tellwe.com'da bakılan fallar!

yazik yahu ne gerek vardi ki. Artik dunyayi bilse baktirmam. Ben de midyat hikayesinden once baktirmistim ve midyati okuyunca aa acaba dedikleri cikar mi diye dusundugumu hatirliyorum. Fali da patladi zaten. Kendi de patlamis. Ayip insan ne is yaparsa yapsin yeter ki durust yapsin.

yazik yahu ne gerek vardi ki. Artik dunyayi bilse baktirmam. Ben de midyat hikayesinden once baktirmistim ve midyati okuyunca aa acaba dedikleri cikar mi diye dusundugumu hatirliyorum. Fali da patladi zaten. Kendi de patlamis. Ayip insan ne is yaparsa yapsin yeter ki durust yapsin.

Kendi de patlamış ay ne güzel bir laf bu ya gülmekten karnım ağrılar girdi Allah razı olsun senden

buldum ben 15 haziran da yorum yapmışım sonra beğeni yorumları olmuş fiyatı yükselmiş 30-35 kişi sırayı girmiş yani gayet iyi giderken 19 Haziran da lovely devreye girmiş ve Midyat tan bahsetmiş.

Ne olabilir fikrimi söylüyorum bir kaçımız çok beğendik ya daha önce baktırdığımız başka bir yorumcu yeni bir isimle fal bakmaya başladı biz beğeni yorumları yapınca da hırsa kapıldı böyle bir oyuna girdi

Zararın neresinden dönersen kârdır derler ya,kız iyiki Reiki küresine falan kısmet olmadıda baktırmadık.Ben ondan en son sesli yorum almıştım.Daha önce baktırdığım sesli yorumculardan biri değildi ama yinede emin olamam tabi.Hırs kimini kamçılar yükseltir,kiminide böyle Siraz gibi insanların üstüne basarak on basamak birden atlatacak kadar gözünü kör eder.Kendi oyununun oyuncağı oldu.Şimdi böyle birinin falı ne kadar beklenir,ne kadar kaile alınır?

Zararın neresinden dönersen kârdır derler ya,kız iyiki Reiki küresine falan kısmet olmadıda baktırmadık.Ben ondan en son sesli yorum almıştım.Daha önce baktırdığım sesli yorumculardan biri değildi ama yinede emin olamam tabi.Hırs kimini kamçılar yükseltir,kiminide böyle Siraz gibi insanların üstüne basarak on basamak birden atlatacak kadar gözünü kör eder.Kendi oyununun oyuncağı oldu.Şimdi böyle birinin falı ne kadar beklenir,ne kadar kaile alınır?

Bence hırsının kurbanı oldu yoksa boş bir yorumcu değil di gerçi beğenmeyen de oldu ama tüm fallar öyle değil mi böyle bir olay olmasa idi falı da çıkmasa idi aman hangisi çıktı deyip geçecektin o yüzden gönlünü ferah tut

Bence hırsının kurbanı oldu yoksa boş bir yorumcu değil di gerçi beğenmeyen de oldu ama tüm fallar öyle değil mi böyle bir olay olmasa idi falı da çıkmasa idi aman hangisi çıktı deyip geçecektin o yüzden gönlünü ferah tut
Bende zaten bu duruma rağmen iyi bi falcı olduğu kanısındayım. Aslında bu hatayı falcılığına değil kişiliğine yaptı.Benimle ilgili tek bişey bilmeden sıfırdan bi müşterisi olarak iyi fal baktı bana.Ne fal öncesi nede hemen sonrasında falıyla ilgili yorumda yazmadım.Belli bi zaman geçmişti.Velhasıl zaten iyi bi falcıydı,niye bu şekilde karaladî kendini anlamadım.Dediğin gibi hırs olsa gerek.Olmuşla ölmüşe çare yok,buda buraya varîcakmış demekki.Sağlık olsun diyerek gülüp geçerim.

Bende zaten bu duruma rağmen iyi bi falcı olduğu kanısındayım. Aslında bu hatayı falcılığına değil kişiliğine yaptı.Benimle ilgili tek bişey bilmeden sıfırdan bi müşterisi olarak iyi fal baktı bana.Ne fal öncesi nede hemen sonrasında falıyla ilgili yorumda yazmadım.Belli bi zaman geçmişti.Velhasıl zaten iyi bi falcıydı,niye bu şekilde karaladî kendini anlamadım.Dediğin gibi hırs olsa gerek.Olmuşla ölmüşe çare yok,buda buraya varîcakmış demekki.Sağlık olsun diyerek gülüp geçerim.

Öyle gülüm neler geçmiş bu topic te buda unutulur gider dediğim gibi bende beğenmiştim yorumunu .

Yanlış hatırlamıyorsam, Siraz la ilgili ilk yorumu ben yaptım hatta son kalan 3 kredimi kullanmıştım, daha sonra Alcanzar yorum yapmıştı galiba midyat olayı bundan sonra çıktı neden böyle bir şeye gerek duydular .

reklam olsun, para kazanmak olsun arkadaşcığımmm... neden olacak. biz burda hazır bekliyoruz umutlarla nasılsa onlara göre. ama artıkkk ne yapacağızzz :KK36: :KK34:

Foruma biraz bakmadım neler olmuş. Şiraz'a çok üzülmüştüm baktıramadım diye. Böyle birisi detayına kadar bilse ne yazar! İnsanların umut arayışlarını bu şekilde kullananlar geceleri nasıl uyuyabiliyorlar merak ediyorum. Vicdan diye bir şey kalmamış, tamamen ego haline gelmişler. Yazık :120:

Bu arada ben geçen ay Miraclenil'e baktırmıştım. Beni anlattı resmen, hisleri kuvvetli. Kimsenin bilemediği bir rahatsızlığımı yazmış. Bir de dediği iki ufak olay gerçekleşti. Bir iş teklifini kabul etmeyeceğimi yazmış cidden söylediği gibi oldu faldan hemen sonra. Bir de bazı olaylar çıkacak dedi çok istediğin bir şeyle alakalı, cidden oldu ama hayatıma etkisi olmayan şeyler bunlar... Asıl söylediği büyük iş konusunda hala bir gelişme yok. Zaman vermemişti ama çok yakında demişti... İyi niyetli birisi olduğunu düşünüyorum, tabii burda tavsiye etmiyorum, birinde çıkan birinde çıkmıyor sonuçta... Zaten dediğim gibi ufak şeyler gerçekleşti. Yakın gelecekte iyi olduğunu düşündürdü bunlar... :126:

Womenn adlı yorumcudan yorum alan oldumu uzun süredir yokmuş tekrar başlamış

Kızlar ben yine kaşınmaktayım. 20 TL yükledim Saraylıhanım'a baktırmak geliyor içimden. Kahvesi nasıldır acep? Bir de çok mu beklerim, herkes yazmış duvarına falıma ne zaman bakarsın diye... Bir de sesli yorum mu yapar hep? :KK14: Değerli tecrübelerinizi bekliyorum.

Bu arada geçen hafta Chloe'a baktırmak istedim. Fal gönderdim ancak 5 gün bekletti, sonra durumunu uzakta yaptı... İnsan bakamayacağını söyler, 5 gün az bir müddet değil. Bakamayacağım dersin olur biter. FalcıSema gibi "Ayy fenalaştım falın kötü enerjili, bakamayacağım" tarzında bir açıklama bile olabilirdi. Ben kaşınıyorum ama işte. Sanaldan fal böyle oluyor, bekle Allah bekle... :KK6:

keşke burdaki yorumları okusaydım seruvene gönderdim ve hayal kırıklığına uğradım off keşke kredimi iade edin deseydim geçti artık:KK43:

FalcıSema gibi "Ayy fenalaştım falın kötü enerjili, bakamayacağım" tarzında bir açıklama bile olabilirdi.:

Gerçekten böyle mi dedi? Acaba daha önce bazı falcılara 1 yıldız vermişsen o da falına bakmamak için böyle bir bahane yazmış olabilir mi :KK70: Ne saçma ya.

Son düzenleme:
Kızlar ben yine kaşınmaktayım. 20 TL yükledim Saraylıhanım'a baktırmak geliyor içimden. Kahvesi nasıldır acep? Bir de çok mu beklerim, herkes yazmış duvarına falıma ne zaman bakarsın diye... Bir de sesli yorum mu yapar hep? :KK14: Değerli tecrübelerinizi bekliyorum.

Bu arada geçen hafta Chloe'a baktırmak istedim. Fal gönderdim ancak 5 gün bekletti, sonra durumunu uzakta yaptı... İnsan bakamayacağını söyler, 5 gün az bir müddet değil. Bakamayacağım dersin olur biter. FalcıSema gibi "Ayy fenalaştım falın kötü enerjili, bakamayacağım" tarzında bir açıklama bile olabilirdi. Ben kaşınıyorum ama işte. Sanaldan fal böyle oluyor, bekle Allah bekle... :KK6:

Chloe bana cikmadi, tarottu, o zaman kahve bakmiyordu.

Saraylihanim kahveye mukemmel bakiyor, bana dediklerinden birisi cikti bile. Sesli yorum yapiyor, tavsiye ederim.

Gerçekten böyle mi dedi? Acaba daha önce bazı falcılara 1 yıldız vermişsen o da falına bakmamak için böyle bir bahane yazmış olabilir mi :KK70: Ne saçma ya.

Evet, buna yakın bir şey söylemişti ve iade etmişti. Kimseye vermedim 1 yıldız. O yüzden daha da garip gelmişti. :KK31:

Chloe bana cikmadi, tarottu, o zaman kahve bakmiyordu.

Saraylihanim kahveye mukemmel bakiyor, bana dediklerinden birisi cikti bile. Sesli yorum yapiyor, tavsiye ederim.

Oo isabet olmuş o zaman Chloe'un bakmaması... Tamamdır yarın kahvemi içeyim, göndereyim. Bakarsın benim de enerjim tutar. Teşekkür Cherry :128:

Evet, buna yakın bir şey söylemişti ve iade etmişti. Kimseye vermedim 1 yıldız. O yüzden daha da garip gelmişti. :KK31:

Oo isabet olmuş o zaman Chloe'un bakmaması... Tamamdır yarın kahvemi içeyim, göndereyim. Bakarsın benim de enerjim tutar. Teşekkür Cherry :128:

Chloe nin tutturdugu cok kisi var, olaylar onun dediogi gibi ilerledi diyen insanlar var sekerim tarotta, cenabet olan belki de benim hehhe:KK24::KK24: Tarotunu yabana atma bence.

Kahvede sarayliyi tek gecerim.

Tuhaf... Chloe bende de çıkmadı bu arada.

Chloe nin tutturdugu cok kisi var, olaylar onun dediogi gibi ilerledi diyen insanlar var sekerim tarotta, cenabet olan belki de benim hehhe:KK24::KK24: Tarotunu yabana atma bence.

Kahvede sarayliyi tek gecerim.

Evet ben de forumda takip ediyordum o yüzden yolladım. Çok da içimden gelmişti. Ama bir şey söylemeden bekletmesi soğuttu şimdi. Aman o cenabetlik bende de var. Herkese tutan falcılar bende patladı. Bir de kahveden başka yollayamıyorum, tarot hiç tutarlı olmuyor sanaldan. Tamamdır, ben bir de Saraylıyı deneyeyim bakalım. Onda da beni çeken bir şey oldu. Hayırlısı :106:

saraylıya tarot atmıştım ben, feci çuvalladı, öyle böyle değil:KK43:((

İşte tarotla aram zaten iyi değil, bilemiyorum ki enerji olayı mı desem, bizde bir terslik mi var desem bilemedim... Başkasına tutan, ben de patladı hep... Deneyeceğim yine de Saraylıyı. Niyeti bozdum :KK55:

Tuhaf... Chloe bende de çıkmadı bu arada.

Bazılarında çok iyi bildiği olmuş, ama bazıları senin benim gibi... Neyse artık vazgeçtim zaten yollamam bir daha...

X