tellwe.com'da bakılan fallar!

Hiç biri çıkmadı canım ama 2 seneye yakın oldu baktırmayalı. Bi tek birkerebiri beğenmiştim ama oda faldan çok meditasyon gibiydi. Oda çıkmadı.

Marla ben hatırladım daha önce de burda kendini yazmıştın sanırım ben de artık bana fal bakabilirsin yazmıştım Senin baktığın fallardan çıkan oldu mu kız?

Kızlar ben kısa bir süre önce Selena'ya fal baktırdım. Yalnız erkek arkadaşımın ismini vermeyi unutmuşum. Buna rağmen yorumlamış, güzel şeyler de söylemiş ama kendi hep isim enerjisiyle bakıyorum dediği için içime sinmedi. Kibar bir dille de bunu söyledim, dilerseniz sizi de mağdur etmemek adına yeni fal atayım dedim, baktım artık boşver dedi o da.

Yani şimdi arada kaldım açıkcası, bi yandan falına inanmak istiyorum öte yandan isim bilmeden nasıl baktı diye içim içimi yiyor. Bir daha sorsam da ayıp olacak, bilemedim gitti.

Marla ben hatırladım daha önce de burda kendini yazmıştın sanırım ben de artık bana fal bakabilirsin yazmıştım Senin baktığın fallardan çıkan oldu mu kız?

Ben baktirmistim benim ki cikmadi hatta kenarindan kosesinden gecmedi.

Selenayi bekledim baya bi durum yazdigi gibi ilerledi muhtemelen sonuc da dedigi gibi olacak oyle gosteriyor gidisat. Zaman olarak zaten tutturamiyor verdi ama cok onemseyip beklemiyorum o vakti :)

Merhaba kızlar birşey danışmak istedim size tellwede geleceğin şifresi ve tugrulmelih aynı kişiler mi daha önce böyle birşey farkeden oldu mu aranızda

Tatlim o zaman olumsuz oy kullansaydin neden hic olumsuz oyum yok kenarindan kosesinden gecmese bangir bangir bagrirdin duvarimda cok komiksin

Tatlim o zaman olumsuz oy kullansaydin neden hic olumsuz oyum yok kenarindan kosesinden gecmese bangir bangir bagrirdin duvarimda cok komiksin

Iyi de gecip gecmedigini yasamadan nasil bilecek ? Ilk fal bakildiginda yazilanlarin cikip cikmadigini nerden bilsin de size 1 versin. Muhtemelen fallarinizin hicbiri cikmadi ciksa burada cikti diyenler olurdu adiniz duyulurdu mutlaka, ama bu sizi kotu yapmaz. Zaten gelecek degiskendir sizde gelecegi bildiginizi iddia etmezsiniz sanirim. Siz emek verdiyseniz kisiler de size 5 vermistir, 5 puan gelecek cikti diye verilmiyor yani daha cok karsidaki insan emek harcadi diye veriliyor :)

Canım baktığım fal baktığım kişi sayılı neredeyse hepsini tanıdığım için sıkıntı yok :) Adım duyulmaz her önüme gelene asla fal bakmadım. Şurda çok falcı var ama sadece söylemiyorlar emin olun. Baktığımfal 300ü geçmedi. Yaklaşık iki senedir fal bakmıyorum. 5 yıldız çıkarsa verilmeli emek için değil mesela tutankammon mu falcı bozuntusu vardır bitane bir ara üç arkadaş fal yolladık sadece kişi isimlerini değiştirip hepimize aynı falı yolladı. Siz ne düşünürsünüz bilememde ben havadan para saçmam hiç birşeye çok uzundu döktürmüş maşallah ama sadece isimleri değiştirmiş otomatik fal. Sanal ortamda fal bakılmaz malesef. Ben gerçeklikten yanayım çıkmadımı 1 puanı alır. Pembe bir tablo istiyorsunuz oluşturuluyor hepsi bu. Gerçekçi olun yaşayıp görün burda ahkam kesmek kolay

Sanal ortamda fal olmazsa neden 300 e yakin fal bakip insanlarin paralarini aldiniz ?

Gerci aldiniz uygun bir tabi degil insanlar yani biz baktiriyoruz da fal bakip bakip gelip burda bunlari yazmaniz hos degil. Arkadas cikmadi demis. Olabilir ben zaten gelecegi bilemem diyebilirsiniz. Gelecegi yasamadan cikip cikmadigini nerden bilecegiz de 1 verecegiz o kisim da ayri ironik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…