tellwe.com'da bakılan fallar!

Bende geleceginsifresi ve medyum Binnaz çok beğendim doğruları söylüyorlar ve olumlu olumsuz hersey . Birde sennurabla süper

Bende geleceginsifresi ve medyum Binnaz çok beğendim doğruları söylüyorlar ve olumlu olumsuz hersey . Birde sennurabla süper
canım ben binnaza geçen sene baktırmıştım, dediği hiçbirşey gerçekleşmedi hatta yanından bile geçmedi :) ama enerjiyle alakası var tabi, ben memnun kalmadım

Falcılar bana niye iade edip duruyor bu falları acaba, bunun sebebini öğrenebilme durumum var mıdır çok sinir oldum, bahaneleri bir bana heralde sonra fal bakmış oluyorlar(özellikle biri)
Pek olumsuz oy veren biri de sayılmam.

Merhabalar uzun süredir burayı takip ediyorum. En sonunda üye olup katkı sağlamak istedim.

Yaklaşık bir hafta önce yükledim tellwe'yi fena bağımlılık yaptı. Fena para saçtım. Dayanamıyorum baktırıyorum. 4 tane falcıya baktırdım 2 tane promosyon baktırdım. Şimdi de Selena'yı bekliyorum.

Baktırdığım falcıların 3ü aynı şeyi söyledi ve aynı tarihleri veriyorlar. Açıkcası bu durumdan biraz şüphelenmedim değil. Hayırlısı olsun. Daha önce instagram üzerinden de baktırdığım bir falcıda aynısını söylediği için bozuntuya vermemeye çalışıyorum.

İlk falımı gelecektenhaberler'e baktırdım. İlişki Geleceği diye özel bir faldı. Verdiği tarihler ve anlattıkları diğerleri ile aynı. Eylül, Ekimde teklif Nisan, Mayıs evlilik... Bakalım çıkacak mı?

İkinci falımı FalaniyetHakkaniyet'e baktırdım. Oda ramazanda çözülecek herşey dedi. Tarih vermedi. Genel anlamda mutlu olacağımı pozitif düşünmem gerektiğini vs söyledi.

Üçüncü falımı; sultanfalcı'ya baktırdım. işte burada kıllandım. Yazış şekli gelecektenhaberler'e çok benziyordu. Günahını almak istemem tabi kimsenin ama şüphelendim işte. Birde üstüne aynı tarihleri verince ve aşağı yukarı aynı şeyi söyleyince şaşırdım doğrusu.

Bunun dışında instagram üzerinden sürekli fal baktırdığım bir falcım var. Oda aynı tarihleri veriyor. İster istemez insan beklentiye giriyor ve heyecanlanıyor. Çok uzun süreler değil. Eğer çıkarsa kesinlikle yazıp sizi bilgilendireceğim.

Şuan Selena'yı bekliyorum. Katina yolladım ona da. Ne dersiniz Selena için?

selenayı boşa bekleme. artık nadiren tellweye gelip çok az fal alıp gidiyor. sırası da zaten kimbilir kaç ayda gelir

selenayı boşa bekleme. artık nadiren tellweye gelip çok az fal alıp gidiyor. sırası da zaten kimbilir kaç ayda gelir

Ay deme ya Herkes çok beğendiğini söyleyince ne edeyim gönderdim ya. :/ Evet Dün geceden beri 1 kişi ilerledi. Başka kime göndersem ki? 20 kredi katina bakan iyi birisi var mı şu sıralar tavsiyeniz?

Ay deme ya Herkes çok beğendiğini söyleyince ne edeyim gönderdim ya. :/ Evet Dün geceden beri 1 kişi ilerledi. Başka kime göndersem ki? 20 kredi katina bakan iyi birisi var mı şu sıralar tavsiyeniz?
ben serüven diyebilirim, onun kitap falı iyiydi bende ama 28 kredi o da. onun dışında inan bilemiyorum diğerleri çok kısa kısa yazıyor. fal demeye bin şahit..

ya bence metayı dene, yeni bir falcı o yüzden çok uyguna bakıyor, ben bakımını çok beğendim, ilerde artar kesin fiyatı :)

Benim Bi de tellweye ilk üyeliğim ve yeşilçingeneye ilk falımdı. Direkt enerji tutmadı dedi iade etti. Onun yerine venceremosu denemeye karar verdim daha önce deneyeniniz var mıydı?

Sennurabla ablanın dediklerini birebir çıkıyor canlar . Binnazi begeniyorum mmmmm. ... geçen sene bende çok baktirdim hep para tuzağı. Medyumbinnaz da var o iyi..

Valla açıkçası ilk telwe deneyimim olacak, diğer siteleri çok beğenmiştim uzun uzun açıklayıcı yazmışlardı inşallah bunlar da öyle özenli olur :)

Benim Bi de tellweye ilk üyeliğim ve yeşilçingeneye ilk falımdı. Direkt enerji tutmadı dedi iade etti. Onun yerine venceremosu denemeye karar verdim daha önce deneyeniniz var mıydı?

Art arda geldi çok ben pek iade yaşayan biri değilim, ve tamamen bahane olduğunu anladım en azından bir kişide öyle.
Birileri de günlerdir bekletiyor girip bakmayıp çıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…