tellwe.com'da bakılan fallar!

falina bakildi mi? Cidden merak ettim neden bu kadar bekletigini acaba detayli mi bakiyor artik.. bana söyledigi bir kac sey patladi.. ama aklimdan gecen birinin son harfini verdi bana, nerde tanistigimizi söylemisti ve tarif etmisti sok olmustum nasil bilir diye sormamistim bile.. ama bu kisiyle dedigi gibi bir gelisme olmadi..

Yok canım benim 2 gündür girmiyor siteye( yorumlanınca yazarım buraya.bende merak ettim fiyatını 50ye çekince ve günde 1 tane bakmaya başlayınca,acaba ruhani gibi uzuuuunnn bi fal mı yollayacak diye.ruhaninin falı oku oku bitmiyordu valla:) üzüldüm falının çıkmamasına özlemcim ya( inşallah bana verdiği bir diğer tarihde dediği şeyleri yaşarım.

fıstık yarın angaradaki falcıya gidiyoz mu

kızlar medyum selena baya iyi gibi geldi bana =)
dedikleri de çıkıyor mu ,tespitler baya iyi

kızlar bahtsheba ya baktıran varmı acılll yorumlarıınızaa ıhtıyacım varrr

hmm onun hakinda kararsizim cok uzun yaziyor tamam ama sdc bir konuda nokta atisi oldu onun disinda kisilik analizimi cok garip yapmis ben buyum dedim endi kendime, sonrasinda baktirdigim insanla benim dusunce ve duygularimi tam tersi soylemis hatta uzerine yorum yapmistim siz biraz ters dusunmussunuz diye ama bana tabiki boyle deil ama o boyle oldugunu dusunuyor falan yazmiso yuzden bana pek gercekci gelmedi soyledikleri ne biliim yani kaarsiz kaldim hakkinda

ben en son hislernerjiye baktirdim, onun icin ne dusunuyrosunuz ona baktiranlar ve cikanlar cikmayanlar, zaman konusunda hepsi yanilio ama genel olarak olucak dedikleri olanlar yada olmayanlar

evet oyle yorumlar yapıyor daha cokk onlar var detaylarda off bılemedımm senın tavsıye edebılcegın bırısı var mı canım ?? :S

evet oyle yorumlar yapıyor daha cokk onlar var detaylarda off bılemedımm senın tavsıye edebılcegın bırısı var mı canım ?? :S

walla bilemiorumki yani birine iyi bakan digerne pek iyi bakamio %100 memnunluk durumu yok sanirsam tum yorulari okudum burada cikardigim sonuc bu :)

ama hislernerji, medyum fatima, falciselma, klothyagmur, crazywomen, ruhani, seruven, portakal3 hep ayni seyleri soyledi sdc hepsiinin verdigi zamanlar farkliydi olmasi icin o yuzden cidden bilmiorum diger baktirdiklarim bi olumlu bi olumsuz dedigi icin bilemiorum

Kizlar burda son günlerde ruhani nin ismi cok kez gecmeye basladi.. banada epeyce uzun bir yazi yollamisti ama ne gecmis ne an ne de gelecek tutmadi.. hatta kopyala yapistir yapanlardan mi diye düsünüyorum acikcasi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…