tellwe.com'da bakılan fallar!

http://www.tellwe.com/pasti/

Daha once bir sey baktirmadim sekerim, kahve atacak birini ariyordum, o mu Lelya mi diye dusundum......ona atayim dedim ve $oooook.

Bu arada GelecekYildizi berbat, tavsiye etmem.

wayyy bu aralar şok fallar çok yaşadım. son bir şok daha mı yaşasam acaba

gelecekyıldızını biliyorum berbat ötesi.

canım bakmış mı kitap falına? Çok merak ettim ya memnun kalırsan bizde düşünebiliriz

Ya hiç sorma sinir oldum valla hala 1. sıradayım. Güniçi aktif diyor, beklemedeyim. Bende buarada FalaniyetHakkaniyet'e kahve attım. Oda diğer falcılarla aynı şeyi yazmış. SaraylıHanım'a da kahve yolladım. 2. sırada bekliyorum. Baktıklarında yazıcam buradan

İnsan dayanamıyor değil mi:) Gece yorum yapar canım hem dinlenmiş olur güzel yapar ;-) Ben de heyecanlandım çok iyi dersen sıradayım :)))

Bu arada ruhani nasıl? Fiyatları diğerlerine göre yüksek emin olamadım bide web cam kullanıyor nedense :)) Baktırıp da memnun kalan var mı?

Bu arada ruhani nasıl? Fiyatları diğerlerine göre yüksek emin olamadım bide web cam kullanıyor nedense :)) Baktırıp da memnun kalan var mı?

Canım ben baktırdım. Hepsinden çok daha uzun ve detaylı bir yorum yapmış. Ben katina yollamıştım ama bana analiz ve hesaplamalar yaparak çok geniş bir yorum yapacağını söylemişti. Öylede yapmış. Kişilik özellikleri ve şuanki durumu güzel analiz etmiş. Gelecekle ilgili olumlu konuşmuş. Diğer baktırdığım falcılarla aynı sonucu söylemiş. Bekleyip göreceğim. Ama o para çok fazla. Şok edici nokta atışları yoktu. Sonuçta diğerleride bana bunları söylemişti. BU sadece fazla ayrıntı vermiş. Bence daha uyguna başka falcıları dene.

Memnun kalacağıma emin olsam bi derece ama bana pat diye sanalda o kadar vermek koyuyor açıkçası:)) Fatima da mesela çok övüldü sonra beğenmeyen pek çok kişi çıktı .Güzel bir noktaya deyinmişsin bu falcıların neredeyse hepsi bana benzer şeyler dedi başka ifadelerle :44:Birbirilerinin yorumlarıı okuyor olabilirler mi? Ben cevaplarımı gizliden yazıyorum ama onlar acaba görebiliyor mu açıkçası şüpheliyim :S

Ya bu enerji meselesi. Belki beğenmeyebilirsin Ruhani'yi riske atmaya değmez o kadar para. Örneğin diğer falcılar 1 cümle yazıyorsa, Ruhani o 1 cümleye 10 cümle daha ekliyor. O yüzden bence başkalarını dene. Buarada bende senin gibi düşünmüyor değilim. Okadar birbirlerine yakın şeyler söylüyorlarki şaşırıyorum. Acaba görüyorlarmı diye şüphelenmiyor değilim. Birde moonlight21 diye bir falcı var. Onun profiline bakarken gördüm bir kıza mesaj yazmış. Birsürü fal baktırıyorsun, görüyorum bana gel sevdiğini döndüreyim tarzı birşey yazmış. Demek kimlere ve nekadar fal baktırdığımızı görüyorlar.

moonlight21'den uzak durun üçkağıtçıdan öteye bir şey değil ...

Aynen öyle ya biraz okuyayım dedim yorumları güldüm. Nekadar iddialı, puan düşkünü. Zaten sırf o yazdıklarıyla itici duruyor.

aynen kesinlikle insanların zayıf noktasıyla oynuyor, bi arkadaş ona dua şeyi göndermiş , o kadar atıp tutuş 10 gün içinde arayacak da bilmem ne de carttır curttur kaç gün geçti arayan yok , durumu ona söylediğinde de Allah bilir gibi savsaklamış .. nerde kaldı iddian ?

Hadi ya :S Biz de o kadar umutlanıyoruz ortak şeyler duyunca altından bu çıkarsa pes diyeceğim ama ben ciddi ciddi şüpheliyim :S

Eveeeet kiraze iade etmiş benim falımı, sebebini anlayamadım sahiden, öyle çok fal baktıran, yolladığı falı geri çeken birisi de değilim 5-6 kez baktırdım farklı farklı falcılara ve yıldızları da hep 5 vermiştim, en azından emek verdiler diye. Sinir oldum yahu. Referanssız bakmıyormuş

Ben baktırdğımda referans falan istemedi neye göre karar veriyormus

Ben baktırdğımda referans falan istemedi neye göre karar veriyormus

Bilmem ki Okkalı bir cevap yazmıştım duvarına, onu silmiş bugün farkettim Yahu 32894743784 fal baktıran, olumsuz yorum yapan, yıldız vermeyen biri olsam gam yemeyeceğim. Ben acemi fal baktırıcıyım Dediğim gibi 5-6 fal baktırdım ve hepsine son mesajım hep teşekkürle bitti, anlık bilsin bilmesin, kopyala yapıştır değilse bir emek vardır diye. Anlattıkça sinirleniyorum ya. Yokmu bir şikayet mail'i falan, bakmayınca sabıkalı hissettim kendimi

Ben Pasti'ye kahve attim, ya ani ve durumu super biliyor, ya da bir yerlerden bir seyler okumus, bu kadar olmaz cunku

Hatun uyumadan etmeden fal mı atıyorsun sen, hızına yetişemiyorum, ona attım buna attım, okumaktan yoruldum
Bana referans ol bari, kiraze bakmadı bana, acemi buldu herhalde beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…