tellwe.com'da bakılan fallar!

amin cümlemizi inşallah, Allah kimseyi ağlatmasın :)) hislerenerjiyle falaniyethakkaniyeti denemedim onlara bakım bide o zaman kredi yükleyince. fatima ablayla son falım hoş olmadı ama ona cidden bende çok inandım , doğrusu dünkü fallarla zıttı gelecek kısmı ama onunda durum analizleri filan bi harikaydı , aldıgı anı yakalasam son bi kere yollucam ona yine. falalem filan hiç denemedim dogrusu genelde tellwede baktırıyorum. ben tarottan çok kahveciyim bide aslıyıda ondan denemedim hiç nasip olmadı, bazen sadece kartları yolluyorlar diye gıcık kaptım tarota katinaya

Fatima'nın yeri bende başkadır yorumcu olarak çünkü kadın beni şoktan şoka sokmuştur bilmiyorum belki de enerjimiz uyuştu ama cidden çok sağlam yorumlar yapmıştı, yani tekrar deneyeceğim biridir kendisi kesinlikle .. ben de senin gibi tellweciyim ve bi hayli de fal geçmişim var ama son falların güzelliğini bozmamak için fal diyetindeyim :) valla dediğim gibi aslının tarotunu çok methediyorlar ha ben baktırdım mı ? fal diyetimdeyken öğrendiğimden henüz baktırmadım diyetten çıkınca ilk tatlımı onla yicem :KK70: Aaaa bak kahve falında kahince adlı falcı da iyidir hele bir de hislerininin yerinde olduğu zamanı yakalarsan tadından yenmez fiyatı da uygun :) düşündükçe daha çok falcı çıkacak benden en iyisi noktayı koyayım :)

Fatima'nın yeri bende başkadır yorumcu olarak çünkü kadın beni şoktan şoka sokmuştur bilmiyorum belki de enerjimiz uyuştu ama cidden çok sağlam yorumlar yapmıştı, yani tekrar deneyeceğim biridir kendisi kesinlikle .. ben de senin gibi tellweciyim ve bi hayli de fal geçmişim var ama son falların güzelliğini bozmamak için fal diyetindeyim :) valla dediğim gibi aslının tarotunu çok methediyorlar ha ben baktırdım mı ? fal diyetimdeyken öğrendiğimden henüz baktırmadım diyetten çıkınca ilk tatlımı onla yicem :KK70: Aaaa bak kahve falında kahince adlı falcı da iyidir hele bir de hislerininin yerinde olduğu zamanı yakalarsan tadından yenmez fiyatı da uygun :) düşündükçe daha çok falcı çıkacak benden en iyisi noktayı koyayım :)

Fatima abla bende de ciddi anlamda bilmişti hani tamam bu ya dedim yani yinede bi ara denicem onu.ay evet bi sürü falcı belirdi kafamda en iyisi tele kredi yüklemeyim yoksa tellwe kazancakk :)))

Fatima abla bende de ciddi anlamda bilmişti hani tamam bu ya dedim yani yinede bi ara denicem onu.ay evet bi sürü falcı belirdi kafamda en iyisi tele kredi yüklemeyim yoksa tellwe kazancakk :)))

bence de yükleme bekle biraz :) Tellwe şuan arkamızdan ne gülüyordur eminim ya :KK70: Bir de özeline bak bi bakiiiiim :)

az bir kredim kaldı telwe den (5) kahve kimi önerirsiniz

dur bi kredilerine bakayım bacım ona göre dönüş yaparım sana ama bazı falcılara rica edince kredilerini aşağı çekiyorlar .. şu fal listeme bakıp kahve için birini tavsiye ederim :) aslında biraz beklesen iyiydi önceki güzel fallarınız bozulmasın ..

alcanzarcım ya sana birşey sorucam, katina ile ilgili bilgin var o yüzden bilirsin diye düşünüyorum..falcının biri bana bi keresinde şey demişti. şu an o kişiyle aranızda bir ilişki olmadığından katina doğru fal değil diye...katina için o kişiyle hali hazırda bir ilişki veya görüşme içinde mi olmak gerekiyor ? bileyim doğrusu neyse de ona göre göndereyim fal seçimimi.. ve bir de katinanın enerjisi için çok tavsiye etmezler..bunun hakkında ne düşünüyorsun?

X