tellwe.com'da bakılan fallar!

herkese güzel güzel yorumlar yazan saraylıhanım enerji alamadığı gerekçesiyle 3 gündür beklediğim falı geri yollamış. tabi onun öncesinde fal alımını açması için de beklemiştim.. ne desem bilemiyorum artık..

aaa çok ilginç. Saraylıya bi kere fal baktırdım memnun da kaldım. Baya da bekledim senin gibi bana da aynısını yapsa çıldırırdım herhalde. 1 puan olayı yüzünden olduğunu sanmıyorum çünkü benimde var düşük puanlarım. Belki doğruyu söylüyordur ama bekletip de sonra böyle demesi olmamış gerçekten.

herkese güzel güzel yorumlar yazan saraylıhanım enerji alamadığı gerekçesiyle 3 gündür beklediğim falı geri yollamış. tabi onun öncesinde fal alımını açması için de beklemiştim.. ne desem bilemiyorum artık..

Panpa cidden elektrik alamamıştır, iade ederek iyi yapmış, parana yazık olmamış. Beklemen kötü olmuş tabi, ben saraylıyı az çok tanıyorum dürüst bir insan , sallama fal göndermek istememiş.

Panpa cidden elektrik alamamıştır, iade ederek iyi yapmış, parana yazık olmamış. Beklemen kötü olmuş tabi, ben saraylıyı az çok tanıyorum dürüst bir insan , sallama fal göndermek istememiş.

başka fincan gönder deseydi 2 dk da içer gönderirdim :-) böyle geri çevirince baya bozuldum. enerjisi tutmadı diye bi daha göndermiyim mi acaba? fincanla alakalı değil de benimle mi alakalıdır ki?

Kesinlikle katılıyorum Cherry e şaşırdım ama tipik falcı triplerinde olan,o an bakmak istemediği için böyle mazeretin arkasına sığınabilecek bi falcı değil Saraylı,çok dürüst yani onu az buçuk tanıyabilen hisseden anlıyo zaten.. başka bir zaman göndersen zannetmiyorum geri çevireceğini tekrar..

Kesinlikle katılıyorum Cherry e şaşırdım ama tipik falcı triplerinde olan,o an bakmak istemediği için böyle mazeretin arkasına sığınabilecek bi falcı değil Saraylı,çok dürüst yani onu az buçuk tanıyabilen hisseden anlıyo zaten.. başka bir zaman göndersen zannetmiyorum geri çevireceğini tekrar..

tamam daha sonra tekrar denicem şansımı..

başka fincan gönder deseydi 2 dk da içer gönderirdim :-) böyle geri çevirince baya bozuldum. enerjisi tutmadı diye bi daha göndermiyim mi acaba? fincanla alakalı değil de benimle mi alakalıdır ki?

Vallahi sallamayayım ama seninle alakalı olabilir kuzum. :oops: Paranı almak istememiş.

Kredin olunca olmazsa bir daha dene, olmazsa Lunaya atarsın.

Kizlar sanirim Falci Aylin estanbul yaa cunku kurdugu bir cumle varki ayni cumle ayni kurulus bicimi hepsi estanbul olarak fal baktigimda da soylemis yani faldan alakasiz birsey kendi tarziyla alakali bilmiyorum icinizde ikisine birden fal baktiraniz varsa bir karsilastirsin derim, uzun zmndir yazicam ama su tellwe de hesabimi kapatmadan hepsinin uzerinden gecerken bgn farkettim

Kızlar merhaba. Bu sitede ne kadar çok fal baktığımı, konularımı bilen bilir. Bende tellwe'de falcılığa başladım artık. Kahve falı, rüya yorumu, iskambil falı bakıyorum. Kahve 5 kredi, diğerleri 7 kredi. Bekliyorum hepinizi. Buradan geleceklere özel sorular karşılığında uzun uzun bakabilirim. Buradan geldiğinizi belli edin yeter :)
Kullanıcı adım: sorceress

Kızlar merhaba. Bu sitede ne kadar çok fal baktığımı, konularımı bilen bilir. Bende tellwe'de falcılığa başladım artık. Kahve falı, rüya yorumu, iskambil falı bakıyorum. Kahve 5 kredi, diğerleri 7 kredi. Bekliyorum hepinizi. Buradan geleceklere özel sorular karşılığında uzun uzun bakabilirim. Buradan geldiğinizi belli edin yeter :)
Sen dun burda falci ariyodun bu ne perhiz bu ne lahana tursusu :KK12:

Kizlar sanirim Falci Aylin estanbul yaa cunku kurdugu bir cumle varki ayni cumle ayni kurulus bicimi hepsi estanbul olarak fal baktigimda da soylemis yani faldan alakasiz birsey kendi tarziyla alakali bilmiyorum icinizde ikisine birden fal baktiraniz varsa bir karsilastirsin derim, uzun zmndir yazicam ama su tellwe de hesabimi kapatmadan hepsinin uzerinden gecerken bgn farkettim

Aylin'i denemedim hiç ama canım cicim bi tanemli mi konuşuyor. Hep bu tarz ve olumlu yorumlar yapıyorsa estanbul olma ihtimali olabilir tabi. He bana dedikleri tuttu estanbul'un o ayrı ama şu yağlama tavırları olan falcıları sevmiyorum.

Kızlar 5 kredili ya da 10 kredili iyi kahve falı bakan birini önerirmisiniz?

Buradan geldiğinizi bana belli edin bende fal bakarım ondan kolay ne var :rolleyes:

Sen dun burda falci ariyodun bu ne perhiz bu ne lahana tursusu :KK12:

:KK50::KK50::KK50:

Beni bilenler bilir, geçen yıldan beridir ailecek başımızda bir bela var. Görümcem eltime kaçtı..Kocaları perişan. Bana da fal bakar mısın çok çaresiziz. =(

Son düzenleme:

Ben de saraylıya baktırıp beğenenler arasındayım bilip bilmemesi bir yana diğerleri gibi yağlayıp yağlayıp iki şey sallayıp hadi yallah diyen falcılarla alakası yoktur. Zaten çok az seviyeli düzgün falcı var tellwede o da onlardan biri. 'Falcı' olup üst üste fal alan kişiler ya sahtekardır sallıyordur ya da üç harflileri vardır. Bilmiyorum böyle düşünüyorum benden çok daha tecrübeliler var burada yanlış olabilirim :)... Saraylı sadece iç güdüleriyle fal bakıyor bu yüzden anını yakalamak önemli. Yorgun ya da morli bozuk olduğunda fal almaması en doğrusu hem bizim paramızı ve hakkımızı yememiş oluyor :)

Kirazeyi deneyip kapatıcam tellwe hesabını. Çok tadımı kaçırdı son olaylar.

gerçekten mi ne kadar sanslıymisim o zaman :) valla görünce sinirlendim saklamicam. artık bi dahakine enerji alır inşallah. Çünkü gerçekten merak ettiğim bi yorumcu. ama bir daha bu bekleme süresini ne zaman göze alırım bilemiyorum. resmen stres yaptım yakalicam diye. aynı şey venus amber de de oldu. alımı açıp 1 dk beklemeden kapatmisti. fal göndermek bile bi olay. bi de üstüne geri gönderilince kötü oldu.

bence göndermeden önce duvarına yaz böyle demiştiniz bana şimdi nasıl hissediyorsunuz vs gibi hatta yapış duvara zorla enerji aldır ben yapışmıştım :KK70::KK70:

X