tellwe.com'da bakılan fallar!

FAMA:KK43:katina) Cidden ağzım açık okudum tamamen üstü açık bir soruyla sormuştum sorumu. Aldığım cevap beni çok şaşırttı. A'dan Z ye her şeyi bilmiş. Gelecek olarak sorumla bağlantılı planladığım tarih ve yıl sonuna doğru olarak 2 tarih vermiş. Yıl sonunu bekliyorum şu an ama 50 Krediye bakıp bir şey beğenmeyenlere göre 7 krediye beni şoka uğrattı herkese tavsiye ederim :)

jelizaroze: (katina)Bu kadın biraz karışık. Sorumu tamamen olumlu yorumladı. Soruma 2 ay sonra dedi. Bekleyip göreceğim ama FAMA'nın verdiği 2. tarih olan yıl sonuna uyuyor gibi ne dersiniz? :110:

BinNaz: (su falı) Binnaz'ın falını beğendim diyebilirim. Güzel bir falı var. Binnazda soruma yönelik(herkese aynı soruyu yolladım ahah) pararel cevap vermiş. Ve emin konuştu. Verdiği tarih beklediğim tarihti :KK59: Tavsiye ediyorum güzeldi falı.

AnnaPerenna:KK43:Aşk Tarotu) İlk iademi istediğim kadın.Hakkında güzel yorumlar yazılmış. Ama bırakın geleceği hiç bir şey bilemedi. Sanki benim burç yorumumu kopyalayıp yapıştırmış ama benimle alakası yok. Burcumun benimle alakası yok. Tarih olarak ta baharı verdi :KK12:10 Tl ye hayatta değmez. Tavsiye etmiyorum.

Alberona: Cidden beğendim falını. Benimle ilgili şeyleri bilmiş. Alberona'ya farklı soru sormama rağmen aşk için aynı tarihi vermiş tavsiye ediyorum
:)
Horoscoper'a sanal fal yolladım cevabını bekliyorum bulunca yazacağım. Medyumalihoca'yı da merak ediyorum.

canımm saraylıya baktırdın mı? ve yorumalrın ıcınde teşekkurler,benımde kredım var saraylıya su falı attım ama gerı cekıcem galıbaa emın degılım eskı falını bulup okuduk arkadaşlada yok yanı olumsuzluktan olucez dusun aılemden bırını oldurmus,arkadaşımdan kazık yemısım nısanda baktırmısım ztn ondan sonraa cokk farklı seyler oldu suda ıyıdır belkı dedım ama emın olamadım famayıda kac gundur beklıyorum :S

Arkadaşlar ben tellwe'de hemenn hemen hepsine baktırdım. Aklımda kalanları sırasıyla yazayım size
Parapsikolog iyiydi diyebilirim yaşadığım durumu çok iyi anlattı ama onun tarotundan memnun kaldım
Binnaz'a baktırdım fena değildi ama gelecekle ilgili yorumları çıkmadı
Seda Abla var Allah'ım oda ne öyle berbattı iade istedim vermedi bile
Medyum Emel daha önceleri baktırdığımda iyiydi ama şu son zamanlar tamamen fiyasko
Saraylı Hanım zor ulaşılıyor ama yorumu iyi diyebilirim
Naazz bir kaç defa baktırdım şimdi ki zamanı, geçmişi bildi ama söylediği tarihe henüz gelmedim kısmetse 1 hafta kadar var bekliyorum çıkıp çıkmadını sizinle paylaşırım
Medyum Selena şimdi ki zamanı iyi biliyor ama geleceğe dair söyledikleri çıkmadı bana
Ruhani adam bildiğin burç yorumu yapmış resmen burcumu anlatmış bana gitti 50 tl'em :KK43:
Tabi bunlar benim görüşlerim arkadaşlar belki siz baktırırsınız bana tutmayan size tutar bana tutan size tutar Hepimiz biliyoruz ki fal elektirik işi ama ben bilemeyene direk 1 yıldız veriyorum sonuçta para veriyoruz. Hakkını almalıyız diye düşünüyorum. Ama yenilerden baktıran varsa söyleyin bende baktırırım. İstanbul'da Avcılar'dan Tuzla'ya kadar bütün falcıları bilirim :) Ne fallar gördüm tabi bu sitelerdekiler daha rahat bakıyorlar :KK43:

ahhahah yorumun cok ıyıdı :KK70::KK70: canım benım pekı memnun olup falı cıktı dedıgın oldumu ?? benım kredım var valla su falı atıcaktım selanaya ama cekıcem buyuk ıhtımal eskı falını okudum hıc bırısı cıkmamıs

kızlar bıde herra yorumlarınızı beklıyorum ya herra ya yada bınnaza atmak ıstıyorum selena bende acayıp patlamıss eskı falları okumak ıyı oluyor :KK70::KK70:

canımm saraylıya baktırdın mı? ve yorumalrın ıcınde teşekkurler,benımde kredım var saraylıya su falı attım ama gerı cekıcem galıbaa emın degılım eskı falını bulup okuduk arkadaşlada yok yanı olumsuzluktan olucez dusun aılemden bırını oldurmus,arkadaşımdan kazık yemısım nısanda baktırmısım ztn ondan sonraa cokk farklı seyler oldu suda ıyıdır belkı dedım ama emın olamadım famayıda kac gundur beklıyorum :S
Öncelikle saraylıya baktırmadım ama merak ediyeoum. Horoscoper arkadaşım baktırdı ve tıp okuyan sayısalcı arkadaşıma sen sözel zekalısın git ya
zar ol dedi sonrada falı iade etti. Bu arada naazz da söylememe kalmadan iade etti falımı. Klothoyagmurda sırada bekliyorum yarında parapsikolog medyumalihoca ve selena ve saraylı arasında gidip geliyorum düşünüp atıcam sanırım :)

Marseille baktıran varmı peki ? :S benım ıcın kotuydu ama begenenler var herraya attım bende beklıyorum gelınce yazarım yorumları

Öncelikle saraylıya baktırmadım ama merak ediyeoum. Horoscoper arkadaşım baktırdı ve tıp okuyan sayısalcı arkadaşıma sen sözel zekalısın git ya
zar ol dedi sonrada falı iade etti. Bu arada naazz da söylememe kalmadan iade etti falımı. Klothoyagmurda sırada bekliyorum yarında parapsikolog medyumalihoca ve selena ve saraylı arasında gidip geliyorum düşünüp atıcam sanırım :)

ayy cokk ozur dılerım saraylı yazmısım o selenaa olucaktıı selananın eskı falı bende patlamıs su falını ovdu herkes ama yok vazgcetım eskı falını tekrar okuyunca boyle bır olumsuzluk olamaz cıkmamıs hıc bırıde sukur kı :KK70: arkadşaımlada aynı falın sonu hep hayatına yenı bırısı gırıcek ve yaptıgın fedakarlıklara pısman olucaksın ..saraylıyada baktırmıstım yanı ıyıdı ama oyle sok sok olmadım super dıyemem o yuzden aklım karısmıs hahahah kusura bakma canımm .. herraya attım bende onu beklıyormm bıde fama yı merak edıyorum

ayy cokk ozur dılerım saraylı yazmısım o selenaa olucaktıı selananın eskı falı bende patlamıs su falını ovdu herkes ama yok vazgcetım eskı falını tekrar okuyunca boyle bır olumsuzluk olamaz cıkmamıs hıc bırıde sukur kı :KK70: arkadşaımlada aynı falın sonu hep hayatına yenı bırısı gırıcek ve yaptıgın fedakarlıklara pısman olucaksın ..saraylıyada baktırmıstım yanı ıyıdı ama oyle sok sok olmadım super dıyemem o yuzden aklım karısmıs hahahah kusura bakma canımm .. herraya attım bende onu beklıyormm bıde fama yı merak edıyorum
fama bende nokta atışı yapmıştı. Binnaz Jelizaroze(doğru yazamadım sanırım bide fama aynı tarihleri verdiğler bende :)

ahhahah yorumun cok ıyıdı :KK70::KK70: canım benım pekı memnun olup falı cıktı dedıgın oldumu ?? benım kredım var valla su falı atıcaktım selanaya ama cekıcem buyuk ıhtımal eskı falını okudum hıc bırısı cıkmamıs

Canım benim benim TheMorrigan arkadaşımınızın Naazz'la ilgili söyledikleri kafama çok takıldı çünkü ben ona baktırdım bulunduğum durumu ve geçmişi bilmişti ama dediğim gibi gelecekle ilgili tarihe gelmedik henüz 6 gün var :) Çıkmazsa onu duvarında rezil edicem :) Bugün onu denemek için fal attım ama çok sıra vardı 15. sıradayım hala falıma bakmadı onda çokta sıra oluyor eğer falı çıkmazsa gitti paracıklarım depresyona girerim onuda depresyona sokarım vallahi :)) ama parapsikolog'da iyi bence Saraylı hanım'da iyiydi bana göre ama onu sistemde her zaman bulamıyorum :KK43: Sanırım öğrenci duvarına sınavım var falan yazmış ama onun fiyatlarıda yüksek her zaman baktıramıyorum ki :KK43: Bilmiyorum yaaa önüne gelen falcıyım diyo artık korkuyorum vallahi içim karardı

Canım benim benim TheMorrigan arkadaşımınızın Naazz'la ilgili söyledikleri kafama çok takıldı çünkü ben ona baktırdım bulunduğum durumu ve geçmişi bilmişti ama dediğim gibi gelecekle ilgili tarihe gelmedik henüz 6 gün var :) Çıkmazsa onu duvarında rezil edicem :) Bugün onu denemek için fal attım ama çok sıra vardı 15. sıradayım hala falıma bakmadı onda çokta sıra oluyor eğer falı çıkmazsa gitti paracıklarım depresyona girerim onuda depresyona sokarım vallahi :)) ama parapsikolog'da iyi bence Saraylı hanım'da iyiydi bana göre ama onu sistemde her zaman bulamıyorum :KK43: Sanırım öğrenci duvarına sınavım var falan yazmış ama onun fiyatlarıda yüksek her zaman baktıramıyorum ki :KK43: Bilmiyorum yaaa önüne gelen falcıyım diyo artık korkuyorum vallahi içim karardı
Selena büyük bir fiyasko canım yaa :KK43:(

Canım saraylı kişilik analizini iyi yapıo olayalrı üstü kapalı anlatıyo kişi kötüyse işte bu kişide değişik güvenemediğim bişi var dio ama gelecekle ilgili atıyorum olacaksa olacak dio zaman vermio bana da o bişi ifade etmiyor aslında ne bilim yaa burada okudukça sanki hepsi bir garip sen baktır bakalım nasıl olacak

Arkadaşlar tellwe'de fal baktırmadığım kişi kalmamış, bugün oturdum geçmişte baktırdığım bütün falları okudum çünkü hayatımın önemli bir evresindeydim bir yardıma ihtiyacım vardı ona göre tekrar falıma baktıracaktım. Analizlerimi sizlerle paylaşim.
Binnaz: Kendinden çok emin konuşmuş ve tarih vermiş sonuç hüsran dediklerinin hiçbirini yaşamadım bile :KK43:
Medyum Emel: Yorum yapmak bile istemiyorum kadına iade istediğimi söylediğimde küfür yemiştim :KK43:
Selena: Ona baktırırken çok umutluydum ama üzgünüm :KK43:
Deepwhıte : Ona puan verenleri gerçekten anlamıyorum :KK43:
Misina: Genel bir faldı ne olumlu ne olumsuz zahmet etmiş bende yorum bile yapmadım.
Parapsikolog: İçinde olduğum durumu falan bilmiş ve bana o zaman eski sevgilimin, yeni sevgilisinin bana internet üzerinden ulaşacağını söylemişti bende gülmüştüm ne alaka onu nasıl gördü diye ama 2 gün sonra dedğini yaşadım :) tabi hemen yine fal baktırdım :) KENDİSİ FAVORİM :)
Saraylı Hanım: Burcu arkadaşımızın dediği gibi olaylarla ilgili tarih falan vermiyor aslında oda genel bir bakım ucu açık cümleler kuruyor. Fiyatı da yüksek zaten onun söylediklerini diğerleri de söylüyor :) Yalnız pozitif birisi Yalnız bence olayları bilmesi en azından olumlu veya olumsuz netice vermeside iyi birşey
Naazz: Ben bu kadına ilk fal baktırdığımda söyledikleri çok imkansız gelmişti bir ay önce falan baktırmıştım yorumuna böyle birşey imkansız demiştim kendisinede bu durumu ifade etmiştim bide dalga geçmiştim ama bu hafta onun dediklerinin bir kısmını yaşadım ve yaşamaya da devam ediyorum. Hatta bugünde ona fal baktırdım sabah 10:00' da falımı yolladım çok sıra vardı bana falımı geçmişteki yaptığım olaydan dolayı iade ettiğini söyledi bende yalvar yakar kadından özür diliyerek zorla baktırdım. Bana falı tuttu yani dedikleri çıktı ben kavgalı ayrıldığım işyerinden tekrar dönmem için teklif aldım. Naazz söylediğinde dedim ya dalga geçmiştim ama bugün çok utandım. artık kendisi KENDİSİ FAVORİM :)
Asmara : Ooofff yaaa çok kötüydü :)
Lokman Hekim: Adam oturup burç özelliklerimi anlatmış birde bana hayal kurmamı önermiş :) Ağlayacaktım yaa
Fenomen: Saçmalık ötesi
Horoscoper: Bana bir pembe panjurlu evi vermediği kalmış yani :)
Falcı Sema: Fos diyorum başka birşey demiyorum.
Medyum Ali Hoca: Adam olayları büyüye bağlıyor kim bana ne diye büyü yapsın yaa
Fark ettim de ne fala ne çok para yatırmışım keşke bu paralara birikim yapsaymışım :)
Umarım sizlere biraz olsun yarıdımcı olabilmişimdir

Naazz kimilerinde tutmuş olabilir ama daha okuyorum ve yurtdışına gitme ihtimalim dahi bulunmazken bana yüzük dedi evlilik dedi bunun olamayacağını ona söylediğimde kendisi iade etti hemen. Belki tarihleri okumadı bilmiyorum ama gülerek okumuştum kendilerinin falını. Ama belki tutar tutmazsa da iade ediyor diye deneyebilirsiniz :KK70:

Kesinlikle herkes falcıyım diyo ama orda ben bir gece birisine fal baktırdım bir beydi hatırlamıyorum adam resmen dalga geçmiş sanki at yarışı anltıyordu bide iade bile etmiyor. Resmen oturuyim burdan fal bakimde insanları kekliyim diye girimş siteye bu kadar olur. :KK43: Gece duran beylere baktırmayın bence yaa zaten bey falcıların çoğu fosss :KK43:

X