tellwe.com'da bakılan fallar!

Ya kızlar su Ruhaniyi cok merak ediyorum baktıran varmı ?

Ben baktirdim cok uzun bir fal yazip yollamisti oncelikle kisilik analizi ile baslamisti sonra mayis sonu istedigim seyin olacagini soylemisti ama henuz bisiler yok bekliorum bilmem ki yani analizleri durum analizleri guzel ama gelecek hakkinda hakli cikar mi bilemiorum

az degil 50kredi vay anam vay soyumu sopumu dökmesi lazımmm yanii

Bende tarot baktirmistim tek kelimesi cikmadi maalesef

sağolun kızlar yorumlarınız için.. artık ne kendim ne çevremin boşa paralar dökmesini istemiyorum..

Merhaba yıllardır telwwe de fal baktırmışlığım var. Kimler geldi kimler geçti. Çoğuna baktırmışımdır. Eski fallarıma baktığımda anı bir çok falcı biliyor ama gelecek çıkmış olan falcılar- herra - medyumemel(evet bende ihtimal vermiyordum ama şu aralar dediğini yaşıyorum ki aylar önce baktırmışım. Eğer son dediğide tutarsa tam olacak). Aşk kahini- saraylıhanım. Ve çok eskilerden birkerebirmiş.

Birkerebiri bende hatirliyorum güzel bakiyordu ama kayboldu gitti.. eskilerden melis96 vardi onunda kahvesi iyiydi.. artik tellwede baktiracak falci bulunmuyor..

Merhabalar... Benim de Tellwe'de bir kaç fal deneyimim oldu. Ben iş aradığım için sorularım da hem bunun üzerine oldu...

Esince: En geç Mart ayında iş bulacağımı, şirkette iyi bir kariyer yapacağımı ve bu iş vesilesiyle hayatıma birinin gireceğini, evliliğe gideceğimizi söylemişti. Gerçekten de tam Mart'ın 3'ünde bana iş teklifi geldi, ancak iş freelance yani evden çalışacağım bir işti. Tabi ki evde çalıştığımdan kimseyle tanışmadım. Aşkla ilgili bir gelişme olmadı haliyle. Yani Esince iş bulacağımı bildi ama o kurumsal bir firmada çalışacağımı söylemişti. Yine de hisleri kuvvetli ve iyi kalpli bir insan olduğunu düşünüyorum. Tarot baktırmıştım.

Crazywomen: Su falı baktırdım. Geçmişi mükemmel okudu. Çok farklı bir sektörde (benimle çok alakasız) iş bulacağımı söyledi. Verdiği tarihe yakın freelance çalışmaya başladım. O da Esince gibi kurumsal bir yer görmüştü, olmadı.

Sezgilerin Dili: Kahve falı baktırdım. Falı çok uzundu, emek vermişti ama bana çok karışık gelmişti. Verdiği tarihler tutmadı. Tarif ettiği gibi durumlarla karşılaşmadım.

Aymira: Kahve falı... Beni oturduğum yere çivileyen bir yorumdu. Beni tanıdığını zannedip korkmuştum, o kadar çok detay vermişti ki. Söylediği şeylerin gerçekleşmesini çok isterdim, ama maalesef tarihler geçti... Yine de keşke dönse, yeniden baktırabilsem.

Serüven: Geçmişi iyi okudu ancak gelecek tamamen patladı. Tarot bakmıştı.

Asiçiçek: Değişik bir tarzı var. Az ve öz lafı dolandırmadan yazıyor. Pembe tablocu değil. Kahve falı baktırdım. Hisleri kuvvetli gibi geliyor. İş için direk isim verdi. Bir de yaz sonu dedi. O yüzden beklemede...

Şimdi miraclenil'e baktırmayı düşünüyorum. Sibella'yı da düşünüyordum ama burada bir yorum gördüm sonra vazgeçtim. Açıkçası uygun fiyatlılara bakıyorum, fala para vermeye acıyorum.

Merhaba Sibella yı bilmiyorum ama Miraclenil den genelde memnun kalınılıyor

Merhaba Sibella yı bilmiyorum ama Miraclenil den genelde memnun kalınılıyor

Evet, ben de burada o fikre vardım. Sağ olsun herkes deneyimlerini yazıyor, ben de kimsenin cebinden boşa para çıksın istemem. İnsan işsiz kalınca daha da anlıyor bazı şeylerin değerini. Ve bu sitelerde bazı insanlar kolay yoldan para kazanıyorlar. Hem de az buz paralar değil. Üstelik bu parayı kazanırken insanların umutlarını da harcıyorlar

Esincenin illaki bildigi bisiler cikiyor bendede olmustu 4 fal baktirdim pismanda degilim.her falda tutan bisiler oldu hemde gunluk olay olmayan durumlardi.Halada tutmasini bekledigim bir durum var

Tellwede asicicek e arkadasim baktirmisti okuduk beraber verdigi kisi tarifleri asiri detaylara girmesi ve olay akislarini farkli vermesinden kafa karistirdigini ve salldigini dusunduk.

Aymiranin sanirim edabiyati iyi yorumu guzeldi ama his olmadigini dusunuyorum

Tellwede kayda deger bi falci kalmadi olanlarda cok.vasat..Gerci baska site mi var dersen ben falsepetinide begenmiyorum.melek öz haric kimseye baktirmam.ordan..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

thalix missladybird e baktrdnmı yoksa miraclenilmi dersin karasız kaldım kahve için:26:

thalix missladybird e baktrdnmı yoksa miraclenilmi dersin karasız kaldım kahve için:26:

Kuzum.ben missbirde baktirmadim.miracenile baktirdim.ama onuda cok begenmedim.missbirde atmayi dusunurum ama pek acelem.yok fal icin
Tellwede kimse kalmadi ki önerecek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Esince'nin hislerine inanıyorum ben de... Söylediklerinin tam anlamıyla çıkmasını dilerdim ama olmuyor işte. Fiyatı benim için pahalı artık...

Aymira kimseye anlatmadığım, içimde olan şeyleri yazmıştı. Çok etkilendiğimi hatırlıyorum. Bilinçaltı okuması iyi denebilir belki... Gelecek için söyledikleri belki de benim olmasını istediklerimdi... Zihin okuduğu için tıpa tıp yazmıştı...

Asiçiçek hiç bilmiyorum, deneyip göreceğim. Ama verdiği tarihler cezvve Şeyma'nın dediği tarihlerle örtüştü. Hatta yapacağım işi ikisi de aynı şekilde anlattı. Bakalım, zaten daha var verdiği tarihe...

Falsepeti'ne hiç bakmıyorum. Orada Derin vardı bir de Taha... İkisine de baktırdım. Derin beni şok etmişti, evdeki eşyaları görmüştü Tüm geçmişimi, geçmişimde önemli isimleri vererek anlattı. Ancak gelecek tamamen fos çıktı. Taha da maalesef patlayanlardan. Sadece ufak bir detay söylemişti dediği şekilde çıkmıştı. Ama asıl sorumun cevabı patlamıştı. Nesibe'ye baktırmadım hiç de içimden gelmedi. Açıkçası şu frekansımın tuttuğu falcıyı bir türlü bulamadım. Tellwe'de görüyorum bazı yorumcuların müdavimleri var. Sürekli danışanları... Ben de öyle bir durum olmadı maalesef :100:

Esince en iyilerden tellwede , işinin hakkını sonuna kadar veriyor ama gelecek konusunda uzun vade vermesine rağmen o zamanda doldu ve iki ayrı konu için baktırdığım iki falıda çıkmadı.Esince'yi severim ama enerjisi çok temiz.Tellwede geldiğinde Crimsonlady'i denemeyi düşünüyorum,geriside üç aşagı beş yukarı aynı işte.

Falsepetinde Melek 'te çıkmadî mesela bana ama anlık analizde başarılı.Çıkarmî bilemem ama genelde beğenilmeyen Ada ve Yağmur 'u ben çok gerçekçi,mantıklı bulurum.Saçmaladıkları olamayacak tek bi yorum yok mesela benim fallarımda.Keza Taha benim için öyledir,fallarını en çok beklediğim site olmasına rağmen severim falsepetini.
Hepimiz güzel yorumlar duyalım ve yaşayalım :)

Miraclenil iyi değil mi dersin? Ona kahve göndermeyi düşünüyordum...

Misladybird bana bi fal yollamıstı,somut tek bi cümle yok,havada kalan çıktımı çıkmadımı onu bile yorumlayamayacağım,okurken sıkıldığım bi faldı.Ama beğeneni yok değil.Ben genelde beğenilmeyenleri beğendiğim için miss'ede istersen yolla canım ama benim denememle buydu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…