tellwe.com'da bakılan fallar!

super bir topic olacak cok iyi dusundun canim ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canım açıkçası fallardan daha çok işimize yarayacağını düşündük ki zaten falcılar da artık dualara olumlamalara filan yönlendiriyor ki en doğrusu da budur. En azından hayatımıza daha anlamlı şeyler katmış olacağız ve konular derli toplu bir arada olacak

Kızlar fal krizim geldi benim yinee missladybird e kahve baktırdım 7 kredi olmasına rağmen bayağı uzun ve detaylı yorum yapmış. Bildiği şeyler var diğerlerini de bekleyip görücez. Falları çıkan falcı önerilerinizi bekliyorum. 10 kredim daha var

ben miraclenil e baktırmıştım, geçenlerde kredi side 3 beğendim ama başka arkadaşlar var ise ona baktıran yorum yaparlarsa sevinirim.

kızlar, fatima'dan haber geldi mi acaba? ne zaman giriyor bu hatun sisteme? uzun zamandır fal almadığı görülüyor da..

Ben Fatima'yi dun gordum, sistemem girmis ama fal almamis......saglik problemleri umarim duzelir de hemen gelir. Mukemmel bakiyor.

evet Cherrycim ya, bence de güzel bakıyordu.. burayı okuyorsa umarım bir an önce alımlarına başlar da bir kez daha baktırırım diyorum...uzun zamandır faldan uzak kaldım

Bu arada Seruven le ilgili goruslerimi belirtmek isterim.

Kahve - sallamasyon

Tarot- sallamasyon

Yildizname- sasirtici derecede isabetli........yani 3 falda da farkli seyler soylemis, birinde olur, digerinde olmaz, oburunde baska bir sey.

Yani bilemedim bu hatun ne ayak.

Vallhi? Cikanlar da olmus be kuzum, peki fali nasildi, mesela bende her seyi bilmisti.

Şoyle soyliyim,ilk falimizi chatte yaptik.harfler uzerinden sorark gitti ve adamn adini cikartti.sonra soyadinin son harfini soyledi.yani bana harfleri sormadan bunlari soyleseydi number one olacakti benim icin.ama sora sora oldugu icin ne dusunecegimi bilemedm.ama şu da var...hep adındaki harfleri sordu.durumumzla ilgili bisiler soyledi.benm de dusndgm seylerdi.bilemiyrm tatlm.yorum yapamiyrm.bi yigit gibi cok ayrinti nokta atislari goremedm acikcasi....sende neleri bildi?özelse ve yine de paylasabilirsn ozel msj olarak da yazabilirsn cnm

Serüven aynen bende de öyle.Tarot,katina,kitap falı üçünde de geçmiş ve durum analizi okey.Ancak üç falda da gelecek konusunda ayrı hikâye yazmış,e şimdi bu nedir bende anlamadım.

Bende sanırım kahve atmıştım bir ara tutmamıştı. Uzun da zaman oldu. Burada görüyorum övüyorlar şeytana uyup yine attıracaklar sonunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…