tellwe.com'da bakılan fallar!

Kesinlikle herkes falcıyım diyo ama orda ben bir gece birisine fal baktırdım bir beydi hatırlamıyorum adam resmen dalga geçmiş sanki at yarışı anltıyordu bide iade bile etmiyor. Resmen oturuyim burdan fal bakimde insanları kekliyim diye girimş siteye bu kadar olur. :KK43: Gece duran beylere baktırmayın bence yaa zaten bey falcıların çoğu fosss :KK43:
duvarda Fenomen'in fotoğraflarını görmekten bıktım yaa

kızlar, Fama nerelerde acaba? 3 gündür sisteme girmiyor..sizce beklemeye değer mi? başka önerebileceğiniz biri var mı? blackangel'in önerdiği Nazz ve parapsikologa baktıran oldu mu aranızda ?

Slm kızlar.yaklaşık 2 haflık fal maceram var.falımpir,binnaz abla,tellwe.favorum tellwe selena.su falı baktırdım genel durumda herşey doğruydu sorularımda ise cevapları tutarlıydı.genelde geleceğime dönük yorumlar yapmış çünkü sorularım geleceğe dönüktü ben çok memnun kaldım ağzım açık okudum ve sorularıma sabırla cevap verdi ve net açık cevaplar baştan savmadı yani.bence olunlu

kızlar, Fama nerelerde acaba? 3 gündür sisteme girmiyor..sizce beklemeye değer mi? başka önerebileceğiniz biri var mı? blackangel'in önerdiği Nazz ve parapsikologa baktıran oldu mu aranızda ?
Canım ben naazz'a ve parapsikolog'a baktırdım ikisinde de çok sıra oluyor ben memnun kaldım

Kizlar birde medyum selenaya direk yüzyüze nasıl baktırabiliriz bilen varmı.hakkında bilgisi olan varmı özeldende yazabilen olursa çok mutlu olucam.

Selena bende çok iyiydi.analizi yorumları isabetliydi be dediğim gibi sorularıma baştan sağma cevaplar vermedi.gayet açıklamalıydı cevaplarda.

arkadaşlar merhaba, tellwede iyi kahve falı bakan önerebilceğiniz biri var mı?
tarottan çok hoşlanmıyorum. bi türlü kart seçemiyorm. sanki başka kart seçsem başka şey söylenirmiş gibi geliyor.

arkadaşlar merhaba, tellwede iyi kahve falı bakan önerebilceğiniz biri var mı?
tarottan çok hoşlanmıyorum. bi türlü kart seçemiyorm. sanki başka kart seçsem başka şey söylenirmiş gibi geliyor.
Canım ben Naazz derim benim geçmişimi ve geleceğimi bildi. Dedikleri imkansızdı ama oldu :) Gönül rahatlığıyla önerebilirim zaten elektriği tutmadığı kişinin falını iade ediyor. Ben tellwe deki falcıları ezberledim artık. Kimin profiline girseniz beni görürsünüz:)

Canım ben Naazz derim benim geçmişimi ve geleceğimi bildi. Dedikleri imkansızdı ama oldu :) Gönül rahatlığıyla önerebilirim zaten elektriği tutmadığı kişinin falını iade ediyor. Ben tellwe deki falcıları ezberledim artık. Kimin profiline girseniz beni görürsünüz:)
selenaya baktırdın mı hiç

Canım ben selena'ya kahve ve tarot baktırdım. En beğendiğim Naazz ve Saraylı hanım ikisi de eşit bende ama parapsikolog'u arkadaşlar övmüş bende baktırmıştım şimdi eskilere bakıyorum da oda iyi bakmış bana bildiği şeylerde olmuş

Canım ben selena'ya kahve ve tarot baktırdım. En beğendiğim Naazz ve Saraylı hanım ikisi de eşit bende ama parapsikolog'u arkadaşlar övmüş bende baktırmıştım şimdi eskilere bakıyorum da oda iyi bakmış bana bildiği şeylerde olmuş

Teşekkür ederim tatlım deneyeceğim
Selena'ya yollamıştım fakat referansım düşük diye iade etti. ama yine de kısa bir yorum yapmış sağolsun. niye düşük onu da anlamadım çok fal baktırmışlığım yok ondan mıdır? bir de bi kez 2 vermiştim birine. o da hak etmişti.

En son Selena ablaya bir fal daha atmıştım. Sonuçları paylaşırım demiştim size. Tarih vermediği bir durum vardı. Olumsuz bir şey ama hiç ortada olmayan bir durum. bugün yaşadım... Tabii sevinemiyorum. Ama Selena ben de olumlu olumsuz hep başarılı olmuştur. Çok ta severim kendisini.

En son Selena ablaya bir fal daha atmıştım. Sonuçları paylaşırım demiştim size. Tarih vermediği bir durum vardı. Olumsuz bir şey ama hiç ortada olmayan bir durum. bugün yaşadım... Tabii sevinemiyorum. Ama Selena ben de olumlu olumsuz hep başarılı olmuştur. Çok ta severim kendisini.
Ne falı atmıştın selnaya ?

X