tellwe.com'da bakılan fallar!

ben dünden beri 100 liralık fal baktırdım ve memnun kaldım diyemem boşa zaman ve para kaybı gibi geldi bana ama insanın içindeki bir şey dürtüyor acaba ne söyleyecek diye en iyisi çok takılmamak:KK43:

ben dünden beri 100 liralık fal baktırdım ve memnun kaldım diyemem boşa zaman ve para kaybı gibi geldi bana ama insanın içindeki bir şey dürtüyor acaba ne söyleyecek diye en iyisi çok takılmamak:KK43:

100 lira fala mı bayıldın :KK57:
Valla bacı ben bugün kendime 2 ayakkabı , bir takı seti , 2 yüzük , bir makyaj malzemesi kapatıcı , saç boyası aldım ve toplam 40 lira verdim tüm bunlara ve buna rağmen keşke bu kadar açılmasaydım dedim. Valla bu aldıklarımla kendimi süsleyince falcıların söylediği aşka dair şeylerin çıkma ihtimali daha yüksek :KK53:

Valla bacı ben bugün kendime 2 ayakkabı , bir takı seti , 2 yüzük , bir makyaj malzemesi kapatıcı , saç boyası aldım ve toplam 40 lira verdim tüm bunlara ve buna rağmen keşke bu kadar açılmasaydım dedim. Valla bu aldıklarımla kendimi süsleyince falcıların söylediği aşka dair şeylerin çıkma ihtimali daha yüksek :KK53:
O değil de 2 ayakkabı+bir takı seti+2 yüzük+kapatıcı+saç boyasına nasıl 40 tl verdiniz? Bende orada alışveriş yapacağım :)

O değil de 2 ayakkabı+bir takı seti+2 yüzük+kapatıcı+saç boyasına nasıl 40 tl verdiniz? Bende orada alışveriş yapacağım :)

Bacı bu sırrı annem de yıllardır çözememiştir her defasında bunları çalıyor musun diye sorar vallah billah çalmıyom parasını veriyom ama çok sıkı pazarlıkçıyımdır :KK53:

Ayakkabılar babetti ve tanesi 5 liraydı numarası mı ne bitiyormuş elden çıkarıyorlardı kaptım 2 adet = 10 lira

Takı seti kolye ve bileklik ama böyle ince bir şey değil iç içe geçmiş halkalardan afilli bişe ikisi 5 liraydı , yüzükler de eklem yüzüğü aldım tanesi 2,5 liradan takılar da etti 10 lira

Kapatıcı da %50 indirime girmiş adam tükkanı kapatıyormuş o da geldi bana 12 liraya bu arada bu kapatıcıyı cidden tavsiye ederim hatunlar hem göz altımı aydınlattı hem de benim gözaltım azcık siyahtır onu da kapadı ışıl ışıl oldum

Saç boyası da 5 liraya aldım , anaaaa dur kız 40 lira vermemişim tüm bunları 37 liraya kapamışım ben :KK53::KK53:

Bacı bu sırrı annem de yıllardır çözememiştir her defasında bunları çalıyor musun diye sorar vallah billah çalmıyom parasını veriyom ama çok sıkı pazarlıkçıyımdır :KK53:

Ayakkabılar babetti ve tanesi 5 liraydı numarası mı ne bitiyormuş elden çıkarıyorlardı kaptım 2 adet = 10 lira

Takı seti kolye ve bileklik ama böyle ince bir şey değil iç içe geçmiş halkalardan afilli bişe ikisi 5 liraydı , yüzükler de eklem yüzüğü aldım tanesi 2,5 liradan takılar da etti 10 lira

Kapatıcı da %50 indirime girmiş adam tükkanı kapatıyormuş o da geldi bana 12 liraya bu arada bu kapatıcıyı cidden tavsiye ederim hatunlar hem göz altımı aydınlattı hem de benim gözaltım azcık siyahtır onu da kapadı ışıl ışıl oldum

Saç boyası da 5 liraya aldım , anaaaa dur kız 40 lira vermemişim tüm bunları 37 liraya kapamışım ben :KK53::KK53:
Valla helal olsun sana :) Aslında çok mantıklı kendimize yönelip falı bıraksak olay bitecek , herşey içimizde :p

Valla helal olsun sana :) Aslında çok mantıklı kendimize yönelip falı bıraksak olay bitecek , herşey içimizde :p
Bu yöntem cidden etkili , fal krizim gelince hemen gidiyom ona vereceğim parayla alışveriş yapıyom sonra cicilerimle süsleniyom özgüvenim tavan yapıyo valla :KK70: Üstelik elimde kayda değer bişiler oluyor kullanabileceğim

katılıyorum arkadaşım ama merak işte en iyisini sen yapıyorsun bu arada kapatıcının markası ne bende almayı düşünüyordum ama denediğim zaman gözlerimin altında toptop duruyor:)

katılıyorum arkadaşım ama merak işte en iyisini sen yapıyorsun bu arada kapatıcının markası ne bende almayı düşünüyordum ama denediğim zaman gözlerimin altında toptop duruyor:)

Canım markası Maybelline Dream Lumi Touch diye geçiyor ince uzun fırçalı bir kapatıcı. Fırçası pek işe yaramıyor ben elimle dağıttım ilkin yapısı yağlı gibi gelebilir ciltle bütünleşince gayet doğal ve pudramsı görüntü oldu ki benim cildim yağlıdır üstelik. Almadan evvel özellikle gözaltına sürüp tester dene canım olur ya bana iyi gelen sana gelmez

• Beğen
Reactions: mum
Arkadaşlar merhaba bir süredir girmiyordum sisteme. Epey bir değişmiş binnaz abla sayfası kapanmış filan. 2 aydır bir konu hakkında isimlerini vereceğim falcılara fal yorumlattım. Benim eczanem var yaklaşık 1 sene oldu ve maddi yönden çok sıkıntılar yaşadım. Bu sıkıntılar ne zaman bitecek diye sordum falcılara birkaç gün önce yüklü bir para geldi ve sıkıntıları atlattım çok şükür. Şimdi bu konuda olumlu ve olumsuz yorum yapan falcıları sizlerle paylaşmak istedim.

Olumlu Konuşanlar

Fal alem
Rezzan Abla; En kısa sürede hiçbir sıkıntımın kalmayacağını söyledi.
Ester Kira; En kısa zamanda sana para gelecek demişti.

Biryolunvar
Rad Mirza; En geç 3 aya rahatlayacaksın demişti
Feyzan; Gelecek ayın ortalarında sana bir yakınından para gelecek ve seni nispeten rahatlatacak demişti.
İlkay Gür; Bu ay içerisinde seni rahatlatacak kadar para gelecek demişti.
Derin Kaya; Yaz bitmeden para konusunda çok rahatlayacaksın demişti.

Fal sepeti
Melek; Sıkıntın en kısa zamanda çözülecek demişti.
Nesibe; Birkaç aya sıkıntın kalmayacak demişti.

Binnaz Abla
Pınar Gökçe; Seneye anca sıkıntıların geçecek dedi. Harcamalarına dikkat et dedi
Hülya Demir; Bu altı ayda parasal yönden hiçbir sıkıntın kalmayacak dedi.

Tellwe
Medyum Selena; Bir aya sıkıntın tamamen bitecek demişti.
Medyum Taylan; Üç aya sıkıntılar bitecek yeni bir sayfa açacaksın demişti.

Olumsuz Konuşanlar

Binnaz Abla

Pınar Gökçe; Seneye anca sıkıntıların geçecek dedi. Harcamalarına dikkat et dedi

Fal alem
Nurşah; Bu konuda ümitli olmamam gerektiğini ve kendimi hazırlamamı söyledi

Tellwe
Pierre; İş yerini kapat, zararın neresinden dönersen kar dedi.
Alwin; Bu iş yerini en kısa zamanda kapatmamı ve başka işlere bakmamı söyledi.

Arkadaşlar merhaba bir süredir girmiyordum sisteme. Epey bir değişmiş binnaz abla sayfası kapanmış filan. 2 aydır bir konu hakkında isimlerini vereceğim falcılara fal yorumlattım. Benim eczanem var yaklaşık 1 sene oldu ve maddi yönden çok sıkıntılar yaşadım. Bu sıkıntılar ne zaman bitecek diye sordum falcılara birkaç gün önce yüklü bir para geldi ve sıkıntıları atlattım çok şükür. Şimdi bu konuda olumlu ve olumsuz yorum yapan falcıları sizlerle paylaşmak istedim.

Olumlu Konuşanlar

Fal alem
Rezzan Abla; En kısa sürede hiçbir sıkıntımın kalmayacağını söyledi.
Ester Kira; En kısa zamanda sana para gelecek demişti.

Biryolunvar
Rad Mirza; En geç 3 aya rahatlayacaksın demişti
Feyzan; Gelecek ayın ortalarında sana bir yakınından para gelecek ve seni nispeten rahatlatacak demişti.
İlkay Gür; Bu ay içerisinde seni rahatlatacak kadar para gelecek demişti.
Derin Kaya; Yaz bitmeden para konusunda çok rahatlayacaksın demişti.

Fal sepeti
Melek; Sıkıntın en kısa zamanda çözülecek demişti.
Nesibe; Birkaç aya sıkıntın kalmayacak demişti.

Binnaz Abla
Hülya Demir; Bu altı ayda parasal yönden hiçbir sıkıntın kalmayacak dedi.

Tellwe
Medyum Selena; Bir aya sıkıntın tamamen bitecek demişti.
Medyum Taylan; Üç aya sıkıntılar bitecek yeni bir sayfa açacaksın demişti.

Olumsuz Konuşanlar

Binnaz Abla

Fal alem
Nurşah; Bu konuda ümitli olmamam gerektiğini ve kendimi hazırlamamı söyledi

Tellwe
Pierre; İş yerini kapat, zararın neresinden dönersen kar dedi.
Alwin; Bu iş yerini en kısa zamanda kapatmamı ve başka işlere bakmamı söyledi.

Senin adına çok sevindim Allah yaşatmasın

Uzun zamandır fal baktırmamıştım..Selenaya baktırdım bugün..Her zaman ki gibi beni şoklara uğrattı..
Burada selenayı ilk yazanlardan biriyim, takip eden eskiler bilir..Muazzam bir enerjisi var..Yanıldığını çok az gördüm yaşadığım olaylarda..An ve geçmişi a dan z ye her ayrıntısıyla bilmesini geçtim, gelecekte de yaşayacağın her olayı yorumlaması bence ona verilmiş bir yetenek..

Ayrıca kendini kötü hissettiği zamanlarda, belki yanılabilirim diyerek, ücretsiz fal bakacak, derdini dinleyecek kadar da güzel, kocaman bir yüreği vardır..Melek gibi bir kadındır her konuda..Evet Fallarını biraz bekletir..Benim günlerce beklediğim zamanlar oldu..Ama zerre gocunmadım..Onun güzel yüreği sağolsun..çünkü geldiğinde bunu kat kat telafi etmesini bilir..

Gerek geçmişimle alakalı, gerek şu an ki ilişkimle alakalı kimsenin bilmediği, "internet ortamında" yazmadığım çok kilit olaylarımı bilmiştir..Her ihtiyaç duyduğumda ona gitmem bundandır..Hani öyle işi gücü bırakıp sağdan soldan araştırarak, basit oyunlara girecek bir kadın değildir kendileri..O yüzden onun hakkında bu tip yazılara çok şaşırıyorum..

Dediğim gibi, zerre maddi kaygısı olmadan her ihtiyacın olduğunda seninle vaktini paylaşır, sana yoldaş olur..
İnsan gibi insandır selena..Yeteneği ve enerjisi de cabası..

Eğer burayı okuyorsan, Kim ne derse desin, beni hala şoklara uğratıp, gözüne far tutulmuş tavşan gibi bırakıyorsun ekran karşısında : )
Güzel yüreğine sağlık selenam..Kendi adıma tüm desteğin için çok teşekkür ederim..

X