tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Yağmura baktırcaktım 2 gündür beklemekten sıkıldım falı gönderdim venüse ama bu kadar mı güzel yorum olur bu kadar mı güzel anlatır yemin ederim ağlayasım geldi. Kendime biraz zaman veriyorum bu zaman içinde dediklerini de yaşarsam sizlerle muhakkak paylaşıcam. Akşama konserimiz var onun heyecanı vardı bir de yazdıklarını okuduktan sonra bambaşka bi heyecana sahip oldummmmmmm yaaaaaaaaaaaaa

Allah gönlümüzdekini nasip etsin inşallah hepiciğiniziiiiiiiiiiii öpüyorum.

selena tarot baktı beğendim bu falını da. daha sonrada su falını denemek istiyorum baktıran oldu mu hiç ?
ben hep su falı baktırıyorum ve baska falııda denemek ıstemıyorum emek verdıgı bellı oluyor gecmıs ve durum analızı cok cok begenıyorum dedıklerındende yasadıgım oldu ama ısrarla bırsey soyluyor onu beklıyorum bende ısrarla :)

Canlarrr,bir yolun var da adı çok geçen Aylin dışında bi kahve falcısı daha vardı neslişah mıydı o? baktırcam da emin olamadım

Canlarrr,bir yolun var da adı çok geçen Aylin dışında bi kahve falcısı daha vardı neslişah mıydı o? baktırcam da emin olamadım

Ben yaşlaşık 5 ay önce baktırdım neslişah a gayet detaylı bakmıştı. anda iyi di ama gelecekte patladı. 5 şeyden 2 sini tutturdu 3 ü patladı Birde yeni bir falcıya attım bugün Medyum Deniz 15-16 satır yorum yapmış ama beni çok etkiledi nokta atışları ile doluydu. 10 tl tarot denenebilir.

Medyum deniz olumsuz durumlardanda bahsediyor mu acaba ?

hadi yaaa tühh :/ Medyum DEniz i beğendin mi arkadaşım cidden? Neslişah mı o mu?

Kızlar, daha önce yazanınız oldu mu bilmem ama ben nanese ve theway'in aynı kişiler oluğunu düşünüyorum hatta eminim. İkisini de fal baktırdım aynı fal ve cümleler de yanı ayrı zamanlarda baktırdım. Resimeri bile benzer ve aynı anda çevrimiçiler. Yorumu berbattı ve kopyala yapıştır yapıyor. Sizi uyarmak istedim.

kızlar shamanix'in dediğini yaşayanlar olmuş.. kimleri beğeniyorsunuz başka? Nesimee, MADAMESTORM gibi falcılara baktıran var mı kızlar, sedee de olabilir?

Kızlar slm duruhaneceye baktiran varmı bana çok uzun detaylı bir fal bakmış özenli ama karışık ay ve güneş falı atmistim ilk defa denedim düşünceleriniz nedir

herkese güzel güzel yorumlar yazan saraylıhanım enerji alamadığı gerekçesiyle 3 gündür beklediğim falı geri yollamış. tabi onun öncesinde fal alımını açması için de beklemiştim.. ne desem bilemiyorum artık..

ASaraylı enerjim uyuşmadı deyip iade edecek son falcıdır veya falcılardan biridir.. Alla alla neden böyle oldu ki çok ilginç..

ASaraylı enerjim uyuşmadı deyip iade edecek son falcıdır veya falcılardan biridir.. Alla alla neden böyle oldu ki çok ilginç..
gerçekten mi ne kadar sanslıymisim o zaman :) valla görünce sinirlendim saklamicam. artık bi dahakine enerji alır inşallah. Çünkü gerçekten merak ettiğim bi yorumcu. ama bir daha bu bekleme süresini ne zaman göze alırım bilemiyorum. resmen stres yaptım yakalicam diye. aynı şey venus amber de de oldu. alımı açıp 1 dk beklemeden kapatmisti. fal göndermek bile bi olay. bi de üstüne geri gönderilince kötü oldu.

Bu saçma olayı da anlayabilmiş değilim. Ben, sırf diyelim ki A falcına fal baktırmak istiyorum ve 30 kredi alıyorum. Falcı da yok enerji uyuşmadı vb. nedenlerle fal bakmıyor. O zaman bana 30 kredi mi geri verin. Ben başkasına baktırmak istemiyorum.

Bu enerji olayı da hikaye. Eğer önceden fal baktırıp beğenmeyip 1 puan verdi iseniz falcılar sizi karalisteye almıştır. bunun için çekiniyorlar daha doğrusu korkuyorlar.

Ben fal baktıranları da anlamıyorum. Çok iyi dediklerine tarot baktırdım yani normal bir siteden tarot kartlarının anlamlarına bakın daha iyi.. hiç abartmıyorum.

Ben size fal nasıl bakılır anlatayım. İlk önce karşıdakine kişilik analizi yap bol bol iyi ifade kullan sen şöyle iyisin, böyle iyisin karşındakiler seni anlamıyor. Sonra gelcekten vade verilir ki tutmuş tutmamış artık falcının umrunda değildir çünkü parayı ve puanı çokdan verdin... bu sürede minumum 2 aydr şaşmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…