tellwe.com'da bakılan fallar!

Birde neden farklı açılım türü eklenmiyo tarotada,katinayada.Mesela Katina'da Tanridna Metodu vardır,26 kartlık bir açılımdır,10 kart geçmiß,10 kart gelecek,6 kart şimdiki zamanı verir.Tarotta kader açılımı var 18 kart seçilerek bakılır,6' şar adet üç parçaya bölünür,Azize'nin sırrı gerçekten adı gibi sır bi açılımdır.9.kart Azize'nin sırrını verir ve çok ilginç sırrın yanıldığınî ben kendi baktığımla bile hiç görmedim.Bunları yazdım çünkü bu metodlar( evet kartların kombinasyonu adet çok olduğu için her baba yiğidin harcı değildir),ama öyle açılımlardır kiiii iyi bir yorumcuyla şoktan şoka sokar ve yanılma payı yok denecek kadar azdır.

yaa alcanzar fal bakabiliyo musun bak çok merak ettim şimdi yaa:KK17::KK17::KK17::KK17: bu dediğin açılımdan bana bakabilir misin lütfeeen:KK16::KK16:

Vallahi fal olayım kör topal bakım diyelim.Soru cevap olurmu olmazmı?Ben bakmayı değil baktırmayı sevdiğim için çok üstüne düşmedim ama kartlarımı seviyorum.Sizlerede sorunuzu yada niyetinizi yazarsınız o şekilde Azize nin sırrına bakarım.Olurmu olmazmı diye.Yarın gece bir ara bakarım tabiki, lafımı olur?Ama tekrar söyliyim profesyonel fal bakımı zannetmeyin sakın,bide benden yana hayâl kırıklığı yaşamayın.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Vallahi fal olayım kör topal bakım diyelim.Soru cevap olurmu olmazmı?Ben bakmayı değil baktırmayı sevdiğim için çok üstüne düşmedim ama kartlarımı seviyorum.Sizlerede sorunuzu yada niyetinizi yazarsınız o şekilde Azize nin sırrına bakarım.Olurmu olmazmı diye.Yarın gece bir ara bakarım tabiki, lafımı olur?Ama tekrar söyliyim profesyonel fal bakımı zannetmeyin sakın,bide benden yana hayâl kırıklığı yaşamayın.

amaaaan ben yanılmam diyenleri de görüyoruz be bacım alıştık hayal kırıklığına :KK70: benim sorum vicdansız zalım sevgilim .. geri döner mi gülüüüüm ? yani ne bileyim evlenir miyiz filan işte :26: bana duyguları var mı vs ..:26::26:

amaaaan ben yanılmam diyenleri de görüyoruz be bacım alıştık hayal kırıklığına :KK70: benim sorum vicdansız zalım sevgilim .. geri döner mi gülüüüüm ? yani ne bileyim evlenir miyiz filan işte :26: bana duyguları var mı vs ..:26::26:

Tamamdır,şu an kartlarım yanımda değil ama dediğim gibi yarın gece bakarım,sorunuda almış oldum zaten,bakar yazarım sana.İnşallah olumlu çıkarda bende seve seve yazmış olurum bari.

Tamamdır,şu an kartlarım yanımda değil ama dediğim gibi yarın gece bakarım,sorunuda almış oldum zaten,bakar yazarım sana.İnşallah olumlu çıkarda bende seve seve yazmış olurum bari.

canım çok teşekkür ediyorum helal et hakkını emek vereceksin bana, inşallah olumlu olur dediğin gibi :KK16::KK16:

canım çok teşekkür ediyorum helal et hakkını emek vereceksin bana, inşallah olumlu olur dediğin gibi :KK16::KK16:

Olurmu ya deme öyle,helâl olsun.Elimemi yapışacak??.inşallah olumlu çiksında,müjdeli haber verir gibi yazayım bende...

Olurmu ya deme öyle,helâl olsun.Elimemi yapışacak??.inşallah olumlu çiksında,müjdeli haber verir gibi yazayım bende...

inşallah canım benim inşallah, hissediyorum kutumda olumlu şeyler çıkacak :)

umarım senin de falın umduğun yönde çıkar canım. bu mesajdan sonra 3 kez daha bi şeyler yazarsam özel mesajlara açılabilicem. konu bulamıyorum ki yazayım, tıkandım valla.

ben de sitede yeni sayılırım bugün kadar baktırdığın ve yorumlarını en çok beğendiğin kim

ben de sitede yeni sayılırım bugün kadar baktırdığın ve yorumlarını en çok beğendiğin kim

tutankammon, medyum hiper ve falaniyethakkaniyet'e baktırdım. ilk 2sine tarot, falaniyet'e de kahve falı resmi yolladım. valla 3'ünün de geçmiş, mevcut durum ve gelecek için dedikleri arasında bir fark yoktu ve doğru yorumlardı. benim kafamın odaklandığı konudan bahsettiler daha çok, eğitim gibi şeyler pek yoktu ki keza mezun olmama falan daha var zaten, görecekleri pek bi şey olmamıştır eğitimimle ilgili. o yüzden 3'ü de şu an iyi gibi, ama gelecek için dediklerinin zamanı var. asıl o zaman bakalım neler olacak. hepsi de aynı zamanı verdi gelecek için. bu falaniyethakkaniyet mesela bir kadının hamile kalacağını falan bilmiş hangi ayda olacağını falan. duvarında görmüştüm

ha tabi bunlardan birine farklı hesapla fal attım, denemek için :) hakkaten de aynı şeyleri görüp dediler farklı hesabıma da. enerji güzel gitti galiba

Falaniyet hak. ben de baktırdım geçmiş şu anki durum süper di gelecek için zaman var

eski sevgilimle barışacak mıyız geleceğe yönelik bir adım olur mu canım bunu merak ediyorum şimdiden emeğine sağlık biz bilioruz seni işte maksat laf olsun torba dolsun bilsen zaten bizim gibi falcılara para yedirmezdin :KK70:

Arkadaşlar izninizle bişey sorucam.özel gününüzde fal baktırmayın falcının bakışını etkiler bulanık görürler diye birşey okumuştum bi forumda.(bilhassa su falı için konuşuyorum)bu konu hakkında bi fikriniz varmı? Bi arkadaşım ve annesi ankaranın çok ünlü bi falcısına gitmişti kadın da arkadaşımın annesine (özel günündeydi)lütfen dışarı çıkarmısınız diyip annesini dışarı çıkartmıştı.ama bilemedim yinede bazısı bakarım diyo bazısı olmaz diyo.sizin fikrinizi merak ettim.

3 gün önce crazy womenın olacak dediği birşeye medyum selena dün olmayacak dedi.ikisine de su falı baktırmıştım.bi de böyle bi durum olunca aklıma takıldı o yüzden mi acaba diye düşündüm sabah sabah:))

3 gün önce crazy womenın olacak dediği birşeye medyum selena dün olmayacak dedi.ikisine de su falı baktırmıştım.bi de böyle bi durum olunca aklıma takıldı o yüzden mi acaba diye düşündüm sabah sabah:))

bence o durum bakan kişi özel günündeyse sorun olur sonuçta dualarla falan bakılıyor, falcı özel günüde su falı bakamaz ama senin durumunun etkili olacağını düşünmüyorum ben.

X