tellwe.com'da bakılan fallar!

ne kadar ayıpya ..vur geç yapıyorlar işte çoğu.nasılsa o kadar yazdığından bir cümlesi tutar diye düşünüyorlar bence.üzüldüm yani..

bende klothoyagmur ile saraylıhanımı kaliteli,işini düzgün olarak yaptığına inanıyorum.ki fallarıma çok düzgün bakıyorlar.şimdiye kadar paramın hakkını özellikle klothoyagmurda aldım alıyorum.hep bilen bilir şimdiye kadar baktırdıklarım arasında bu kişilerden memnun kaldım..

Bende de klothoyağmurun belirttiği tarih birebir tutmuştu.gerçekten işini severek yapanlardan birisi.bi de söylemeden geçmiyim hakkını yemek gibi olmasın,bende yiğitin söylediği şeylerde çıktı en azından mayısa kadar dedikleri tuttu(şubatta baktırmıştım telefonda)

Bacılar, Desia da bir hayli fal bakmış birisi ama burda eleştirisine hiç rastmaladım. Fal baktıranınız var mı ona ?

ben de klothoyağmura fal gönderdim ama sıram çok geride ne kadar sürede bakıyor yaklaşık olarak?

klothoyağmur için benim bugün yorum geldi ama ne biliyim böyle ne kadar doğru nokta atışı dediğim şeyler olmasa da hep gelecek ile ilgili konuşmuş ve sorumlarıma güzel cevaplar vermiş :) Bakalım yaşayıp görücez :)

klothoya 2 kere baktırdım çok hoş tutarlı konuştu ama malesef yaşamadım.. gelecek tutturmasını bekleyenlere tavsiye etmem

saol canım fal krizim tuttu baktırmadım iki ay deliricem çok sinirlerim yıpranmış durumda
Palamut'çum her zamanki durum birininki diğerine tutmuyor beğenisi ama bende son derece vasattı,umarım sende başarılı olur.

kızlar aptal gibi onlarca para döktüm bu falcı takımına da şu ana kadar tek bir falda en çok tutturma oranını falcı-bot derya abla gerçekleştirdi sanırım ben bundan sonra ona dadanırım.. size de kriz anlarında tavsiye ederim..

Doğrudur vallahi canım,ummadığın taş baş yarar,o zaman son dönemin zirve ismi derya abla diyelim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayatımdaki en son gelişmelere göre tam olarak ama tammm olarak tutturanlar fatima ablam birde crayzwomen ,bir de yiğit...selena ablama bişey sormuştum geçen hafta olmayacak dedi ama oldu çok şükür:) ama yinede iyi bakım yapıyor ona yinede güveniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…