tellwe.com'da bakılan fallar!

Tellweden son durumu bildieyim bari herkes birakmis baktirmayi Urmiaa08 firtinasi esiyor ben yeni diye öylesine attigim kisi icin 23. siradaydim dün bakmis acikcasi zaman göstericek ama iyi diyebilirim neden bu kadar cok insanin ona fal attiginida anlamis degilim???

23 mu?? Peki fali nasildi, soke oldugun bir seyler var miydi?

23 mu?? Peki fali nasildi, soke oldugun bir seyler var miydi?

Yani mevcut durumu biliyor fakat benim durumum daha cok gelecege yönelik ve bana yapilan tarif var klasik onu yapti yaninda 2 tane daha bonus ekledi
3 kisi cikacakmis karsima
Ha saka gibi geliyor ama olabilir bence mantikliydi 3 ü de ciddi olacak degil icinden 1 i ciddi cikar digerleri sacma sapan tipler cikar ki benim basima gelen durum bu
Denemek gerek yani kisaca baskalarina ne yorum yapar bende merak ediyorum sanirsam forumdan kimse baktirmamis

nedir o uygulama , anlatır mısın , ben de aytaşı da pembe kuvarsda var ama nasıl yapılıyor ki?

kızlar missladybirde baktıran varmı nasıldı? ve serüvenin verdiği tarihler veya olaylar gelen geçen veya gerçekleşen yokmu henüz?

inanarak yap bu taslarla iligli cok sey okudum eger kalpten inanairsan ve beyninde surekli ona mesaj yollarsan onunda seni dusunmesini saglarmissin ayrica sdc o degil baskalarinin da sana olan ilgili artarmis yani kismetlerin cogalirsa sasirma

Aynen canım bu taşları 2 gün boyunca didik didik ben de araştırdım aşkı çeken taşlardır ve inanç en önemli unsur. Telkinle düşünceye hükmetme zaten psikolojinin ve enerji gönderiminin bir parçasıdır .. Olumlamalarda en önemli konu şimdiki zaman ekiyle ya da emir kipiyle olumlama yapmaktır, gelecek zamanla olumlama yapmak olacakları geciktirir. Olumlamalarda tereddüt asla olmamalıdır ve konunun özü söylenmelidir ..

Aslında bu konular üzerine bir topic mi açsak :44:

evt haklisin kullandigimiz cumleler isteklerimizi nasil ilettigimiz cok onemli zaten her insan bir enerji dunya bir enerji dir bazi insanlardan iyi bazilarindan da kotu enerji almamizin sebebi budur, mesela benim yldizim cok dusuk birisi bana bir iltifat etse bisi olsa hemen ya duserim bya kolumu bacagimi carpar morartirim cok etkileniyorum insanlarin enerjilerinden, o yuzden de ametis takiyorum yillardir :)

olabilir bu konu belli basli bir topic olur :)

Kesinlikle canım en basit örnekleriyle bazen bir şey söyleriz ve bu söylediğimiz pat diye karşımıza çıkar ya da o kişi bizi arar, aslında farkında olmadan enerji göndermiş oluyoruz. Fal topiciğini dua ve enerji topiciğine çevirdik bu konuları bir yerde toplamak gerek :)

hak veriorum sen o zmn ac bir topic bende arkandan geliorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…