tellwe.com'da bakılan fallar!

anladım başka önereceğiniz var mı

Normalde fazla baktıran biri değilim 5lik 3lük falan ayda bir iki kere bir de promosyonlar, son günlerde 10luk attım ilk defa kötü değildi ama çok tatmin olmadım.
cansura hoş bence samimi hissettim, gelecektenhaberler fena sayılmaz ama ilk defa 10luk atınca daha çok şey bekledim açıkçası ama hayatım mı klasik acaba:) brcpres eh işte. gelecekhabercisi35 fena değildi. Orta halli genelde.
GELECEKTILSIMI promosyonuma baktı kısa bir şekilde ama doğru noktalar vardı söylediklerinde çok önemli olmasa da, belki promosyon diye kısadır bilemiyorum :) Uzakta görünüyor şuan.
Son günlerde bu kişilere baktırdım. Çoğu bir konuda hemfikir ama zaman konusu muamma :)

Gsound a fal baktiran varmi ben tesadufen baktirdim ve memnun kaldim yesilcingeneye yakin seyler soyledi evlenecegm kisiylnn cogu ozelliklerini ayni demisler. Ama yesilcingenenin soyledigi bisey cikti digerlerine daha var bekliyorum oneririm

arkadaşlar falinustasi çok iyi gerçekten. hatta ben bunu sizlere söyleyebilmek için üye oldum benimle ilgili her dediği çıktı.
ayrıca yesilcingene de cok iyi o da anı çok iyi tutturdu

yeşilçingene'ye 2 defa baktırdım. biri buradaki övgüleri duyduktan sonra :) ilk falıyla tutarlıydı denebilir.
en son cansura ve fallarkraliçesi'ne baktırdım. özellikle cansura çok uzun yazdı. hatta şimdiye kadar baktırdıklarımın içinde en uzunuydu. fal paketini aldım onun. üçünün de dediklerinde örtüşen noktalar oldu. var mı bunlara baktırıp memnun kalan?
en iyi hangisi?

Canim ben fallarkralicesine ve yesilcingeneye baktirdim ikisinde de bildikleri seyler oldu hatta cingeneye hem katina hem tarot attim canim.Cansura fal pakweti nasil oluyor.Hangi fallar var ve nasildi gecmis an cansuranin begwndin mi.

DERINASK' a baktıran var mı, nasıl? Fal sırası çok.
Bir de BANUYILMAZ.
Bu ikisi hakkında bilgisi olan var mı?
5 tl lik baktırmak istiyorum.

Canim ben fallarkralicesine ve yesilcingeneye baktirdim ikisinde de bildikleri seyler oldu hatta cingeneye hem katina hem tarot attim canim.Cansura fal pakweti nasil oluyor.Hangi fallar var ve nasildi gecmis an cansuranin begwndin mi.

cansura'nın fal paketinde kahve+tarot+su falı filan vardı. ama şu ana kadar baktırdığım fallar içinde en uzun yorum yapan o idi. o kadar uzun yazmış ki. boş laflar da değildi. sorularımı yanıtlamış. şaşırdım.

bir de sultanfalcı'ya baktırmıştım. hemen hepsi ortak şeyler söyledi denebilir. biri a diyorsa diğeri z demiyor da b diyor gibi.

henüz çıkan bi şey yok. orta vadeli yorumlarını yaşayınca göreceğim. bekliyorum bakalım...

Yesilcingeneye fal baktıran, dedikleri gerçekleşenler oldu mu?
yeşil çingene bir bakıma ben de tutturdu
şöyle
karşıdaki kişi kararsız tamamen senin hareketlerine göre gelecek ya da karşı tarafa gidecek dedi, mayıs ayında belli olacak dedi, ben 2 ay önce baktırmıştım
geçen ay o kişinin bir hareketinden soğudum ve görüşmeyi kestim onun peşinde olan bir kız vardı buda geçenlerde anladım kş onu tercih etmiş kıaca tutturdu

bu yeşilçingene herkese özenli detaylı mı bakıyor ya siz ne atmıştınız ona? ben katina atmıştım çıktı ama tesadüfen çıktığını düşünüyorum. arkadaş arasında bakılan fal gibiymiş ve sorularıma cevap da vermedi

cansura'nın fal paketinde kahve+tarot+su falı filan vardı. ama şu ana kadar baktırdığım fallar içinde en uzun yorum yapan o idi. o kadar uzun yazmış ki. boş laflar da değildi. sorularımı yanıtlamış. şaşırdım.

bir de sultanfalcı'ya baktırmıştım. hemen hepsi ortak şeyler söyledi denebilir. biri a diyorsa diğeri z demiyor da b diyor gibi.

henüz çıkan bi şey yok. orta vadeli yorumlarını yaşayınca göreceğim. bekliyorum bakalım...
Ben cansura ya 2 gün önce fal paketi almıştım attım falimi ama hala sisteme girmedi :KK43:(

X