tellwe.com'da bakılan fallar!

Deryahatun sesli yorumlamış. Şuanki durumu çok iyi bilmiş. Çocuğun karakterini ve hissettiklerimi baya tutturmuş ilerisi içinde olumlu konuşmuş. "Bu kişiyle sevgili olacaksın , sağlam ve köklü bir ilişkin olacak ama şimdi sabretmelisin" demiş. Bu arada katina atmıştım. Daha önce Deryahatun'un dediklerini yaşayan var mı ?
Deryahatun anda fazlaca iyi ama gelecekte cok pembeci, karsi tarafin analizini %100e yakin yapiyor ama gelecek bende ne yazik ki patladi 2 kez baktirmistim 2si de patladi malesef

Falinustası'na önce kahve gönderdim olumlu konuşmuş , hoşlandığım çocuğun bana adım atacağını söylemiş ama bana imkansız geldiği için bir de katina attım katinada da 'Çok çok güzel kartlar seçmişsin çok mutlu olacaksın bu çocukla ilişkiniz olacak' demiş. Kızlar daha önce baktıranlara soruyorum pembeci mi bi ablamız ? Yoksa dedikleri çıktı diyen var mı ? Kahve falında da YGS nin istediğim gibi geçmediğini falan bilmiş.

Önceden bana küslük olacağını söylemişti tutmuştu son baktırdıklarım içinse daha vade var bakalım

Kızlar kredim var ama gerçekten iyi birine baktırmak istiyorum. Şöyle uzun detaylı ve dedikleri çıkan birine ihtiyacım var öneriniz var mı

X