tellwe.com'da bakılan fallar!

Ama su falında çok iyi diyorlar. Ben de merak ediyorum valla
Selenaya atcaksaniz su atin ama kendisine tarot attigimda su atsan da muhtemelen ayni seyleri gorururm demisti. Su da attim sonradan su da tarotta cikmadi. Bir kere enerjisi uymayan bi daha atmasin cunku enerjimiz muhtemelen yine uymaz diyor kendisi.

Selenaya atcaksaniz su atin ama kendisine tarot attigimda su atsan da muhtemelen ayni seyleri gorururm demisti. Su da attim sonradan su da tarotta cikmadi. Bir kere enerjisi uymayan bi daha atmasin cunku enerjimiz muhtemelen yine uymaz diyor kendisi.

O zaman ben enerjimin tuttuğu kişiye fal atmaya devam edeyim. Hiç kasmayayım en iyisi.

Evet ben hem tarot hem su attim. Asagi yukari ayni seyleri soylemisti. Belkide enerjim tuttu ama bildi gercekten. Sadece zamanlari sezemiyor

Evet ben hem tarot hem su attim. Asagi yukari ayni seyleri soylemisti. Belkide enerjim tuttu ama bildi gercekten. Sadece zamanlari sezemiyor
Zamanları doğru dürüst kimse sezemiyor ki :)
Benim sürekli fal attığım adam da hep 1 hafta 10 gün saptırıyor. Kaldı ki enerjimin en iyi tuttuğu kişi o.

se-DNA se-DNA forainden memnunsan ben de baktirsam mi acaba? Ben bu arada gecen gun selenanin fali cikti dedim de bugun sayfama baktim seruvenin fali daha da bi cikmis. Hayret ettim. Nasil olur diye twkrar tekrar okudum hakikaten cikmis yani kadinin fali. Sonra bugun yeniden attim.

se-DNA se-DNA forainden memnunsan ben de baktirsam mi acaba? Ben bu arada gecen gun selenanin fali cikti dedim de bugun sayfama baktim seruvenin fali daha da bi cikmis. Hayret ettim. Nasil olur diye twkrar tekrar okudum hakikaten cikmis yani kadinin fali. Sonra bugun yeniden attim.
Serüven'e kitap falı mı baktırmıştınız? Ben de kitap falı baktırdım yakın zamanda, iyi gibiydi. Sadece fal sonrası sorduğum sorulara cevap vermedi.

se-DNA se-DNA kitap falının nasıl olduğunu bilmediğim için katina atmıştım. dün yine baktırdım. tabi şuan bilemiyorum şimdiki fal olur mu olmaz mı? haa evet ben de sordum cevap yok ilkinde de şimdikinde de...
ayrıca demin de fal alemdeki rezzana attım. bekliyorum. ilk defa baktırıcam ona.

Ben memnunum. Geçenlerde burdan bi arkadaş daha sordu, o da atmış, memnunum dedi.
Ama bu iş enerji meselesi.
Başka falcıya atmam artık. Dedikleri çıkıyor bana.
Sadece Selena nın su falı içimde kaldı, ona da sıra olmaz ise atarım anca :)
İstersen bi dene, ya da memnun olduğun falcı varsa ona at gitsin. Hiç kasma.
Ben o kadar falcıya attım da ne oldu. 30 kişiye atıosun 5 tanesinden anca memnun oluyorsun sonuçta.
Başka denemiyorum ben artık.

se-DNA se-DNA kitap falının nasıl olduğunu bilmediğim için katina atmıştım. dün yine baktırdım. tabi şuan bilemiyorum şimdiki fal olur mu olmaz mı? haa evet ben de sordum cevap yok ilkinde de şimdikinde de...
ayrıca demin de fal alemdeki rezzana attım. bekliyorum. ilk defa baktırıcam ona.

Sen burda cennet bahçesini etiketleyecektin galiba :) hahahaha
fal heyecanından olsa gerek
Falalemdeki rezzan için kötü demedi mi geçen gün birisi. Ay ben mi iyice karıştırdım çorba ettim.

hAHAhAHAHAH
Benim adam Forain şekerim. Selena nın sırasını beklerken ölürüm ben. 37 kişi ne yaa, yuh yani. Ben tez canlıyım, ilk 15 dk dan sonra heyecan basıyor, sinir basıyor beni. Dayanamam ben. Selena ya ayda 1 fal atsam 10 yıl erken girerim Menapoza :) hahahahha

Forain sence hangi falda iyi peki?

Forain sence hangi falda iyi peki?

Senin sorunlara ve sorulara bağlı.
Ne öğrenmek istiosun ona göre önerebilirim. Ama tarot da kendisine çok güveniyor. Bence haklı da. Kahvede bazen her şey çıkmayabiliyor. Öyle istediğin soruyu da soramıosun ki. Ama cevap falda olmayınca zaten söylüyor, senin soruların yanıtı bu falda yok diyor.

Senin sorunlara ve sorulara bağlı.
Ne öğrenmek istiosun ona göre önerebilirim. Ama tarot da kendisine çok güveniyor. Bence haklı da. Kahvede bazen her şey çıkmayabiliyor. Öyle istediğin soruyu da soramıosun ki. Ama cevap falda olmayınca zaten söylüyor, senin soruların yanıtı bu falda yok diyor.

Baktırdım. İçimi karartmaktan başka bir şey demedi. Ayrıca şey çok komikti. Ben çaba harcarsam hayatım güzelleşecekmiş. Orasını annemde söylüyor zaten:)) ben yorgunum ve benim çaba harcamadan hayatımda ne değişmesi olacağını merak ediyorum ve o yüzden fal baktırıyorum... Bu çok da garipti. Hayatım için mücadele de ediyorum bu arada fazlasıyla hemde. Sevmedim ben

Baktırdım. İçimi karartmaktan başka bir şey demedi. Ayrıca şey çok komikti. Ben çaba harcarsam hayatım güzelleşecekmiş. Orasını annemde söylüyor zaten:)) ben yorgunum ve benim çaba harcamadan hayatımda ne değişmesi olacağını merak ediyorum ve o yüzden fal baktırıyorum... Bu çok da garipti. Hayatım için mücadele de ediyorum bu arada fazlasıyla hemde. Sevmedim ben
Valla güzelim ne diyeyim, ben beğendim. Sen ne attın kahve mi?

evet tarot attım 50 tl verdim bi de. birisi girecekmiş hayatıma ben korkularımdan sıyrılabilirsem gelecek olacakmış vs. ama en güzeli ben çabalarsam güzelleşecekmiş hayatım vsvsvs.

Aman beee. Zaten hep öyle değil midir. Baya bi genelleme yapmış sana o zaman. Hiç bişi tutturamadı demek. Bi daha atma bence. Çünkü başta birisi ile enerjin tutmadı mı sonradan da tutmuyor zati. Keşke kahve ataydın, gitti 50 gayme.
Bi enerjisi tutan ben miyim yaw bu adamla :)
Kendimi uzaylı gibi hissettim yeminle. hahah

X