tellwe.com'da bakılan fallar!

sanırım aynı anda yazmışız :) kitap falı baktıralım o zaman serüvene :)

Canım kitap falı onun ailesinden gelen bir kitapmış. Yıldızname gibi değilmiş. 3 kez açıyormuş. Gördüğü sembollere göre yorum yapıyor. Ben ona daha önce katina baktırmıştım bir dediği çıkmıştı. Şimdi kitap falından da çok memnun kaldım. Ama enerji işi bu. Ben beğenirim başkası beğenmez. Saraylıhanım övüldüğü için ona kahve baktırmıştım. Benim için tam bir fiyaskoydu. 3 liraya baktırdığım taze falcılar bile daha iyi yorumlamıştı.

serüvenin bende fiyasko çıkması gibi olmuş

haklısın ya, birini tututursalar diğeri tutmuyor, insan güvenemiyor... bir umut işte, Allahtan başkası bilemez ne olacağını ama terapi niyetine baktırmak istedim, acaba ebced gibi bir şey mi kitap dediği, çok ilginç geldi doğrusu. genelde baktıranlar beğenmiş kitap falını değil mi , ben öyle anladım...

serüvenin bende fiyasko çıkması gibi olmuş

Valla emek vermiş sesli bakmış. Birde ne çok nazarım varmış kadın esnemekten konuşamamış. Hakkını yiyemem. Dedikleri çıkmayınca ben teklif etmeden kendi iade etmiş. Bu yönden beğendim. Ama elimde hali hazırda 20 kredim var Bir hislerenerji birde pasti yaptım mı tamamdır Ya birde ben dün gece sabaha kadar uyuyamadım. Çok rahatsız oldum. Neden bilmiyorum. Tam dalmak üzereyken sıçrayarak uyandım hep. Her uyandığımda da kahve falı katina diye sayıklıyordum. Psikolojim bozulcak sonunda şu kredilerim bitsin artık.

Son düzenleme:

ben kahve baktırmıştım ama yorumu kahve fincanıyla olacak gibi değildi, ve süper nokta atışları vardı bir ara kitap falını denemek isterim.

Ama saraylı yı da merak ediyorum

Valla ebced bilmem. Profiline bakarsan bir kitap paylaşmış. O olabilir kitap bilemiyorum. Ben burda iki kişinin olumlu yorumunu okuduğum için baktırmıştım. Her sayfayıda okuyamıyorum. Bende beğendim ama.

kafaya çok takma falları , uyumadan önce de ayetel kürsi - felak - nas oku üzerine üfle öyle uyu

cok sevindim senin adına..bende baktırıcagım bugün..falım geldi :)))
sağol canım :)
Gözün aydın canım:))
teşekkür ederim canım
Süper sevindim hadi hayırlısı
sağol cnm darısı tüm baktıranlara olsun inşallah :))
şu klothoyağmura bir ben baktıramadım herhalde. telwe'nin türkan şorayı . iyi sana da gözün aydın diyelim :))

sağol canım..bir gün baktırırsın inşallah..vallaha artık kendi fotolarını biraz shoplayıp koyuyorlar ama ben kendisini blogdanda takip ettiğim için neden türkan şorayın fotosunu koyduğunu anladım.onun gibi kaşlar ,saçlar,gözler.açıkcası güzelde buluyorum kadını :) zaten göçmen kahireden ama türkiyede büyümüş..

Vallahi ben kafayi yedim sanirsam..dun gece ruyamda 2 falciya gittim, birisi kadindi ve cinliydi resmen. Bana bakarken gozleri dondu, ben de acaip korktum. Bir sure fal baktirmamaya karar verdim.

Çok fal baktırınca bana da sıkıntı basıyor resmen sürekli fal baktırmaktan durduk yere kendimi strese sokuyorum hem ruhuma zarar veriyor hem keseme. Bu falcıların çoğu üç harflilerle haşır neşir oldukları için rüyalarda fal baktıranları ziyarete mi başladılar nedir

Bu arada bu pasti de ne gelmez birşey oldu. walla şimdi pastiyi passs yapıcam az kaldı

Aranızda baktırıp da memnun olan var mı tellwe.com'da?
Fiyatlar çok daha ucuz diğer sitelere göre.

tellwede çok baktırdım ama daha baktırmıyorum,hepsi sallıyor fiyatlarda eskisi gibi ucuz değil 50 Tl ye bile bakıyorlar
yeni sitelere baktım falsepeti beğenmedim çok pahalı iki satır yazmış yollamış.
Binnazabla yine pahalı,Faımpir ucuz falcılar var şehnaz Utem derviş seba çok var hangisini sayayım ben baktırdım ücretsizi de gerçek falcıya baktırıyorsun,Derviş çok isabetliydi,aaaaaaa Herapunzel bak onu unutacaktım müthiş biliyor,benim tarihi bile biliyor nasıl biliyor bende şaşırdım
hep baktırmak doğru değil ama ara ara fena olmuyor

Faldaşlarım; özellikle thalix'imin yorumunu tavsiyesi ve palamutumun yaşadığı şok itibariyle seruvene kitabı actırdım.
Üç kez kitabı açtı Seruven.İlkinde geçmiş ,ikincide geçmiş ve durum ,üçüncüde tamamen gelecek analizi yapmîş.
Geçmiş ve anda thalix ve palamut'unda yazdıkları gibi ıskaladığî tek bir nokta var dersem hakkınî yemiş olurum.Haleti ruhiyemden ,mâzimdeki herşeye kadar cuk oturtmuş.
Sadece şu var ki;gelecek yorumunu yaparken benim ona daha önce baktirdiğim katina cevabıyla kendi icinde tamamen çelişmiş.Hem zaman hem olay itibariyle ,yönelttigim ayni sorunun cevabı katina ve kitap yorumu olarak bambaşka.Hâl böyle olunca bilemedim?????
Seruven başarılımı değilmi?Tabiki her falda olduğu gibi yaşayarak göreceğiz ama kendi içinde zıt yorum itimâdı azaltıyor haliyle.
Tecrübemle sabittir ,geçmiş ve an da başarılı fallarımın gelecekte çîkmadığı ağırlıktadır.
Genelde sıradan durum analizi aldığım fallarım gelecekte başarılı oldu.
Bekleyip göreceğiz artık ,Seruven iki farklı falında iki farklı son yazdı,òzet olarak geçmiş evet gelecek soru işareti noktasında kaldî bende.
Neyse şincik Binnaz da yazalım..

Ovvvvvv tam merakımın üzerine bu yorum beni serüvene sürükleyecek sanırım
Selana benim içinde efsanedir ve 1 numaradır, 2 ve 3 numaram maalesef yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…