tellwe.com'da bakılan fallar!

Arkadasim atti akrepgoze pek memnun kalmadi. Bana da cevap olarak cok acayip muallak bir sey demis. Fala aydinlanmak icin basvuruyorum simdi kafam daha da karisti :KK70: enerjim tuttu ve bildigi cok acayip seyler var ama emin olamadim pek. Sivesini anlamak icin 7 kere dinledik. Birkac aya anca anlasilir cikmasi.

Aynen ben kasimda attim ocagin sonunda bugunlerde epey bir ileedim ama tek kelimeyle iliskimi ve adami en iyi yani detay acisindan diyorum o anlatmış burda kizlarla çözmek icin yardimlastik ortay neler çıktı:KK66:
ben şok:oha:

Akrepgoz beni iki yil once evlendirmis, hic de evlenecek miyim diye sormamistim, bana soyledikleri tutmadi vesselam. Siteye ilk geldiginde baktirmistim ona. Ama bu yeteratarli kimdir, nedir onu merak ediyorum deneyen var mi?

Akrepgoz beni iki yil once evlendirmis, hic de evlenecek miyim diye sormamistim, bana soyledikleri tutmadi vesselam. Siteye ilk geldiginde baktirmistim ona. Ama bu yeteratarli kimdir, nedir onu merak ediyorum deneyen var mi?
bende merak ediyorum onu ya taraca mı yeteratarlı mı gidip geliyorum :)

Kızlar slm
Ben geysu ya baktırdım uzun bir fal olmuş memnun kaldım sayılır bi kaç şeyi bildi .yani an da olan şeyleri bildi .
Diğerleri bakalım nolcak ama sonuç olarak black le aynı gidio diye bilirim .

Arada soyledikleri de mi tutmadi evlilik diyen hickimseye inanmıyor um ben zaten bnm icin iliskinin gelecegi onemli yakin gelecek tutmadimi ya

Küsme :-) iyi bayağı o, ciddi olarak açık devreleri hatunun:)))

Evet bende yasadim soylediklerini
ya gene karamsar im bu aralar hemde hiç olmadigim kadar asiri karamsar im..:KK61:

bana cikan falcilarin adi gecince bir mutlu oluyorum ki anlatamam kizlar :KK68:

sonuc olarak onlara odaklanmaliyim 2kere tuttu bna ama akrepgozfe 1kere tuttu

Kizlar bana yardimci olur musunuz . Fal aticam . Seruvene kitap fali mi atsam nazaaara ayna fali mi akrepgoze yildizname mi . (Akrepgoze daha once duru goru su ve kismet fali atmistim)

X