Telkinli Ses Dosyası ile Zayıflama Deneyimlerimiz

linkin yenılenmesı gerekıyor sanırım :/

Bende annem için indirmeye çalışyorum ama linkte sorun var... (((( Kadın zırlayıp duruyoo yardım edinn arkadaşlarrr

Merhaba parfait forum için yaptığın birçok yararlı telkin dosyaları var öncelikle en azından bireysel olarak teşekkür ederim Telkin konusunda bilgili olduğunu bildiğimden senden birşey rica edeceğim.Telkinler göğüsleri büyütüp boy uzatabiliyorlar Dudaklarıda dolgunlaştırırlar diye düşünüyorum bu konuda bir çalışma yapabilir misin? Cevabın ne olursa olsun teşekkür ederim

Linkler çalışmıyor maalesef, yenilerseniz çok mutlu olurum. Paylaşım için gerçekten teşekkürler

telkinle zayıflamaya başlamak istiyorum fakat nasıl oldğu hakkında bir fikrim yok linkler de çalışmıyor çok zor drumdayım yardımcı olursanız çok sevinirim

pazar günü başladım telkinleri dinlemeye 77.300düm dün 75.400 çıktım :) ama tabi yememeye de gayret ediyorum her ne kadar bugün çok kaçmış olsa da :)

canm yaaa ben indiremedm bu telkini eğer elinde hala bulunuyor ve sana zahmet olmazsa yollayabilirmsn aslında sigara ve mutlu ilişki için olanıda indiremedm elinde varsa gönderrmsn esmerseker_1038@hotmail.com mail adresm bu

Merhaba. Nasıl indirebiliriz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…