem güvenilir değil ama illaki baktıracaksan aslı ve kiraze yi öneririm

kızlar, oylama yapmak lazım telwede..olumlu-olumsuz yapmak lazım ki millet hak etmediği yerlere gelmesin.

kızlar ben bu siteden çok faydalandım o yüzden kendi yorumlarımı ve denemelerimi de paylaşmak isterim..baktırmadığım kalmadı desem yalan olmaz..

medyumtuna: ilk baktırdığım kimsedir. neredeyse 1 sene önce baktırdım ve söylediklerini yaşadım ama uzun zamandır uzakta :KK43:
raset: bu kişinin dediklerinin çıkmasındansa bana bir tavsiyede bulundu. sen aramazsan bu oğlan aramaz seni dedi, ararsan çok olumlu dönecek dedi. cesaret geldi aradım. öyle de oldu..ama çok da yetenekli olduğunu düşünmüyorum.
venusAmber: çok gerçekçi, asla pembe tablocu değil..ısrarla zaman bilgisi istenmediği takdirde söyledikleri çıkıyor..kahvesi daha iyi..
ruhani: uzun uzun isim ve kişilik analizi yapar..denenebilir..söylediği bişey var. ocak sonu demiş. şurda az bi zaman kaldı. çıkarsa yazarım.
kahinvanga: durum analizi iyi..bana o seni arayacak demişti. ben aramış oldum..denenebilir yine de.
madamsalu: durum analizi iyi.. bana 2 hafta içinde o seni arayacak demişti. ben aradım..sonuç olarak dediği vakit içinde görüştük.
adin: söylediklerine zaman var..bilemiyorum
esince: sevdiğim falcılardan..söyledikleri çıkıyor diyebilirim. ama pembe tablocu mu merak ediyorum..herkese mi pozitif acaba
klothoyağmur: durum analizi iyi..söylediklerine zaman var. bekleyip göreceğiz.
choloe: görüşme yılbaşından sonraya demişti. önce görüştük.
ugga: bana olumsuz konuşan 1-2 kişiden biri..görüşmeyip kopacaksınız demişti. çok ykında biri var yeni biri demişti. ekimde baktırdım.görüştük ve yeni biri de çıkmadı. benle enerjisi tutmamış olabilr.
selçukassa: vasat diyebilirim. bende olmadı.

kızlar ben bu siteden çok faydalandım o yüzden kendi yorumlarımı ve denemelerimi de paylaşmak isterim..baktırmadığım kalmadı desem yalan olmaz..

medyumtuna: ilk baktırdığım kimsedir. neredeyse 1 sene önce baktırdım ve söylediklerini yaşadım ama uzun zamandır uzakta :KK43:
raset: bu kişinin dediklerinin çıkmasındansa bana bir tavsiyede bulundu. sen aramazsan bu oğlan aramaz seni dedi, ararsan çok olumlu dönecek dedi. cesaret geldi aradım. öyle de oldu..ama çok da yetenekli olduğunu düşünmüyorum.
venusAmber: çok gerçekçi, asla pembe tablocu değil..ısrarla zaman bilgisi istenmediği takdirde söyledikleri çıkıyor..kahvesi daha iyi..
ruhani: uzun uzun isim ve kişilik analizi yapar..denenebilir..söylediği bişey var. ocak sonu demiş. şurda az bi zaman kaldı. çıkarsa yazarım.
kahinvanga: durum analizi iyi..bana o seni arayacak demişti. ben aramış oldum..denenebilir yine de.
madamsalu: durum analizi iyi.. bana 2 hafta içinde o seni arayacak demişti. ben aradım..sonuç olarak dediği vakit içinde görüştük.
adin: söylediklerine zaman var..bilemiyorum
esince: sevdiğim falcılardan..söyledikleri çıkıyor diyebilirim. ama pembe tablocu mu merak ediyorum..herkese mi pozitif acaba
klothoyağmur: durum analizi iyi..söylediklerine zaman var. bekleyip göreceğiz.
choloe: görüşme yılbaşından sonraya demişti. önce görüştük.
ugga: bana olumsuz konuşan 1-2 kişiden biri..görüşmeyip kopacaksınız demişti. çok ykında biri var yeni biri demişti. ekimde baktırdım.görüştük ve yeni biri de çıkmadı. benle enerjisi tutmamış olabilr.
selçukassa: vasat diyebilirim. bende olmadı.

Kızlar medyumtuna yı dün görmüştüm şimdi baktım en son 11 saat önce girmiş ve güniçi aktif yazıyor ya baktırsak mı çok heycanlandım :)

Kızlar medyumtuna yı dün görmüştüm şimdi baktım en son 11 saat önce girmiş ve güniçi aktif yazıyor ya baktırsak mı çok heycanlandım :)

walla profiline "2 kez yollamayın bakmazsam bakmıyorum demektir" gibisinden bişey yazmış..ben bundan aylar önce gönderdim günlerce bekledi sonra da çektim geri :KK43:

walla profiline "2 kez yollamayın bakmazsam bakmıyorum demektir" gibisinden bişey yazmış..ben bundan aylar önce gönderdim günlerce bekledi sonra da çektim geri :KK43:

Bilmemki ya ben daha önce hiç baktırmadım ama ama bakmazsa da bosuna 30 kredi yüklemek istemiyorum zaten bu ay deli gibi param gitti bu fal işine :KK43: ya bakmazsa baska çok baktırmak istediğim biri yok orda.. Bekleyen fallarım var bitince size baska falcılar içinde sölicem yorumlarımı bu arada kehanetperisi nden uzak durun aman allahım hayatımda baktırdıgım en uyduruk faldı..

Bilmemki ya ben daha önce hiç baktırmadım ama ama bakmazsa da bosuna 30 kredi yüklemek istemiyorum zaten bu ay deli gibi param gitti bu fal işine :KK43: ya bakmazsa baska çok baktırmak istediğim biri yok orda.. Bekleyen fallarım var bitince size baska falcılar içinde sölicem yorumlarımı bu arada kehanetperisi nden uzak durun aman allahım hayatımda baktırdıgım en uyduruk faldı..

ben utem le, saraylıhanım ı merak ediyorum..utem hep online oluyor da saraylı için aynı şeyi diyemiycem..belli olmuyor ne zaman online olduğu.. burda biri söyledikleri çıktı demişti. acaba hangi detayda çıktı? bu kişilere baktıran başkaları varsa yorumlarını yazabilirler mi?

ben utem le, saraylıhanım ı merak ediyorum..utem hep online oluyor da saraylı için aynı şeyi diyemiycem..belli olmuyor ne zaman online olduğu.. burda biri söyledikleri çıktı demişti. acaba hangi detayda çıktı? bu kişilere baktıran başkaları varsa yorumlarını yazabilirler mi?

Canım utem e fal yolladım sorum ayrıntısızdı isimlerimizi sordu söyledim sonra online olduğu ve 1. Sırada olduğum halde giriyorum falcı suan da falınıza bakıyor yazıyo sonra tekrar giriyorum falcı bekleniyor diyo dalga geçer gibi bi kaç defa oldu yani ben de havuzu işaretledim .. Ayrıca 2 gündür aşkkahinini bekliyorum bakıyorum online ama fala bakmıyor çok üzülüyorum böle olunca klothoyağmur da bekletiyo sabahtan beri online anlamadım gitti yani.....

hydra aynı şeyi bana da yaptı 2 defa redetti türlü bahanelerle..Falda bişey göremeyince iade ediyolar sanırım Sana tavsiye kahve için sezgilerindili ve hisler enerjidir kesinlikle baktır Tarotu tavsiye etmem güvenilir değil ama illaki baktıracaksan aslı ve kiraze yi öneririm

Teşekkür ederim Binnaz abla ve Medyumtaylandan da dun falı iadesi aldım.çok şaşırdım cünkü yakın günlerde birkaç falcıdan bunu duyunca acıklama kısmınada mevcut durum kısılerın bılgilerini yazdım enteresanda birşey yok ama acaba fal baktırmamam mı gerekiyor bu bir işaretm i dıyede dusunmedım değil:)) bol bol dua edin kızlar benden size tavsiye..gerisi yalan gerçekten yürekten temiz niyetle dua edinki Allah'ım hayırlısı ile geri çevirmez isteklermizi..

aşşağı yukarı bir ay önce fal merakımdan dolayı tellweye üye oldum,hiç aklımda yokken bir fal göndereyim dedim bildiğim kimsede yok tarot kartı seçtim ve falı herkes bakabilir diyerek attım.yaklaşık bir saat sonra falıma bakıldı aman allahım şok oldum çok çok şaşırdım inanın 10 kere falı okudum oğlum bile anne bu bizi tanıyan birisi dedi benim bulunduğum durumu en ince detaylarına kadar yazmış,o zamanlar siteyi bilmiyorum nasıl tekrar bu kişiye fal gönderebilirim derken cafeye girdim orda birileri vardı kredi yüklemem gerektiğini baktıracağın kişiyi falbaktıra tıkladıktan sonra seçmemi ve falı göndermem gerektiğini söylediler allah razı olsun yardımcı oldular denildiği gibi 100 kredi yükledim fal baktıra geldim ve falcıyı seçtim su falı cazip geldi ve gönderdim falımı beklerken kahvemi yaptım içtim 30 dakika kadar sonra bakmışmı diye baktım mesaj yazmış saat 22:00 dan sonra su falınızla ilgileneceğim ilginiz için teşekkür ederim diye bekledim başka çare yok saat 22 oldu 23 oldu devamlı gözlerim ekranda 23:53 te falım geldi aman allahım eşimle sorunlarımı 1 hafta sonra boşanacağımı 2 tane çocuğumun durumunu ve başıma neler geleceğini ne yapmam gerektiğini tüm detaylarıyla yazmış çocuklarını düşün yapmak istediğini biliyorum ama değmez o çocuklar sana muhtaç ne eşin nede ailesi nede senin ailen çocuklarınla ilgilenmez onların sana ihtiyaçları var lütfen aklını topla ve dinç ol istisnasız bu falcı medyum hiper içimdeydi benim 1-2 gün geçti yapamadım yapmak istediklerimi.tekrar fal yolladım kahve falı ordada durumları bir bir anlattı ve birebir yaşadım. haftasında eşimle boşandım çalışan biriyim işimdede yükselmeler olacağını yazmış dünde kısım şefi oldum bu bir ayda yaşadıklarımı sizlere özetlemek istedim ben çok etkilendim ve gerektiği zaman fal göndermekteyim medyum hiperin sayfasınada yorumlarımı yaptım ordanda verilen oylardan bakabilirsiniz,gerçek bir falcı o allah razı olsun her zamanda duamı ederim.

aşşağı yukarı bir ay önce fal merakımdan dolayı tellweye üye oldum,hiç aklımda yokken bir fal göndereyim dedim bildiğim kimsede yok tarot kartı seçtim ve falı herkes bakabilir diyerek attım.yaklaşık bir saat sonra falıma bakıldı aman allahım şok oldum çok çok şaşırdım inanın 10 kere falı okudum oğlum bile anne bu bizi tanıyan birisi dedi benim bulunduğum durumu en ince detaylarına kadar yazmış,o zamanlar siteyi bilmiyorum nasıl tekrar bu kişiye fal gönderebilirim derken cafeye girdim orda birileri vardı kredi yüklemem gerektiğini baktıracağın kişiyi falbaktıra tıkladıktan sonra seçmemi ve falı göndermem gerektiğini söylediler allah razı olsun yardımcı oldular denildiği gibi 100 kredi yükledim fal baktıra geldim ve falcıyı seçtim su falı cazip geldi ve gönderdim falımı beklerken kahvemi yaptım içtim 30 dakika kadar sonra bakmışmı diye baktım mesaj yazmış saat 22:00 dan sonra su falınızla ilgileneceğim ilginiz için teşekkür ederim diye bekledim başka çare yok saat 22 oldu 23 oldu devamlı gözlerim ekranda 23:53 te falım geldi aman allahım eşimle sorunlarımı 1 hafta sonra boşanacağımı 2 tane çocuğumun durumunu ve başıma neler geleceğini ne yapmam gerektiğini tüm detaylarıyla yazmış çocuklarını düşün yapmak istediğini biliyorum ama değmez o çocuklar sana muhtaç ne eşin nede ailesi nede senin ailen çocuklarınla ilgilenmez onların sana ihtiyaçları var lütfen aklını topla ve dinç ol istisnasız bu falcı medyum hiper içimdeydi benim 1-2 gün geçti yapamadım yapmak istediklerimi.tekrar fal yolladım kahve falı ordada durumları bir bir anlattı ve birebir yaşadım. haftasında eşimle boşandım çalışan biriyim işimdede yükselmeler olacağını yazmış dünde kısım şefi oldum bu bir ayda yaşadıklarımı sizlere özetlemek istedim ben çok etkilendim ve gerektiği zaman fal göndermekteyim medyum hiperin sayfasınada yorumlarımı yaptım ordanda verilen oylardan bakabilirsiniz,gerçek bir falcı o allah razı olsun her zamanda duamı ederim.

sitenin işlenişini bilmeden cafeye girmeyi başarmışsınız vaay be!!! Sanırım artık reklam yapmak için sizin gibi hikaye uydurup yaratıcı olmak gerekiyor.. inanmayın medyumhipere baktırmış biri olarak ne söylenildiği gibi ayrıntı biliyor ne de dedikleri çıkıyor.. arkadaş da galiba medyumhiper.

Son düzenleme:
sitenin işlenişini bilmeden cafeye girmeyi başarmışsınız vaay be!!! Sanırım artık reklam yapmak için sizin gibi hikaye uydurup yaratıcı olmak gerekiyor.. inanmayın medyumhipere baktırmış biri olarak ne söylenildiği gibi ayrıntı biliyor ne de dedikleri çıkıyor.. arkadaş da galiba medyumhiper.

ben....uydurupta yazmıyorum arkadaşım kullanıcı adım belli,bakın medyum hiperin sayfasına görün orda yapmış olduğum yorum yazısıda görülmekte ve cafeye girmek zor bir şey değilki üstte yazan cafeye tıkladım bilerekte yapmadım ben yalan söylüyorsam o kadar milletin teşekkür etmesi neden lütfen kendinize gelin haddinizi bilin bu bir aylık zamanda diğer falcılarada fal yolladım ikamet,falaniyethakkaniyet,altıncıboyut,efsunlar,tutankammon,kocaalem,yakamozlar ve dahada var girin sayfalarına bakın okuyun sadece ben bana dediklerinin tuttuğunu paylaşmak istedim sizin gibi ön yargılı davranmadım diğer falcıları kötüledim yo tutar tutar tutmaz tutmaz sizin bu şekilde davranmanız ve bunu net bir dille benim medyumhiper olarak ima etmeniz sizin ne zihniyette olduğunuzu gösteriyor bir insanı karalamak ne kadar kolay başta yazdığınız
bu işlemi ben bilmiyorum nasıl ne oluyor benim yaptığım siteye girdiğim telden kredi aldığım tarot gönderdiğim ve sonrasında medyum hiperin fal yorumuyla karşılaştığım ve sonrasında gelişen olayları anlattım zaten asıl falcı olan sizsiniz herhalde banada öyle geldi bu tavrı normal biri yapmaz balçık balçık at çamuru izi kalsın:)

ben....uydurupta yazmıyorum arkadaşım kullanıcı adım belli,bakın medyum hiperin sayfasına görün orda yapmış olduğum yorum yazısıda görülmekte ve cafeye girmek zor bir şey değilki üstte yazan cafeye tıkladım bilerekte yapmadım ben yalan söylüyorsam o kadar milletin teşekkür etmesi neden lütfen kendinize gelin haddinizi bilin bu bir aylık zamanda diğer falcılarada fal yolladım ikamet,falaniyethakkaniyet,altıncıboyut,efsunlar,tutankammon,kocaalem,yakamozlar ve dahada var girin sayfalarına bakın okuyun sadece ben bana dediklerinin tuttuğunu paylaşmak istedim sizin gibi ön yargılı davranmadım diğer falcıları kötüledim yo tutar tutar tutmaz tutmaz sizin bu şekilde davranmanız ve bunu net bir dille benim medyumhiper olarak ima etmeniz sizin ne zihniyette olduğunuzu gösteriyor bir insanı karalamak ne kadar kolay başta yazdığınız bu işlemi ben bilmiyorum nasıl ne oluyor benim yaptığım siteye girdiğim telden kredi aldığım tarot gönderdiğim ve sonrasında medyum hiperin fal yorumuyla karşılaştığım ve sonrasında gelişen olayları anlattım zaten asıl falcı olan sizsiniz herhalde banada öyle geldi bu tavrı normal biri yapmaz balçık balçık at çamuru izi kalsın:)

peki.

..........

Son düzenleme:

saraylı hanıma hem kahve hem tarot baktırdık. ben tarot baktırdım kuzenim kahve ben gönderirken işte zamanında aşık oldğum adam hakkında gönderdim ne sevgilyiz ne değiliz flan dedim çok sapan şeyler yaşıyoduk.Saraylı hanımdan bir fal geldi ya her cümlesimi doğru sadece benim bildiğim şeyleri sölemiş gidişatını her olayı tek tek anlatmıştı ben çok memnun kaldm.Sonra kuzenimin falı geldi onunkide kahveydi falı dinlerken oha diye diye bi hal olduk :)) şimdi bu yazdıklarım yanlış anlaşılmasının sarylı hanımın reklamını yapıor falan die sadece bizim bu yönde bir deneyemimiz var diye yazdım:)

saraylı hanıma hem kahve hem tarot baktırdık. ben tarot baktırdım kuzenim kahve ben gönderirken işte zamanında aşık oldğum adam hakkında gönderdim ne sevgilyiz ne değiliz flan dedim çok sapan şeyler yaşıyoduk.Saraylı hanımdan bir fal geldi ya her cümlesimi doğru sadece benim bildiğim şeyleri sölemiş gidişatını her olayı tek tek anlatmıştı ben çok memnun kaldm.Sonra kuzenimin falı geldi onunkide kahveydi falı dinlerken oha diye diye bi hal olduk :)) şimdi bu yazdıklarım yanlış anlaşılmasının sarylı hanımın reklamını yapıor falan die sadece bizim bu yönde bir deneyemimiz var diye yazdım:)

canım en iyisini yapıyorsun paylaşmak gibi güzel bir şey yok hayat paylaştıkça güzelleşiyor,bende deneyeyim burdan yazarım deneyimimi.

ooff ya bi de ne zaman online oluyor onu bilebilsek..sanırım belli bir zamanı yok kendisinin :KK5:

peki.

..........

Kızlar ben kolay kolay karalama yapmak istemem daha doğrusu zaten korkarım da medyumlardan ve falcılardan... Ama yani hanımefendinin anlattıklarına gerçekten inanamadım :KK70: heralde enerjileri tuttu bilemiyorum.. Daha geçen gün ben medyumhiper e fal baktırdım ve yani şimdiye kadar baktırdıklarım arasında en kötülerinden diyebilirm.... Üstelikte yani bakım dili o kadar mahalle tarzı ki anlatamam.. Bana dedikleri oldukça tutarsız ve tamamen verdiğim bilgiler doğrultusunda yapılmış bir yorumdu... Arada o kadar büyük bir fark var ki yani bana söylediklerinde azıcık bir etkilenme olmazken baskasının hayatında karar vermesini etkileyecek kadar önemli şeyler söylenmesi dikkatimi çekti doğrusu... İlginç.. Ben şaşırdım ne diyim..

Ben de çok beğendiğim bir falcıyı söylemek istiyorum Kallista diye bir falcı sadece kahve bakıyor başarı yüzdesi sizi yanıltmasın Çok isabetli bir fal bakmış ve gayet uzundu sezgilerindilinden sonra en beğendiğim kahve falıydı herkese tavsiye ederim...

aay şu robot falcıları boğasım geliyor belki bi işe yarar fal çıkar diye havuza atıyorum robotlar yorumluyor:KK37:

FLCI
Bathsheba
Selcukassa
VenuSunKizi

haklarında hiç fikrim yok deneyen var mı? merak ediyorum bunları?

X