tellwe.com'da bakılan fallar!

yok bermudacım, bana tam olumsuz olmasa da pembe tablo olmayan bir yorum yapmıştı o.. yani belki de dedikleri çıkar, negatif düşünme
aa gerçekten mi? bana o kadar olumlu konuştu ki birine olumsuz oknuştuğuna inanamıyorum. hatta söz nişan evlilik dedi da daha 20 yaşındayım ben o yüzden fena uçmuş:KK70:

Fama geçmiş anda bende iyiydi ancak verdiği tarih geçti henüz olmadı henüz diyorum çünkü tarihler de sapma oluyor
Benim de bu sene bitmeden olucak dedi istediğin bakalım çıkarsa yazıcam geçmişi şuan ki durumu bende de iyi bilmişti içimden geçirdiğim şüphelerimi kadın pat pat falda yazmıştı şok olmuştum. işte şu şekilde şüphelerinn var bunu düşünüyorsun ama bu şekilde değil diye birde durumu açıklamış bana hiç sormadan. vallahi beğenmiştim bir de dediği çıkarsa tamamdır benim için fama :KK70:

Benim de bu sene bitmeden olucak dedi istediğin bakalım çıkarsa yazıcam geçmişi şuan ki durumu bende de iyi bilmişti içimden geçirdiğim şüphelerimi kadın pat pat falda yazmıştı şok olmuştum. işte şu şekilde şüphelerinn var bunu düşünüyorsun ama bu şekilde değil diye birde durumu açıklamış bana hiç sormadan. vallahi beğenmiştim bir de dediği çıkarsa tamamdır benim için fama :KK70:

hadi bakalım inşallah

deepwhite nasıl acaba... Yani şu tellwe de ya da başka bir sitede şu insan da çok güzel bakıyor denilebilen bir falcı yok...

Kizlar iki hafta once peithoya baktirmistim yerin dibine sokmustu durumu benvde ulan demistim daha 3 hafta once promosyonda basharfini verip oluyor bu is demistin 3 haftada hersey degisir ama sen kulliyen olumsuz konusuyorsun bari boyle boyle oldugundan olmiyacak artik de bri diye kendi kendimi gaxa getirmistim. Bu sabah icime bir peitho korkusu coktu. Cok cok begenen dedigi cikti ya da iyi falcilarla ayni seyleri soyledi diyenimiz var mi :KK43: Bugun gitti yine kafam benim o adama diyecek iki cift lafim var gelsin ki soyleyeyim :KK43:

Kizlar iki hafta once peithoya baktirmistim yerin dibine sokmustu durumu benvde ulan demistim daha 3 hafta once promosyonda basharfini verip oluyor bu is demistin 3 haftada hersey degisir ama sen kulliyen olumsuz konusuyorsun bari boyle boyle oldugundan olmiyacak artik de bri diye kendi kendimi gaxa getirmistim. Bu sabah icime bir peitho korkusu coktu. Cok cok begenen dedigi cikti ya da iyi falcilarla ayni seyleri soyledi diyenimiz var mi :KK43: Bugun gitti yine kafam benim o adama diyecek iki cift lafim var gelsin ki soyleyeyim :KK43:
canım ben ona hiç baktırmadım ama 3 haftada ağız değiştirenden hayır gelmez..salla

canım ben ona hiç baktırmadım ama 3 haftada ağız değiştirenden hayır gelmez..salla
olacak dedigi promosyondu. Bu olmaz dedigi kahve + tarottu ama hic onun ozelliginden vs bahsetmemis dengesiz dese inanirdim. Ya Fama 3 ay olumlu bisey olmicak 3 ay sonunda o gelicek demisti gelsin iki cift laf edeyim herkese benden fal o derece artik :KK70:

Kızlarr kafam karışık bana fal baktır ççıktı diyeceğiniz kimler var.çok pahalı brçogu ve artık sanalda faldan çekiniyorum baktırırken.kazıklandım hep yıllarca....

Kızlarr kafam karışık bana fal baktır ççıktı diyeceğiniz kimler var.çok pahalı brçogu ve artık sanalda faldan çekiniyorum baktırırken.kazıklandım hep yıllarca....
medyumselena ya at o zaman..en azından an konusunda iyidir. bunun dışında inan hiç bilemiyorum..benim favori dediklerim bile patlar oldu

olacak dedigi promosyondu. Bu olmaz dedigi kahve + tarottu ama hic onun ozelliginden vs bahsetmemis dengesiz dese inanirdim. Ya Fama 3 ay olumlu bisey olmicak 3 ay sonunda o gelicek demisti gelsin iki cift laf edeyim herkese benden fal o derece artik :KK70:
tatlım şöyle bişy var, erkekler illaki bir geri dönüp yoklarlar geride kalanı.. kimisi sevdiğinden kimisi meraktan kimisi de anlık boşluğa düşer o yüzden hala beni seven o salak yerinde duruyor mu diye döner.. seninki hangi klasmana giriyor bilmiyoruz ama illaki bir ses eder. sen merak etme.. tek yapman gereken aramamak..bırak kendi arasın

tatlım şöyle bişy var, erkekler illaki bir geri dönüp yoklarlar geride kalanı.. kimisi sevdiğinden kimisi meraktan kimisi de anlık boşluğa düşer o yüzden hala beni seven o salak yerinde duruyor mu diye döner.. seninki hangi klasmana giriyor bilmiyoruz ama illaki bir ses eder. sen merak etme.. tek yapman gereken aramamak..bırak kendi arasın

ben sevdiğinden klasmanını tercih ederek kendimi kandırayım bari :rolleyes:

Bilmiyorum bakalim ocagi dort gozle bekliyorum herkes gelicek zaman var dedi. Peitho haric. Bir de arkadasimin teyzesi bakla falinda o kiza soyle uzak dursun o cocuktan dedi. Haklilar bende hep uzaktim zaten ama iki cift cumle icimde kaldi. İnsallah canim doner de bir kere acik secik konusuruz. Fala tovbe etmeseydim sinav icin atardim kim dogru kim yalan sererdik ortaya sinav sonucu en net sonuc :KK70:

Merhaba kızlar, bir süredir yazmıyorum. Birkaç falcı denedim.Memnun kaldıklarımın durum analizleri iyiydi ve gelecek konusunda birçoğu ortak şeyler söyledi. Size biraz faydam olsun diye ben de kendi analizimi yazacağım.
Klothoyagmur (tarot): Durum analizi güzeldi. Mesela hoşlandığım biri vardı beni ona karşı uyardı ve haklı çıktı. İyi ki adım atmamışım.Bazen fal baktırmak hayal kırıklığı yaşamanıza engel olabiliyor. Gelecek yorumu yerindeydi ve beklemede.
MedyumSelena (tarot): O da beni uyardı ve haklı çıktı.Gelecek yorumu Klotho'nun söylediklerine paraleldi.Net tarihler vermesi hoşuma gitti.Ayrıca sorduğum ek soru için de kart çekmekten çekinmedi ve cevapladı.
miraclenil(Kahve): Durum analizi güzeldi ve tutarlıydı.Gelecekte söylediklerinin bir kısmı diğer falcılar ile paraleldi. Ne zaman evleneceğime ve kaç çocuğum olacağına kadar da söylemiş, olur mu olmaz mı göreceğiz:)
VenuSunKizi (Kahve)Başarısız bir faldı. Diğer falcıların uzak dur dediği kişi ile neredeyse evlendirecekti beni. Durum analizi zayıftı.Net tarihleri geçtim iyi olacak güzel olacak modunda seyraldı falın geri kalanı.
seruven(Kitap Falı):Bu falda hakkında sorduğun kişilerle ilgili net bilgiler vermeniz lazım (Anne adı, doğum tarihi, isim soyisim) Bu açıdan durum analizi eh işte tutarlıydı diyebilirim.Gelecek konusunda net tarihler vermiş, harfler ve görünüşe yönelik tanımları da söylüyor.Genel olarak güzeldi.Deneyin derim.
Zanfira(Katina):Uzun bir faldı fakat geneli tavsiyelerle doluydu bir iki söylemi yerindeydi o kadar. Yine de fiyatı uygun.Denenebilir.
BinNaz(Tarot):Durum ve geçmiş analizi pek yoktu.Daha çok gelecek ile ilgili sorduğum soruları cevapladı ve her soruma net tarihler verdi.Uydurup uydurmadığını verdiği tarihler üç aşağı beş yukarı gerçekleşince anlayacağım.
Deepwhite(Kahve):Sayfasında bir sürü güzel yorum var ama vasatın ötesiydi.Sorduğum sorulara iyi olacak güzel olacak, enerjiniz yükselecek.Aşk hayatınızı da yükselişe geçiyorsunuz.. şeklinde sakız falı gibi cevaplar vermiş.Promosyondan farkı yoktu.Hiç tavsiye etmiyorum.
kiraze12(Tarot): Referansım yoktu rica ettim sağolsun kabul etti. Falı sesli yorumladı.Gerçekten çok güzeldi.Uzun uzun konuşmuş.Durum analizi, net tarihler, yaşanacaklar...Gerçekten çok memnun kaldım.
kahinvanga(Tarot):Gereksiz , doldurma amaçlı hiçbir cümlesi yoktu.Her cümlesi birşey ifade ediyordu.Durum analizi güzeldi.Gelecek yorumlaması detaylı ve kesin söylemleri içeriyordu.Tavsiye ederim.
Estanbul(Tarot):Kadının üslubu düzgün söylediklerinin keskin bir içeriği yok yani ne reddedebiliyorsunuz ne de emin olup kabul edebiliyorsunuz.Nereye çekerseniz oraya gider.Sanırım yüksel yıldızları da böyle alıyor.Ben pek tatmin olmadım.Durağan bir faldı.
Peitho(Tarot):Anı iyi yorumlamıştı. O da beni uyarmıştı birine karşı ve haklı çıkanlardan oldu. Gelecekle ilgili net bir iki tarih o da verdi.Denenebilir.
AnnaPerenna(Tarot):Yeni falcılardandı bir deneyim dedim.Kısaydı ama özdü.Söyledikleri diğer beğendiğim falcılara aşağı yukarı paraleldi.Fiyatı ucuz şuan vip durumda.Deneyin derim.
FalaNiyetHakkaniyet:İlk fal iademi ondan istedim işte o kadar kötüydü.İş ve aşk hayatımı içeren sorular sordum.Maddi problemlerim varmış, sıkıntılardaymışım ama aşacakmışım bilmem neler neler sıkmış.Borcum falan yok benim ailemle yaşıyorum zaten sadece iş arıyorum o kadar.Birikmiş param bile var yani.Aşk hayatımı sordum neymiş hoşlandığım biri varmış ama aramızda engeller varmış, çok istiyormuşum ama kavuşamıyormuşum. :63::KK70:Hem kızdım hemde bu komik yorumlara güldüm açıkçası. Geri kalan da çok iyi olacak çok güzel olacaklarla doluydu.Bir de sanal olarak seçtiğim kartları isim isim söyleyerek yorumluyor.7 liralık falcı bile kendi kartlarıyla açılım yapıyor bu adama 20 tl verilmez.Ben bile netten bakar yorumlarım ne var bunda.Çok çok kötüydü, asla tavsiye etmiyorum.
Augur:Fena değildi ama bir daha baktıracak kadar da etkilemedi.

Evet kızlar benim falcı deneyimlerim bu şekildeydi.Enteresan bir şekilde yukarıda bahsettiğim ve durum analizlerini beğendiğim falcıların gelecek yorumları da aşağı yukarı birbirine benzerdi.Hayatıma girecek kişinin burcundan görünüşüne ve karşıma çıkacağı tarihe, iş hayatıma yönelik yaşayacaklarıma kadar benzerdi.Tabi geleceği tam anlamıyla bilmek mutlu etmez kimseyi ama diyelim hoşlandığınız birisi oldu ama tereddütleriniz var bu anlamda fal baktırdığınızda ve falcıların çoğu sizi uyarıyorsa sizde ona göre biraz daha temkinli adımlar atabilirsiniz.Bence fal geleceği öğrenmeye çalışmaktan ziyade bir danışma, fikir alma yöntemi olarak kullanılmalı diye düşünüyorum. :)

kızlar selenaya su falı baktıran ve geleceği tuttrudu diyen var mı aranızdaa???

Aşk için baktırıp araya eğitimimi de sıkıştırmıştım. Su falı esasında tek bir konu için bakılırmış öyle söylemişti yanlış hatırlamıyorsam eğitim için kart seçip bakmıştı ama dediğim gibi emin değilim, olumlu demişti olumlu da olmuştu.

Aşkı soracak olursan henüz tık yok, söyledikleri de hayal gibi çünkü benim herifte bildiğin davar inadı var 10 ay boyunca ne eli sürçtü ne yanlışlıkla da olsa eli numarama değmedi ..

Aşk için baktırıp araya eğitimimi de sıkıştırmıştım. Su falı esasında tek bir konu için bakılırmış öyle söylemişti yanlış hatırlamıyorsam eğitim için kart seçip bakmıştı ama dediğim gibi emin değilim, olumlu demişti olumlu da olmuştu.

Aşkı soracak olursan henüz tık yok, söyledikleri de hayal gibi çünkü benim herifte bildiğin davar inadı var 10 ay boyunca ne eli sürçtü ne yanlışlıkla da olsa eli numarama değmedi ..
aşk konusunda verdiği zaman geçti yani:110:

X