tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar falcısema'nın yorumuna baktım sizin için.. bana o vakitlerde demişki sen aramazsan o asla aramayacak, senin araman gerek, aramayacak, görüşmeniz bitmiş vs vs.. ve bu faldan 1 hafta sonra ilgili kişi aramış beni.. iyi ki de aramamışım gaza gelip..gururumu ayaklar altına almış olurdum..

onun duvarını bende okudum ünlülere bktım falan yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam sen nasıl buldun??

Ben ücretine göre çok iyi buldum açıkçası kişi analizi falan da iyiydi tavsiye ederim :) başka baktıran mı var diye merak ettim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben ücretine göre çok iyi buldum açıkçası kişi analizi falan da iyiydi tavsiye ederim :) başka baktıran mı var diye merak ettim

Bence zirvaiyor iste kanit :

1 gün önce

prenses34
mithatın hayatında cinsellik yaşadığı bi bayanmı varda benlen tam görüşücekken işi çıkıveriyor.
Beğen

parapsikolog

yok tatlım söylediğim gibi sevdiği sensin

Haha o da doğru ama ben yine de mantıklı buldum 😊 tellwe de önerdiğiniz var mı ya? 😁

valla canm herkese farklı biri iyi geliyor :) mesela ben sibella1 ve missladybird'ü beğenmiştim ama bi başkası beğenmemişti hani şu çok iyi demekk de doğru değil :KK50:

Bence zirvaiyor iste kanit :

1 gün önce

prenses34
mithatın hayatında cinsellik yaşadığı bi bayanmı varda benlen tam görüşücekken işi çıkıveriyor.
Beğen

parapsikolog

yok tatlım söylediğim gibi sevdiği sensin

Zaten baktığı ilk fallardaki yorumları okursanız bir kaç kişiye copy paste yapmış ve deşifre edilmiş

Bana da mantıklı güzel şeyler söylemişti tarot da birkaç şey de tutturmuştu bende sevinmiştim 😔😔

Canım benim umudunu kırmayayım belki sana sahiden hissederek bakmıştır , sanıyorum ilk falları promosyondu ve önemsemeyip bu yola başvurdu. yorumlara dayanarak , çok memnun olanlar da var. Hatta birinin okuduğu bölümü mü ne bilmiş ..

Canım benim umudunu kırmayayım belki sana sahiden hissederek bakmıştır , sanıyorum ilk falları promosyondu ve önemsemeyip bu yola başvurdu. yorumlara dayanarak , çok memnun olanlar da var. Hatta birinin okuduğu bölümü mü ne bilmiş ..

Ben birde şey düşünüyorum acaba bazı falcılar başka bir hesap açıp ordan kendilerine fal gönderiyo olabilirler mi reklam amaçlı? Çünkü alt alta 2-3 tane kişi yok bunumu yok şunumu bildin falan yazmış.. :/

Ben birde şey düşünüyorum acaba bazı falcılar başka bir hesap açıp ordan kendilerine fal gönderiyo olabilirler mi reklam amaçlı? Çünkü alt alta 2-3 tane kişi yok bunumu yok şunumu bildin falan yazmış.. :/

Herşey mümkün canım , kendisi de hesap açabilir , eşine dostuna da açtırabilir hiç belli olmaz. Zor bir şey değil bir mail adresi alıp hesap oluşturmana bakar olay.

bence senin memnun kalıp kalmaman önemli

Serüven çok tırttı. Ben tarot yollamıştım, söylediği hiçbir şey gerçekleşmedi. Ama bana öyle olmuş olabilir. Tarotta kimse tutturamadı çünkü bana. :97:
Serüven'e kitap falı dahil üç fal baktırdım,bencede tîrt.Üçündede farklı hikâye yazmış aynı niyetim için.İşin komiği üç senaryosununda çıkmaması.Tırtlık derecesini düşünün artık:))

Serüven'e kitap falı dahil üç fal baktırdım,bencede tîrt.Üçündede farklı hikâye yazmış aynı niyetim için.İşin komiği üç senaryosununda çıkmaması.Tırtlık derecesini düşünün artık:))

Bir ara burda kitap falıyla olay olmuştu çok şaşırmıştım o zaman. Tarot bir yana insanın birazcık hissi de olur değil mi... Hiç elektriğim tutmadı bir daha da denemedim. Zaten 3 farklı fala 3 farklı şey diyorsa kendi kendini yalanlamış oluyor. Elektrik tutmamış bizim :89:

Bir ara burda kitap falıyla olay olmuştu çok şaşırmıştım o zaman. Tarot bir yana insanın birazcık hissi de olur değil mi... Hiç elektriğim tutmadı bir daha da denemedim. Zaten 3 farklı fala 3 farklı şey diyorsa kendi kendini yalanlamış oluyor. Elektrik tutmamış bizim :89:

Aynen öyle.Serüven çok fazla kişiye çıkmadı tahmin ettiğim kadarıyla..

Arkadaşlar bir yolun var Hansev ve Kariba kahve yorumu sakın denemeyin arkadaşım her ikisinde de yorum aldı şaka gibi

X