tellwe.com'da bakılan fallar!

kaç gündür mercury ve ruhaniyi bekliyorum. sizce beklediğime değecek falcılar mı daha önce baktıran var mı?

Canım ruhani çok uzun bir fal yollayacak sana genel anlamda falı benim için güzel di ama kesin sonuç için tarih var.
Mercury bilmiyorum ama burdaki yorumlardan anladığım kadarıyla çoğunda çıkmamış özellikle iddialı bir yorumcu ama
maalesef patlayanı çok okuduklarımdan yola çıkıyorum, .

Yeni biri var Ammar diye baktıranımız var mı arkadaslar ? 5 kredilik filan atayım diyorum o gözüme carptı

size çok teşekkür ederim iki yazdığıma da cevap verdiniz :) ben de en kısa zamanda kime fal baktırdığımı ve memnun kalıp kalmadığımı yazıp elimden geldiği kadar burayı okuyanlara yardımcı olmak istiyorum :)

acaba mercuryde bekleyen falımı çekip klothoyagmura mı baktırsam ne düşünüyosunuz onun hakkında? kredilerimi elimden geldiğince verimli kullanmaya çalışıyorum :)

acaba mercuryde bekleyen falımı çekip klothoyagmura mı baktırsam ne düşünüyosunuz onun hakkında? kredilerimi elimden geldiğince verimli kullanmaya çalışıyorum :)

klotho nun bana dediği cıkmadı, gerci hep söylüyorum cıkmaması karsımdaki kişi ile benim dengesizliğim olabilir. Çıkar gibi olup geri döndü. Ama begenenleri var diye atmıstım ben de klothoya :)

klotho nun bana dediği cıkmadı, gerci hep söylüyorum cıkmaması karsımdaki kişi ile benim dengesizliğim olabilir. Çıkar gibi olup geri döndü. Ama begenenleri var diye atmıstım ben de klothoya :)

Canım bu iş gerçekten şans mı desem enerji meselesi me desem seni yanlış yönlendirmek istemem açıkçası birde üst üste farklı yorumculardan yorum alma çünkü kısır döngüye giriyorsun.

Bak saraylıya kahve atabilirsin çoğunluğun beğendiği isim tavsiye ederim,

Birini daha gozume kestirfim sanirim bir yildir yokmus. asteria bir yildir olmadgindan fiyatlarda uygun bilenimiz var mi :)

kaç gündür mercury ve ruhaniyi bekliyorum. sizce beklediğime değecek falcılar mı daha önce baktıran var mı?

rruhaninin kötü oldugunu duymustum moralini bozmus gibi olmayim aama gecmis konularda vardi hatta palamut diye bi arkadasimiz baktirmistik ciklet manisi gibi diyordu gecmis konulari ararsan bulabilirsin

ARKADAŞLAR NE KADAR DİKKATE ALIRSINIZ BİLMEM. BU FAL MAL BOŞ. PİSLİK . BENDE BAKTIRDIM . HATA ETTİM. TÖVBE EDİYORUM KURANDA YAZIYOR KAFİR KONUMUNA KADAR GİREBİLİYOSUN. BAKTIRMAYIN BAZILARI DİYO BENDE DİYODUM EĞLENCEDEN SIKINTIDAN ÖYLESİNE. AMA YİNEDE ONA GİDİYOSUN ONA PRİM VERİYOSUN. DOĞRULUYOSUN. ARTIK YOK TÖVBE ETTİM HEM NE KADAR HUZURLU OLUYOR İNSAN. DİYECEKSİNİZ SEN KİMSİN ÇOK MU TEMİZSİN ÇOK MU GÜNAHSIZSIN. KİMSE TEMİZ GÜNAHSIZ DEĞİL. AMA YİNEDE BAKTIRMAYIN BOŞ PİSLİK. BAKTIRMAYIN KİMSEYE ARTIK.

ASK3 palavra atıyor. Çok kötü.
Ama öyle süslü cümleler kuruyor ki harika bakmış diyorsun.
Sonu ise fos. Hiçbir dediği çıkmaz. Ben birkaç defa baktırdım ona.
Portakal3 ve ASK3'ün aynı kişi olduğu nickin sonundaki 3'ten belli zaten.
Daha önce de bunu diyenler oldu.
Hiç tavsiye etmem.

İkamet pembe tablocu hicbiri cikmadi dediklerinin adam gitti baskasiyla evlendi o derece yani ahaha :)

Kizlar tellwe de bir tavsiyem olacak, Marseille, beni sok etti resmen. Fiyatlari tuzlu ama tavsiy ederim, her seyi bilmis, her seyi. Ya benim sayfami bir yerlerden okudu, baska falcilari okudu ya da cidden cok basarili.
ben de bu akşam onu deneyeceğim karar verdim :) siz ne falı baktırdınız ona? bir de çok beklediniz mi?

selam kızlar bende 1 aydır tellwe üye oldum , bür sürü kredide yükledim , hatta az once birisine baktırdım , Benim en sık baktırdıgım ve memnun kaldıgım Binnaz , az once baskasına promosyon baktırdım bildide , . ordaki falcıların cogu iyide , bazilari pek bılmıyorda. Binnaz 1. numaram , gerisi normal yani..

Kizlar tellwe de bir tavsiyem olacak, Marseille, beni sok etti resmen. Fiyatlari tuzlu ama tavsiy ederim, her seyi bilmis, her seyi. Ya benim sayfami bir yerlerden okudu, baska falcilari okudu ya da cidden cok basarili.
bende de o tam bir fiyaskoydu. beğenmediğimi söylediğim de nasıl çemkirdi anlatamam belki duruyordur duvarında ama sonra yorumlarını silmişti.

kızlar birkaç kişinin binnazı övdüğünü gördüm bende ona fal baktırdığımı hatırladım ve chat geçmişine baktım oradan bakmıştı bana. Baya da kart seçtirmişti. Dediklerinin büyük bir kısmı çıkmış durumda tabi asıl kısma daha var ama kendi tarot kartlarımla aynı gidiyor gibi yorumları. Tarot bakmıştı bana belki salladı bilemem ama şu noktaya kadar dediklerini yaşadım asıl kısmı sonbahar kış devresinde olursa yazarım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…