tellwe.com'da bakılan fallar!

benimde aklima ne geldi bu "kendini kapi olarak yakin gorecek sana" lafi, hani bir laf var "tencere yuvarlanmis kapagini bulmus " belki bunu demek istemistir
Dasdar insallah canim en iyi kisimlari çiksin falinda

benimde aklima ne geldi bu "kendini kapi olarak yakin gorecek sana" lafi, hani bir laf var "tencere yuvarlanmis kapagini bulmus " belki bunu demek istemistir
Dasdar insallah canim en iyi kisimlari çiksin falinda

Ayyy kızlar ne mutlu ettiniz beni bugun ya Allah gönlünüze göre versin
oyşşş kapağım benim
'seni büyük sorunların ardına atıcak ' ne demek peki hihi

büyük sorunlari var su an ve onlara çözüm bulduktan sonra sana odaklanacak.....tam falci uslubu

Ayy ben nasıl anladım bak ;
bu ilişki seni yıpratacak sen buyuk sorunların peşine gideceksin anladım .bu cumlenin oncesinde sen geleceğinin peşinden koşana kadar dediydi bu arada
ayy oyleyse iyi çünkü evet sorunları çok bitanemin

kızlar ya taraça ya fal atan var mıy dı? onu mu denesem bu ara diye düşünmekteyim :)) bide taraça ya ne atmalı szce kahve? tarot? kararsız kaldım :))) helpp meeee :))

kızlar ya taraça ya fal atan var mıy dı? onu mu denesem bu ara diye düşünmekteyim :)) bide taraça ya ne atmalı szce kahve? tarot? kararsız kaldım :))) helpp meeee :))

Ben taraca'ya eromansi atmistim. İş konusunda sıkıntı yasayacagimi ve bazi evrak islerimin olacagini bilmis. Bir de hic bahsetmedigim halde gecmisimdeki kisi ile olan küslügümü ve tekrar barisacagimi bilmis. Ama sonumuz yok dedi ve gercekten de sonumuz yok.

ayy elif ışığa fal baktırdım acaip kotuydu..hayatımda ilk defa iade aldım..hiç bir tane hissiyat yok kartları okudu, kartdan yorum yapıcak olsam ben bakardım o kadarını..ben kart falcısı is-te-mii-yo-ruum! bir de 52 lira yapmışsınız..burayı hepiniz takip ediyosunuz farkındayız. enayi yerine koymayın lütfen vergisiz pulsuz para kazanırsanız o paralar size haram olur haram!

Kızlar yıldıznamede saat sormuşsunuz bende saati bilmiyordum açıklamaya dedim saati bilmiyorum salladım orayı diye yinede baktı. saate illa gerek yok yani . ama anne adı cok onemli

Arkadasim atti akrepgoze pek memnun kalmadi. Bana da cevap olarak cok acayip muallak bir sey demis. Fala aydinlanmak icin basvuruyorum simdi kafam daha da karisti enerjim tuttu ve bildigi cok acayip seyler var ama emin olamadim pek. Sivesini anlamak icin 7 kere dinledik. Birkac aya anca anlasilir cikmasi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…