tellwe.com'da bakılan fallar!

mesela kimsenin beğenmediği bi falcı vardı adını yazmıyım:) bana çok güzel bakmıştı ve dediklerini de yaşamıştım yiğite açıkçası güven duydum ama çıkmayan falları için ve kırılan umutlar içinse üzgünüm . şunu da merak etmiyor değilim yiğit size evet bu kesin olacak dedi de olmadı mı belki daha zamanı değildir o da mümkün , bunu kendisini arayıp söyleseniz çok merak ettim ne diyecek ? sonuçta bu da sizin hakkınız :KK66:

Yiğit bir örnek sadece, hangisine dediğin çıkmadı diye soracaksın belki o gün gününde değil di bana tutmadı diye onu kötü bir yorumcu diyemem en azından yorumlarını beğenen tutanlar var ki devamlı ona danışan var .

benim Firuze ye döndüğünde Melek e danışacağım gibi, cezvve de mesala 6 tl iskambil falına bakan Şeyma ya bile 1 er haftayla 2 kez yorum aldım ve çok memnum kaldım.

Canım oğlunla ilgili kısmı ne tatlı anlatmışsın.Çok güldüm,yanlîş anlama oğlunun okuldan atılmasına değil tabi ama sen çok iyi aktarmışsın yaa..Tabiki canım birinin beğendiğini zaten herkesin onaylamasî mümkün değil,bu her zaman üstüne basarak sözettiğimiz şey.Olay tam olarak senin son paragrafındaki anlatımınla ilgili,özeti budur bencede ,yorumuna sağlık.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ah Yiğit öyle güzel bir yorum yaptıki sanki oğlan Tıp Fakültesini kazandı :KK52: belki de ileri görüşlüdür oğlanın aklı başına gelir seneye kazanır

Ah Yiğit öyle güzel bir yorum yaptıki sanki oğlan Tıp Fakültesini kazandı :KK52: belki de ileri görüşlüdür oğlanın aklı başına gelir seneye kazanır

inşallah canım aminn,olurmu olur...

Ben de kendi tecrübemi yazıyım müsadenizle.bende şubatta yiğite telde fal baktırdım adımı yaşımı burcumu söyledim ve 15 dkda seceremi ortaya döktü.arama sebebimi bana söyledi.ki öyle kolay tahmin edilir bişey değildi.herneyse demekki gerçekten enerji meselesi bu işler.bana da yıllar evvel ankara kızılaydaki ankara cafede bakan eylül abla atancağım ile kadar söylemişti şu günlerde yaşadığım sıkıntılarımı o zaman demişti bana ama izini kaybettim onun ve sanal aleme daldım işte böyle.neyse inşallah herkesin en kısa zamanda her dediği çıkan bi falcısı olur:)

Bununda bi gizemi var bence,tıkır tıkır falı tutana hayatta bi kez denk geliniyor.Bana bir İtalyan kadın birde Beyoğlu'ndaki Aydın on numara, olasılıkları dahi tutan fal bakmışlardır,amma velakin ikiside yok oldu,izlerini kaybettim.Son dileğine katılıyorum ki arayışlar son bulsun.

klothoyağmur'un bayağı ismi geçmiş de, dedikleri bende çıkmadı arkadaşlar (şaşırılmayacak bir durum tabi djhdgk) Ama evet, naziktir ilgilenir falan fakat sanırım nezaketini görmek için de fal baktırılmaz. :/

klothoyağmur'un bayağı ismi geçmiş de, dedikleri bende çıkmadı arkadaşlar (şaşırılmayacak bir durum tabi djhdgk) Ama evet, naziktir ilgilenir falan fakat sanırım nezaketini görmek için de fal baktırılmaz. :/

Bende söyledikleri cikti mesela hakkin olan bir parayi alacaksin demisti ve hic beklemiyordum ama ardindan bir kac gün sonra parami aldim (bu durumu sormamistim bile).. erkek arkadasimdan ayrilmistim ocak ayinda ve direk yagmura fal baktirmistim, nisan ayinda güzel bir evreye gireceksin bitecek su anki kötü halin demisti ve gercektende cok cok iyiyim bu kadar tez böyle iyi olacagimi zannetmezdim ki ben iki ay boyunca öyle kötü bir haldeydim ki bir bardak suyu bile elime alip icmeye gücüm yoktu.. biraz daha sabir et önüne iyi bir is imkani cikacak cok az kaldi sabir et bir anda olcak hersey dedi.. aradan 10 gün sonra bir ilan gördüm sansa telefon actim ertesi gün ise basladim.. enerji meselesi cok dogru heralde..noktasina virgülüne kadar olmasada veya henüz olmasada bende gayet basariliydi..

KIZLARRRRR acikahvemi denedim isim bildi kadın yaaa şokkk :KK52: tavsiye ediyorummm zaman olarak mayıs verdi çıkarsa söylerim :KK34:

KIZLARRRRR acikahvemi denedim isim bildi kadın yaaa şokkk :KK52: tavsiye ediyorummm zaman olarak mayıs verdi çıkarsa söylerim :KK34:
hadi yaa bende venusamber e baktıracaktım sistemde yoktu , selena da kararsız kaldım dün biri 1 yıldız vermiş bugün çekmiş o yıldızı :/
sesli yorum mu yapıyor acikkahvem ? gerçekten iyi mi ya ? :)

buldum şimdi :) hakkaten iyi mi ya bi kişi sanırım olumsuz demiş geri kalanlar memnun gibi

Son düzenleme:
hadi yaa bende venusamber e baktıracaktım sistemde yoktu , selena da kararsız kaldım dün biri 1 yıldız vermiş bugün çekmiş o yıldızı :/
sesli yorum mu yapıyor acikkahvem ? gerçekten iyi mi ya ? :)

valla isim verdi diyorum daha önce kimse böyle isim falan vermedi bana. Her yiğidin harcıda değildir bence fala bakıp isim verme. Ben memnun kaldım ama karar sizin :KK8:

Bende söyledikleri cikti mesela hakkin olan bir parayi alacaksin demisti ve hic beklemiyordum ama ardindan bir kac gün sonra parami aldim (bu durumu sormamistim bile).. erkek arkadasimdan ayrilmistim ocak ayinda ve direk yagmura fal baktirmistim, nisan ayinda güzel bir evreye gireceksin bitecek su anki kötü halin demisti ve gercektende cok cok iyiyim bu kadar tez böyle iyi olacagimi zannetmezdim ki ben iki ay boyunca öyle kötü bir haldeydim ki bir bardak suyu bile elime alip icmeye gücüm yoktu.. biraz daha sabir et önüne iyi bir is imkani cikacak cok az kaldi sabir et bir anda olcak hersey dedi.. aradan 10 gün sonra bir ilan gördüm sansa telefon actim ertesi gün ise basladim.. enerji meselesi cok dogru heralde..noktasina virgülüne kadar olmasada veya henüz olmasada bende gayet basariliydi..

Hmm sevindim senin için, enerji meselesini de tam anlayamadım hala ama. Burda benimle birlikte çoğu kişi pek çok falcıya baktırdı ama tutturan pek kimse olmadı. Yani bizim enerjimizde mi sıkıntı var anlayamadım.:KK70:

Medyum selena canım

Selenayı ben de çok beğendim, bir arkadaşım bana yazdıklarını burdan takip ederek yazabilme ihtimalini söylemişti çok da mantıklıydı.Bir arkadaşım da kulübe üye o da ona fal attı onda da nokta atışlar vardı, incelediğimizde ona yazdığı şeyler de kızın kulüpte bahsettiği şeylerdi. Daha sonra başka hesaptan yine fal gönderdi bu kez çok ilgisiz bir yorum geldi. Saraylı takibimde:KK52:

X