tellwe.com'da bakılan fallar!

Rumii ve esince'nin bana dedikleri olmadı.
Bugün gördüm, öğrendim. Onlar tam tersi yorum yapmışlar. :KK19:

Herra da çok sallamış bana. Dediği olmadı. :KK19:

Son düzenleme:
Arkadaşlar Merhaba;
Tellwe deneyimlerimi paylaşmak istedim.

ADİN: Dehşet!! Şok oldum diyebilirim.Onlıne olmasına ragmen bu kadar yerinde tespitler sanki yaşadıklarımı birebir anlattı ve en önemlisi direk İSİM veriyor.Onun söylediği gibi gerçekleşeck gbi..Tarihleri bekliyorum.
Chloe: Çok samimi geldi falı bana yanımda gibi hissettim.Adin ile aynı tespitler ve Şuan yaşadıklarım aynı onun söylediği gibi ilerlemekte.Bakalım görücez yaşadıkça..
Klothoyagmur: Kahve falı göndermeme rağmen tarottan destek alarak çok gerçekçi tespitlerde bulunmuş. Chloe ile aynı söyledikleri hemen hemen..
Madam Maya beni çok şaşırttı:) yeni biten ilişkimin değil! en eski ve ilk aşkımın ismini burcunu tipini tarif etti bu kişyle ayrılalı 2.5 yıl geçti kalktı benı yakın zamanı sorarken o bunu bilmiş ismini burcunu bilmesi cok sasırttı.Ama bir daha baktırırmıyım Yok sanmam

Bakalım kimin dediği gibi olucak bekleyip göreceğiz..Ara verdim biraz.

ben düzenli olarak klothoyagmura baktırıyorum gerçek tespitleri ve yol göstericiliği,üslubu çok güzel bence.

bugün Sezgilerindili ne kahve baktırdım epey bekledim ama değdi açıkçası Çok gerçekçi ,uzun ve güzel detaylı yorumlamış Sanki olayı benimle yaşamış gibi....Ayrıca Hisler enerji de kahveyi çok güzel bakıyo gerçekçi yorumluyo ne görürse onu söylüyo aynen..

kızlar bende tellwe de çok ama çok fal baktırdım ve size önerebileceğim selcukassa , Kılıçlar ve Adin. :) Ama en çok selcukassa :)

Arkadaşlar Merhaba;
Tellwe deneyimlerimi paylaşmak istedim.

ADİN: Dehşet!! Şok oldum diyebilirim.Onlıne olmasına ragmen bu kadar yerinde tespitler sanki yaşadıklarımı birebir anlattı ve en önemlisi direk İSİM veriyor.Onun söylediği gibi gerçekleşeck gbi..Tarihleri bekliyorum.
Chloe: Çok samimi geldi falı bana yanımda gibi hissettim.Adin ile aynı tespitler ve Şuan yaşadıklarım aynı onun söylediği gibi ilerlemekte.Bakalım görücez yaşadıkça..
Klothoyagmur: Kahve falı göndermeme rağmen tarottan destek alarak çok gerçekçi tespitlerde bulunmuş. Chloe ile aynı söyledikleri hemen hemen..
Madam Maya beni çok şaşırttı:) yeni biten ilişkimin değil! en eski ve ilk aşkımın ismini burcunu tipini tarif etti bu kişyle ayrılalı 2.5 yıl geçti kalktı benı yakın zamanı sorarken o bunu bilmiş ismini burcunu bilmesi cok sasırttı.Ama bir daha baktırırmıyım Yok sanmam

Bakalım kimin dediği gibi olucak bekleyip göreceğiz..Ara verdim biraz.

Adin anı en iyi bilen falcı tellwe'de. ama geleceğe yönelik söylemleri çıkmıyor. hoşlandığım biri vardı bir dönem kesin senle olcak dedik anlık herşeyi bildi tüm detayları ama çocuk başkasıyla evlendi. :KK1:ama geleceği biraz da olsa hisseden falcı lazım :KK52:

medyumhiper'i deneyeniniz var mı?

Ben onun açıkkahvem olduğundan şüpheleniyorum... ben açıkçası beğenmedim, anda da gelecekte de sıfır bende..Son zamanlarda orda en çok beğenilen ve benim de beğendiğim klothoyağmur var.. Deneyebilirsin istersen. Medyumhiper'den kat kat daha iyi.

Son düzenleme:
merhaba saraylıhanımın dediklerini yaşadım. medyum emele baktırıp dediklerini yaşayan varmı peki?

arkadaşlar benimde bildiğim biri var.bende baktırdım adam müthiş.bu adam da resmen içini okuyor.bu adam aslında falcı değil.adam esnaf.ama adamın çok kuvvetli hisleri var.telefonda baktırdım.bir çok falcıya gittim tarot kahve falı.bu adam neye baktığını bilmiyorum anlatıyor uzun uzun geleceği kesin sadece allah bilir.bundan kimsenin şüphesi olmasın.bu adamda sana gelecek le ilgili şeyler diyor özelliklede büyü ve sihir bozma konusunda tam bir uzman.tavsiye ederim arkadaşlar ücret konusunuda size bırakıyor

arkadaşlar benimde bildiğim biri var.bende baktırdım adam müthiş.bu adam da resmen içini okuyor.bu adam aslında falcı değil.adam esnaf.ama adamın çok kuvvetli hisleri var.telefonda baktırdım.bir çok falcıya gittim tarot kahve falı.bu adam neye baktığını bilmiyorum anlatıyor uzun uzun geleceği kesin sadece allah bilir.bundan kimsenin şüphesi olmasın.bu adamda sana gelecek le ilgili şeyler diyor özelliklede büyü ve sihir bozma konusunda tam bir uzman.tavsiye ederim arkadaşlar ücret konusunuda size bırakıyor

Kime baktırdınız acaba hangi şehirde yaşıyor kendisi

Arkadaşlar Tellwe de 3 gun once kahve falı baktırayım istedim.Enerjimiz uymuyor yok yeterli puanlama yapmamışsınız diyip şuan bakamayacagım diyip falımı geri iade ettiler. bu falcılar kahinvanga madamsalu hydra ve efsunlar bende il kez boyle bır durum yaşadım.Anlam veremedim.Uzun süredir Tellwe ye üyeyim böyle birşeyle daha önce karşılasan oldu mu?? Mesaj gönderdim yönetimi hiçbiracıklama cevap yazısı da gönderilmedi.Profil puanu gibi birşey mi var durup dururuken kara listeye mi alındık!! Alla alla şaşırdım!!

Arkadaşlar Tellwe de 3 gun once kahve falı baktırayım istedim.Enerjimiz uymuyor yok yeterli puanlama yapmamışsınız diyip şuan bakamayacagım diyip falımı geri iade ettiler. bu falcılar kahinvanga madamsalu hydra ve efsunlar bende il kez boyle bır durum yaşadım.Anlam veremedim.Uzun süredir Tellwe ye üyeyim böyle birşeyle daha önce karşılasan oldu mu?? Mesaj gönderdim yönetimi hiçbiracıklama cevap yazısı da gönderilmedi.Profil puanu gibi birşey mi var durup dururuken kara listeye mi alındık!! Alla alla şaşırdım!!

hydra aynı şeyi bana da yaptı 2 defa redetti türlü bahanelerle..Falda bişey göremeyince iade ediyolar sanırım Sana tavsiye kahve için sezgilerindili ve hisler enerjidir kesinlikle baktır Tarotu tavsiye etmem güvenilir değil ama illaki baktıracaksan aslı ve kiraze yi öneririm

X