tellwe.com'da bakılan fallar!

Burdan forumumuzu begenip tavsiyelerimizi okuyan ama üye olmayan insanlara sesleniyorum moonlight21 denen sahsa fal göndermeyin! para tuzagindan baska birsey degil hem pahali hem de fal ile alakasi olmayan bir insan . 50 tl 25 tl paralar kaptiriyorsunuz yazik günah
Faldan filan anlamayan bir insan kitap acarim,suya bakarim diyerek tamamen yalan söylüyor.
Ben 2 gündür bakiyorum hala ona fal yolluyorsunuz bari fali gercekten bakan insanlara yollayinda orda fal baktirdiginiza degsin.

tellwe de Augur'a sınavımla ilgili bir konuyla alakalı fal göndermiştim ve bugün dediği şeyi yaşadım.
bu kadının hisleri kuvvetli bence,bende bildiği 2.durum bu

kahve içtim dedim kapatmışken telweden bathsheba söylüyolardı ona atayım...

hiçbişi bilememiş.. hiiiiç... yani oğlak burcu kadınını boğa burcu erkeğini anlatmış bana.. ama ben burcumun özelliğini birebir taşıyan bi kadım değilim bu nedenle o anlattığı soğuk mesafeli sevgisini gösteremeyen kadın profiline malesef uyamıyorum..

offf yine hayal kırıklığı.. para iadesi yapıomu bu site ya hiç bişi tutmamış ki..

bide dioki ilk adımı sen at sevgini belli et.. ki şimdiye kadar tüm adımları ben attım..

tamamen hayal kırıklığı.. aama bu da bana ders olsun....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım beğenmediğini söyleyerek iade isteyebilirsin

tellwe de Augur'a sınavımla ilgili bir konuyla alakalı fal göndermiştim ve bugün dediği şeyi yaşadım.
bu kadının hisleri kuvvetli bence,bende bildiği 2.durum bu

cnm ne falı baktırmıstın? augura bende tarot baktırdım ve şimdiye kadar baktırdıklarımın içinde en olumsuz konusan o oldu ınsallah ben dediklerini yasamam :/

cnm ne falı baktırmıstın? augura bende tarot baktırdım ve şimdiye kadar baktırdıklarımın içinde en olumsuz konusan o oldu ınsallah ben dediklerini yasamam :/

tarot baktırmıştım bende, bana olumlu konuşmuştu ve dediğini de yaşadım bu sınav konusunda.
başka bir durum için baktırdığımda olumsuz konuşmuştu ama öyle bir durum bildi ki.
başka birinden hoşlanırken o olmayacak ama mart ortasında hiç beklemediğin anda hayatına biri girecek dedi ve tam dediği zamanda bir sevgilim oldu.
ama sende durum olumsuzsa dilerim olmaz

ayy olmasın yaa kadının ağzından yel alsın valla

aynen ya bana da olumsuz bakmıştı, asıl hesabımdan gönderdiğimde enerjim uyuşmadı diyerek iade etmişti, ben de başka hesaptan atmıştım ve olumsuz yorum gönderdiğini görünce inşallah enerjin harbiden uyuşmamıştır da saçmalamışsındır dedim içimden

bacım hatun bir fal yazmış tek kelimesimi olumlu olmaz resmen döşemiş tüm olumsuzlukları kartlardan bende anlıyorum baktım şöyle bir bu yorumları o kartlara bakıp yapmış olduğunu hiç düşünmüyorum...çoğu kişiye olumsuz konuşmuş zaten,tamam güzel masallarlada uyutsun beni demiyorum ama bu kadarda olmaz yani..zaten bu falcılar ayarsız kimisi hayal bile edemeyeceğin olumlu şeyleri döşer,kimiside olumsuz yazar

kızlar tellwede binnaz var 20tlye bakan o nasıl varmı hiç baktıran,yorumlarda göremedimde.ha birde augur ,bilen varmı

Son düzenleme:

ay sorma bacım sorma, ben kartların anlamına netten bakmıştım tamam aman aman güzel anlamları yoktu ama nasıl desem misal demiş ki seni seviyor özlüyor yüzyüzr görüşmeniz olacak konuşacaksınız ama dönüşü yok bunun sana, kesin olarak bitmiş bu iş .. anacım madem seviyo özlüyo konuşacağız madem ne poh yemeye dönmüyo demi ? hem belki ben cilve yapıp kandırcam oğlanı ne biliyon

aa haksızlık etme tatlım sana arada olumlu şeylerde yazmış benmkini okusan ağlarsın seninkinin sonucunu bağlayamamış sadece,hoş belkide kendi dönmeyecek senin adım atman gerekiyor

aa haksızlık etme tatlım sana arada olumlu şeylerde yazmış benmkini okusan ağlarsın seninkinin sonucunu bağlayamamış sadece,hoş belkide kendi dönmeyecek senin adım atman gerekiyor

evet ama sonunda da yani vurmuş tokadı bana bi güzel selena da aynısını dedi yaa o dönsün diye beklersen çok beklersin ancak senin adım atmanla döner dedi oyyy dertli başım oyyyy

bizim bir adım gittiğimiz bize koşsa seve seve atalımda işin sonunda mosmor olmakta var

aynen yani, üstelik daha önce sağolsun beni mosmor ettiğinden adım atacak cesaret de bırakmadı o yüzden kolay kolay adım atabileceğimi hiç sanmıyorum, ha bi merhaba yazsın ben direk yanına gideyim yani

aynen yani, üstelik daha önce sağolsun beni mosmor ettiğinden adım atacak cesaret de bırakmadı o yüzden kolay kolay adım atabileceğimi hiç sanmıyorum, ha bi merhaba yazsın ben direk yanına gideyim yani

korkmakta haklısın tabi cnm,şaka bir yana içinden ne geliyorsa onu yap bırak falcıları vs. kalbinin sesini dinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…