tellwe.com'da bakılan fallar!

Kafam çok karıştı.Kime baktırsam kii.Sanırım falinustası'na göndericem.Daha önce kahve falı baktırıp memnun kalan var mı?

kızlar mayadert falımı gönderdi sesli fal göndermiş. yani söyledikleri chitra ve falinustasi ile paraleldi olumlu konuştu olmamamız için bir sebep yokmuş (inşallah) ve olucağımızı söyledi o ve sesi çok güzel yani kısacası olumlu konuştu çok güzel şeyler söyledi pembeci değil yalnız istediğim bölümün olmayacağını da söyledi, ben beğendim ama gelecek çıkar mı bilemem

kızlar şu an kredim var çok iyi bakıyor dediğiniz önerileriniz varsa bekliyorum
Ozellikle merak ettigin bir isim varsa soyle eger baktirdiysam bana attigi fali gecerim sana ozelden. Hangisi iyi sorusu su an bende muallakta cunku insallah olumlu konusan (en yakin ayni vadeyi veren cherrycoco ve akrepgoz) haziran ortasi veya sonu itibariyla insallah bildiler cikti diye yazarim ama beklemedeyim henuz.

isim olarak merak ettiğim yok aslında şöyle arıyorum uzun ve detaylı bakan bir de mantıklı tutarlı konuşan. tutan olursa da süper olur

Ben cherrycoco akrepgoz (ses dosyasi ama onu gecemem herhalde) zanale falinustasi hissiyatt assyranta1 hades yesilcingene baktirmisim. Aralarinda en cok sirasiyla akrepgoz cherrycoco (ikisi de 1.sirada) falinustasi chitra sevdim demeliyim.
Assyranta1 ani mukemmel tutturdu ama sonrasi icin umarim patlar diye dua ediyorum

Kahinismet 2 kez iade etti.
Chitra 1 kez iade etti 2.ye bakti.

Baktirdillarimdan merak ettigin varsa sor lutfen

cherrycoco, falinustasi, chintra, zanale baktırdım. yeşilçingene iade etti beni. kahinismete attım bir kez onda da çok bekleyince sildim. diğer dediklerin aklımda buradan bir arkadaş daha sağolsun öneride bulundu ama yasonranolcek abla hakkaniyet evleneceğim kişiyi bildi deyince ona attım şimdi yorumu gelince paylaşacağım

Sorumluluk yüklenmiş gibi oldum şimdi. Güzel olsun inşallah falin. Benim eski yaralarim açıldı yine siz yazın bakarım arada

Bakayim en uzuni hangisiymis... Chitra en uzuni bende. Cherrycoco da yakin ona. Akrepgoz 9 10 dklik ses kaydi idi. Yazi ile onunki en uzunu olabilir ama tekrarlar vardi kayitta. Ayni seyi farkli cumlelerle soyluyorv urgulama yapmak istercesine yani. Ozellikle uzatmak icin yapmakla suclayamam yani.

Ben duracaktim yeni fal atmayacaktim aslinda... Ama simdi ben de hakkaniyet denerim duramam biliyorum. Bakayim bi :)

Sorumluluk yüklenmiş gibi oldum şimdi. Güzel olsun inşallah falin. Benim eski yaralarim açıldı yine siz yazın bakarım arada

yok sorumlulukla hiç alakası yok yalnızca ismi sizden öğrendim ya o yüzden öyle düşünmeyin lütfen. inşallah güzel olur. sorununuz ne bilmiyorum ama üzülmeyin lütfen

kızlaaar bir saniye geçmiş fallarıma bakıyordum ben azizeninsesine fal atmışım ya hem de tam 5 ay önce :O
2017 şubat ayında aşk dönemin başlıcak demiş ilişkim falan başlamadı o zaman. ama şöyle bir şey var bu bahsettiğim adamdan o dönemde etkilenmeye başladım o olabilir mi acaba?
bir de kişiliğimle ilgili güzel bir tespit var. 2020 tarihi bile vermiş artık o tutar mı bilmem tutarsa da buradan yazamam sanırım falın sonunda şubatta bir delikanlıyla tanışacağım söylemiş arkadaşlar... öyle bir şey olmadı bu da tutmadı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…