tellwe.com'da bakılan fallar!

çok şükür kızlar klothoyagmurun dediği çıktı beklediğimiz arsa zorda olsa satıldı :)))))) zordu çünkü 8 kişi vekalat vermeliydi en azından 5 i verirse avukat aracılığı ile satılıp diğerlerine de hakkı verilebiliyordu.ama 3 kişide kalınılmıştı.2 ay evvel baktırdığımda mayıs demişti çıktı cidden.şimdi olacaklar neler diye baktırıcağım.yuppiii ya..arkadaş yeni evlendik diye bir sürü borcumuz var..ilaç gibi gelecek.ay yerim ben bu falcıyı

fatıma bence akıl okuyo sadece...o yüzden tutturuyo gibime geliyo...benim düşüncelerimide bana söylemişti...

Galiba ilk sana dediği tuttu. Sevindim sizin adınıza Bende bekliyorum mayısda olacak dediği bir şeyi hadi bakalımmm

Galiba ilk sana dediği tuttu. Sevindim sizin adınıza Bende bekliyorum mayısda olacak dediği bir şeyi hadi bakalımmm

inşallah sizinde olsun ama ben çoğu kişiye gördüm çıktığını.illaki günü gününe zaten beklemiyorum ama en azından çıkması güzel bir şey..

Telwe de Sartans var, kredileri çok yüksek baktıran oldumu aranızda, teşekkürler

inşallah sizinde olsun ama ben çoğu kişiye gördüm çıktığını.illaki günü gününe zaten beklemiyorum ama en azından çıkması güzel bir şey..

hadi gözünüz aydın. şu klotyoya bir ben mi baktıramadım. her seferinde fal göndericem diyorum, sürekli bir aksilik çıktı. ya telefon geldi, ya patron tepemde hani bende patladı çatladı diyeyim, baktırmadığım için, neyse hayırlısı artık

şimdi eski fallarımı okuyordum falciaslı iki ayrı konuda olumsuz yorum yapmış ikisi de çıkmış. Cesareti olanlar baktırsın

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz :)

Yüzlerce falin arasinda durumu gececek süreci zamani üsenmeden okudumda hepsini bi jülide sezer katinada hepsini bilmis reklam yapiyor diye düsünülmesini yada yanlis yönlendirmeye sebebiyetde vermek istemem bundan sonraki sürecte ne olur bilemem cikan olursa yine paylasirim

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Ben tarot baktirmistim, tek kelimesi cikmadi. Benim falim gayet sallamasyondu, mantik yurutmus, ama durum dedigi gibi degildi ve dedigi gibi olmadi da zaten.

tellwede su falı baktıran var mı aceba çok farklı bir fal olduğunu duymuştum:26:

Demek bende tutturmus sansa yüz askinin icinde bi tane ciksin artik dimi:)dedigim gibi hic bi amacim yok sadece paylastim

Demek bende tutturmus sansa yüz askinin icinde bi tane ciksin artik dimi:)dedigim gibi hic bi amacim yok sadece paylastim

Birinin tutmus olmasina sevindim ama benimki berbat otesiydi, yok aski arama o seni bulacak dort dortluk zengin biriyle 3 ay icinde tanisip yaza yuzuk takacaksin bibibiibiib bastan asagi sallamasyon

Telwe de Sartans var, kredileri çok yüksek baktıran oldumu aranızda, teşekkürler

Ben fallari daha ucuzken baktirmistim. Bana özel Facebook hesabindan bakmisti.. bir karisiklik olmustu ve onu düzeltmek icin sana özel acilim yapacagim dedi. O zamanlar bana siz ayrilacaksiniz demisti ve öyle oldu. Ama tekrar baktirmadim cünkü o fiyatlara degecek bir bilgi vermiyor.. bana güzel tavsiyeler verdi sagolsun ama bunu arkadasinda yapar hani..

Tsk ederim sevindigine o fallardan bendede cok var tellwedeki metaliste baktiran varmi tek hesabimi var günahi boynuna eger öyleyse ben kolay kolay karsi tarafin ismini söylemem fal icinde adamin ismini bildi gerci oda önümüzdeki ay belli olur ya cikip cikmiyacagi😊

Az önce Medyumfatimanin söyledigi birsey cikti hemde zamaniyla birlikte! Cok özel o yüzden yazamiyorum.. dediklerinin geriside cikar mi bilmiyorum ama Insallah olur.. ben yaklasik bir aydir bir bucuk aydir fal baktirmiyordum ama su an Fatima olsa 100 kredilik bile baktirirdim heralde. iyiki yok deyim o halde :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…