tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar ben fal baktırmayı seviyorum online kolay oluyor ama gerçekten fiyatlar yüksek fal kafelerden daha düşük olması gerekir çünkü orası hertürlü gideri olan bir işletme online falların çok fazla olduğunu düşünmeye başladım vede binnazabla.com a falsepeti ve falalem e durumu belirten mesaj attım destek verin sizde

kızlar cingenefalcisevil'e baktıran var mı? Kahvesi 5 kredi hazır kredim varken fincanı da kapatmışken deneyeyim diyorum

Diğer siteler bilmiyorum ama tellwe.com'da yorumcular %40ını alıyorlar ücretin. Yani diyelim ki bir flcıya 20 krediye fal attın o falcı faldan 20 lira değil, 8 lira kazanıyor.
Diğer siteleri bilemiyorum tabi ama onlarda da sistem çok farklı değildir sanırım. Falsepeti'ni bende pahalı buluyorum açıkçası. Kafelerde en fazla 20 lira vermişimdir bir falcıya ve tahmin edersiniz ki kafede falcıyla istediğin kadar konuşup soru sorabiliyosun daha tatmin edici oluyor ama online fal olayı da pratik işte.
Sitelerin kendilerine aldıkları pay çok fazla. Fala bakan, emek veren falcı ama pastanın büyük dilimini alan site oluyor

kesinlikle katılıyorum sana..bu işten tek kazançlı çıkanlar site sahipleri. tellwede yüzde 40 iyiymiş ben falsepetini yüzde 30 duymuştum.. çok çok az bu rakam aslında bakan için. ama bu falcılara da başka türlü ulaşma imkanı olmadığından onlar da mecburlar işte..

Ama sonuçta sitenin adınu duyurmasınu sağlayan, başarılı bir grafik yakalamasına yardımcı olan orda fal bakan insanlar. Ben verdiğim paranın çoğunun site sahiplerine değil de falıma bakıp emek veren insana gitmesini isterdim. En azından %50 şeklinde bir paylaşım yapılsa bile daha adil olur diye düşünüyorum.

kızlar cingenefalcisevil'e baktıran var mı? Kahvesi 5 kredi hazır kredim varken fincanı da kapatmışken deneyeyim diyorum

2 kez baktırdım geçmiş ve anda güzel tespitleri var ama gelecekte söyledikleri tarih itibariyle patladı bende.
Yine de 5 liraya denenebilecek bir falcı hissiyatı olan bir kadın bence

2 kez baktırdım geçmiş ve anda güzel tespitleri var ama gelecekte söyledikleri tarih itibariyle patladı bende.
Yine de 5 liraya denenebilecek bir falcı hissiyatı olan bir kadın bence
Teşekkürler cevabın için göndericem birazdan. Yorumumu yazarım

Kızlaaaaaar

Tellwede yeşilcingene diye birini gördüm sanki bu kadın çok önceden övülen biri miydi yoksa ben mi karıştırdım ?

Arkadaşlar tellwede saraylıya kahve falı attım sanırım bekliyormuşsunuz, ben sabah attım hala 6.sıradayım. Ne dersin kaç günde bakılır?

Arkadaşlar tellwede saraylıya kahve falı attım sanırım bekliyormuşsunuz, ben sabah attım hala 6.sıradayım. Ne dersin kaç günde bakılır?
Bugun girerse sisteme yarin aksama anca gelir yorumun gecen gun ben 4.siradaydim ertesi aksam geldi yorumum.bence sabret bekle cekme falini cnm :)

hahhhaaahh..
Anı bildim değilmi ya..
Fal baktıra baktıra artık fal konusundaki esprilerde de bomba olmuşuz

Geçen perican la mesajlaştık çatladım gülmekten senaryo şöyle ben benimkine gidiyorum şunları şöylüyorum; ben senin hayatının kadınıyım, zaman az kaldı şu nikah işlemlerine başlıyalım artık nerde oturacağız v.s o da diyor ki sen nediyorsun evleniyoruz ya diyorum o da diyorki kim söyledi; Saraylı, Selena, C
Bugun girerse sisteme yarin aksama anca gelir yorumun gecen gun ben 4.siradaydim ertesi aksam geldi yorumum.bence sabret bekle cekme falini cnm :)

Bence de çekme beklemeye değer bir yorumcu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…